Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bachata

    Ciao ekipa…. Imala bi jedno pitanje jer sam u velikoj nedoumici. Sutra je 30.tjedan i ono šta bi imala pitat za savjet nevezano za to je… Da li se kupati u moru ili ne( kad kažem kupat mislim na otok otić na otvoreno more di je svakako čišće nego ode kod nas u Splitu i okolici)? Moja ginekologica i još 2 uz 2 patronažne su preporučili baš kupanje u moru jer kažu da je jako dobro za mamu i bebu ali čim se izađe iz mora se treba presvući u suhi kostim. Međutim, evo sad čujem da su neke cure dobile bakterije dole kad su se kupale i jake grčeve i završile u bolnici pa me strah malo a tako bi se tila kupat 😁. Ima ko kakva iskustva i savjete? Hvalaaa i nadam se da su sve žene/cure super 😊👶


    Evo ja se kupam, zatvorena sam tako da nema razloga da se ne kupam. Da budem otvorena onda ne bi.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Bachata ja bih samo pripazila da na otoku di idete nema puno jedrilica blizu jer one ispuštaju smeće tako kad se usidre

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Bachata

    Ciao ekipa…. Imala bi jedno pitanje jer sam u velikoj nedoumici. Sutra je 30.tjedan i ono šta bi imala pitat za savjet nevezano za to je… Da li se kupati u moru ili ne( kad kažem kupat mislim na otok otić na otvoreno more di je svakako čišće nego ode kod nas u Splitu i okolici)? Moja ginekologica i još 2 uz 2 patronažne su preporučili baš kupanje u moru jer kažu da je jako dobro za mamu i bebu ali čim se izađe iz mora se treba presvući u suhi kostim. Međutim, evo sad čujem da su neke cure dobile bakterije dole kad su se kupale i jake grčeve i završile u bolnici pa me strah malo a tako bi se tila kupat 😁. Ima ko kakva iskustva i savjete? Hvalaaa i nadam se da su sve žene/cure super 😊👶


    Ja da sam blize moru sigurno bi se kupala, streptokok sam pokupila iako uopće nisam isla ni na bazene ni u more, mislim da to tolko nema veze s tim i da kupanje u moru ima vise prednosti nego mana i za mišiće, cirkulaciju, vitamin D :) da sam bar blize, ovako pitanje jel cu ove godine i vidjet mora, mozda se u devetom mjesecu usudim otići, ako bude sve ok s bebicom. Treba prezivjet vrucine koje slijede u gradu, a svi vec počeli stavljati slike s mora na mreže😅😄🙉

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Evo i nas… čestitam novim mamicama! A one koje su nestprljive želim još malo. Mi smo dobro,napredujemo,uskoro imamo mjesec dana… bilo mi je teško na početku,prali su me hormoni, sad smo ipak ušli u neku kolotečinu i polako se navikli. Jede kombinirano,malo doji,pa se izdajam da barem nešto pojede mojega ako si nije uspio izvući,a ako nije dosta napravim mu još adaptirano…tako da je prošli ponedjeljak od poroda dobio 700 gr,a vjerojatno sad još i više. Šetamo,igramo se u baby gymu,slušamo radio,malo se nosimo… hvala Bogu grčeve nema tj. ima ali nisu jaki. Dajem mu Bio gayu i jede na Mam bočicu koja ima rupičasto dno da ide zrak van. 

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Svatko zna najbolje za sebe, ali ja se kupam i jedino u moru osjećam kako mi je tijelo relaksirano… i baš mi odgovara plivanje nakon cjelodnevnog ležanja i kuhanja na ovim vrućinama i onda još šetnja uz more, miris mora i borovina pa sladoled. Pazim se sunca, idem tek iza 17 h.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    MarVel

    Ariel, malo si nešto zbrzala s datumima, mislim da ovo što piše danas pregledi je u ponedjeljak, barem kod mene. Ma nije ni bitno zapravo.

    Tams čestitam ne velikoj curki! Brz oporavak ti želim, napiši nam još koje slovo kad stigneš.


    ah kopirala sam krivu listu  pripremila sam si listu za ponedjeljak da samo mogu kopirat i onda sma krivu iskopirala. Sad cu ju stavit opet 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I PREGLEDI 🥰
     
    Tini_ - danas 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Ariel - danas  💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Eden - danas  💙 it’s a BOY! 💙🤰
    MarVel - danas 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Pikapolonka - 21.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Sunchica555 - 21.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    TheTina - 23.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Poison_Ivy32 - 23.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Maajaa12344 - 24.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Mrvica722 - 27.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Bambina1 - 24.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Principessa007 - 24.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Mallla - 04.07. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    MamaH - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Ina85 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    IK_26 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Ar5 -  … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    AnnieP -  … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Artarior - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    ljubičica - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Tams - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Bubamara2409 - …  💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Mama_anđela - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Poison_Ivy32 - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Suncokret - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Yopa - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰 
    Mare0722- … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Samoja - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Arya - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰 
    Ivanana - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Pepika - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    ima333 - …💙 it’s a boy! 💙🤰
    Bobica91 - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Leemma - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Comming072022 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Artarior - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Krami - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
     
    UKUPNO: 32 dječaka 💙 & 27 curica 🌸
    Popis testera za trudnice i bebe: str. 127 & 128🎁
    Popis stvari za bebu: str. 410 (& str 887/888 s iskustvima korištenja)📖✅
    Popis stvari za u rodilište: str. 692 🏥🧳
    Popis dućana za opremu/robicu za bebe: str. 513 & 514 🛍️👶
    Posljednja lista termina poroda & naše bebe(objavljuje se samo ponedjeljkom): str. 1191🤰🐣

    [lilypie.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Eden

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…


    Eden, ti i ja se pratimo s pregledima, i ja danas idem u trudničku, sretno i da što manje traje. Od nekih kao znakova imam učestalije noćne kontrakcije, malo jači iscjedak i počela sam oticati. Kako je kod tebe? Ima nekih naznaka da će to uskoro?

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    NAŠE LJETNE BEBE 🍼 💕:
    *
    Anushka: 01.05.2022., Lucija 🌺
    Lovely: 07.05.2022. Noel 👣
    missR: 11.05.2022. Matej 👣
    Marijanaaa12345: 13.05.2022. Mario 👣
    Limica: 16.05.2022. 🌺
    Tinkica27: 18.05.2022. Teo 👣
    Tonkicaa: 18.05.2022. 🌺
    Dunja03: 22.05.2022. Ella 🌺
    Nikki777: 23.05.2022. Nora 🌺
    Crazypeach: 26.05.2022. Leon 👣
    bubamara19: 28.05. Vjeko 👣
    Dani30: 30.05.2022. Ante 👣
    Sweety: 30.05.2022. Marko 👣
    Ema:) : 31.05.2022. Emanuel 👣
    Samoja6: 01.06.2022. 👣
    Atina: 02.06.2022. Lucija 🌺
    EnaEna: 04.06.2022. 2x 👣
    Teab: 04.06.2022. Leo 👣
    BlaBla: 05.06.2022. Ella 🌺
    Pepi19: 06.06.2022. 🌺
    BabyM - 06.06.2022. Ivan👣
    MMMartinaaa: 07.06.2022. Leon 👣
    Marta96: 08.06.2022. Eva 🌺
    Ninnek: 12.06.2022. Lukas 👣
    Didi4321: 12.06.2022. 👣
    Mary10: 15.06.2022. Ani 🌺
    Demetria: 16.06.2022. 👣
    Gabi12: 16.06.2022. Marta 🌺
    Tams: 17.06.2022. 🌺
    Visibaba: 18.06.2022. Marla 🌺

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.