Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Burito

    Mazem i pipicu i guzuBude joj bas crveno i na pipici, kad samo malo pomaknes onu kozu. I kaze mi da je pece. Gledam samo da krema ne udje di nebi smjela. Prije sam mazala samo guzu, i to ne svaki put, al eto, unazad recimo dva mjeseca se odjednom pocela redovno svugdje crvenit. Nemam pojma sto je bio triger. Prosle godine nam je s pocetkom ljeta izbio dermatitis, ili ne znam vise kakva je to reakcija kkze na sunce bila. Pristevi/piknjice po svuda. Na 35 stupnjeva je morala nosit duge rukaveSad cekam ljeto da vidim jel joj sazrela koza ili cemo opet imat problem. To bas jako svrbi i bas ju je mucilo prosle god. Cesto bi plakala kolko ju je smetaloPa nisam znala dal je bolje tusirat, ili ne, dal pit fenistil, dal mazat s necim. Ped nam nije htjela dat nista jace, kao mala je bila i koza joj je bila top dok nije ljeto pocelo, pa nek se strpimo da zavrsi.


    Tnx. A bepanthen kupis u ljekarni il? To je onaj obican bepanthen il ima neki djecji🤣. 

  • Burito

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Kupim onaj u tubi. Ima ga i u dmu gde stoje kreme za guzu pa tamo najcesce i uzmem. Al bas sam neki da skuzila da imam doma bepanthen tester u tubi, izgleda gotovo isto kao ta koju kupujem u dmu, samo na pakiranju dodatno pise nesto tipa ‘nappy care’ i nacrtana je beba. Ne znam ima li uopce razlike medju njima, al sad oboje koristim koja mi dodje pod ruku.

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Burito

    Kupim onaj u tubi. Ima ga i u dmu gde stoje kreme za guzu pa tamo najcesce i uzmem. Al bas sam neki da skuzila da imam doma bepanthen tester u tubi, izgleda gotovo isto kao ta koju kupujem u dmu, samo na pakiranju dodatno pise nesto tipa ‘nappy care’ i nacrtana je beba. Ne znam ima li uopce razlike medju njima, al sad oboje koristim koja mi dodje pod ruku.


    Evo bas uzela u ljekarni bepanthen baby pa cu vidjeti. Hvala.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Meni je sudocrem zakon. Baš je dobar za guzu,ali inače koristim i neku kremu čini mi se od Biobaze,velika je krema pa samim time i duže traje. Veselim se ljetu i da ga probamo odviknuti od pelena jer imam.osjećaj da ga smetaju. Pojavio mu se neki osip i morala sam posegnuti na kortikosteroidima koje mu prepisala pedijatrica jer nije prolazilo.  Ali i sad kad mu skinem pelenu to područje kao da ga svrbi. 

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Crazypeach

    Meni je sudocrem zakon. Baš je dobar za guzu,ali inače koristim i neku kremu čini mi se od Biobaze,velika je krema pa samim time i duže traje. Veselim se ljetu i da ga probamo odviknuti od pelena jer imam.osjećaj da ga smetaju. Pojavio mu se neki osip i morala sam posegnuti na kortikosteroidima koje mu prepisala pedijatrica jer nije prolazilo. Ali i sad kad mu skinem pelenu to područje kao da ga svrbi.


    Potpisujem za sudokrem i biobazu mi i u vrtić nosimo biobazu. 

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Koliko sam skuzila vec svojima dajete kahlice da probaju piskiti/kakati u njih. Dali cete kod odvikavanja ostaviti nocnu pelenu ili odmah maknuti i jednu i drugu? 
    Eto ja ne znam kak bi uopce maknula nocnu pelenu kad joj neki put promoci koliko piski. 
    Sve planirate odviknuti za ljeto ili? 

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Moja zna sjesti, čak i skinemo pelenu al ništ ne obavi, samo sjedi, uzme toalet papir, obriše se kao i pusti vodu, jednom je pol role papira uzela i bacila u tutu. Gleda mene pa sve iskopira (jer ne mogu ni na wc bez nje) pa me oponaša tamo. 
    Mislim da ne budem noćnu.. i mojoj je još puna noćna, kako kad, al više je puna nego nije. Iskreno, dovoljno mi je da se riješimo kakanja u pelenu, već mi je to veliki plus. Al probat ću svakako dnevnu skinut, noćnu ću po instinktu, mislim da nema smisla odmah…neću se previše opterećivati s tim, ako uspijemo super ako ne čekat ćemo još malo. 

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Moja zna sjesti, čak i skinemo pelenu al ništ ne obavi, samo sjedi, uzme toalet papir, obriše se kao i pusti vodu, jednom je pol role papira uzela i bacila u tutu. Gleda mene pa sve iskopira (jer ne mogu ni na wc bez nje) pa me oponaša tamo.
    Mislim da ne budem noćnu.. i mojoj je još puna noćna, kako kad, al više je puna nego nije. Iskreno, dovoljno mi je da se riješimo kakanja u pelenu, već mi je to veliki plus. Al probat ću svakako dnevnu skinut, noćnu ću po instinktu, mislim da nema smisla odmah…neću se previše opterećivati s tim, ako uspijemo super ako ne čekat ćemo još malo.


    Koristite bas tutu ili onaj nastavak kaj ide na wc skoljku?
    Razumijem te niti ja nemrem u wc bez svoje male. Stoji pored mene kad sam na wcu, kad se tusiram 🤣🙈

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    sunchica555

    Moja zna sjesti, čak i skinemo pelenu al ništ ne obavi, samo sjedi, uzme toalet papir, obriše se kao i pusti vodu, jednom je pol role papira uzela i bacila u tutu. Gleda mene pa sve iskopira (jer ne mogu ni na wc bez nje) pa me oponaša tamo.
    Mislim da ne budem noćnu.. i mojoj je još puna noćna, kako kad, al više je puna nego nije. Iskreno, dovoljno mi je da se riješimo kakanja u pelenu, već mi je to veliki plus. Al probat ću svakako dnevnu skinut, noćnu ću po instinktu, mislim da nema smisla odmah…neću se previše opterećivati s tim, ako uspijemo super ako ne čekat ćemo još malo.

    Koristite bas tutu ili onaj nastavak kaj ide na wc skoljku?
    Razumijem te niti ja nemrem u wc bez svoje male. Stoji pored mene kad sam na wcu, kad se tusiram 🤣🙈

    Ma dobili smo na poklon neku fensi tutu koja izgleda kao mini WC školjka, ima i zvuk za ispuštanje vode i čak pjeva ako nešto tekuće upadne u nju 🤣. Vidim da joj je ok jer hoće sjesti na nju pa ćemo s njom trenirat. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Noćna pelena se ostavlja zato jer je dijete obično premalo još. Skida se kada primjetite da pelena bude više noći u komadu suha. I kad ide na popodnevno spavanje isto se ostavlja pelena (barem sam ja tako radila). Starijeg sam odvikavala mislim da taman prije treće godine. Mlađeg sina bi odviknula ovo ljeto jer pokazuje interes,a i drugo dijete obično bude “zrelije”jer ima starijeg brata/sestru koju kopira. Mi smo prvo krenuli s tutom;čak smo kupili i mali pisoar žabicu;a kad je svladao to onda smo kupili nastavak za wc i to nam je bilo super. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.