Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Eden

    Iskreno, mislim da bi mogla vec oko 9:30 pa da na miru obavis, i kad odradis UZV ides gore u TA, nemoj nista cekat vrijeme kad si narucena jer se ionako toga ne drze nego mi se cini da prozivaju prema tome kad je tko dosao. Jer sam ja bila narucena je 8:30 ali ocito su zvali po tome kad sam predala papire od UZV
    Ja sam zadnji put jurila dolje na ultrazvuk se naruciti jer sam tek u 14:45 zavrsila s TA, bilo je 15 do 3, rade do tri al naravno vec su sve ugasile i spremile se za doma, na jedvite jade sam ju nagovorila da me upiše i to je samo na papirić napisala od 9 do 11h, jos ja pitala jel vrijedi s obzirom da me nije u kompjutoru predbiljezila, kaze vrijedi vidite tu moj paraf, e sad cemo vidjeti s obzirom da nisam uopće dobila SMS kao inaće za termin pregleda.
    Joj i meni se više ne ide tamo, da se barem ti zadnji pregledi mogu privatno obavljati


    Koliko si tjedana sad, tj kad je termin? Cini mi se da vec neko vrijeme nije bila ona lista sa terminima a nisam upratila… 
    Drzim fige da ne potraje predugo, i nedaj se da te zezaju, napravi se blesava 🙂 Ja sam isto dobila sms samo za termin u TA iako su me dole tocno u odredjeno vrijeme narucili tako da te to ne brine.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Eden


    Koliko si tjedana sad, tj kad je termin? Cini mi se da vec neko vrijeme nije bila ona lista sa terminima a nisam upratila…
    Drzim fige da ne potraje predugo, i nedaj se da te zezaju, napravi se blesava 🙂 Ja sam isto dobila sms samo za termin u TA iako su me dole tocno u odredjeno vrijeme narucili tako da te to ne brine.


    Listu stavljam svaki dan (osim vikendima), pokusavam napisat na nju sve, tj. stavljam datume koje napisete tu na forumu jer ih tako lakse popratim. :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    MarVel

    Ariel

    Kod mene napokon zahladilo, jucer je bilo 37°C a danas je 26 pa se lakse dise. Evo mene ko vjeverice skupljam sve sto mi treba za pregled danas u 14h. Predzadnji pregled kod doktorice i onda dobijem uputnicu za bolnicu i idemo vidjet sto ce tamo rec
    Zadnji puta sam u travnju bila na pregledu i bas se veselim vidjet ovu Activiu koja od jutra ima party u busi.
    Danas pise da ce mi radit briseve i svasta nesto, sad kod moje doktorice se nikad ne zna, oce li danas ili drugi puta zbog streptokoka koji su vec prije par mj nasli kod mene.
    Puno nas danas ima kontorle pa sretno nam svima

    Gdje si ti Ariel? 37 stupnjeva? Lijepo je vidjeti kako nam se lista pregleda smanjuje, a povećava broj novih beba. Sretno ti & sretno nam svima na pregledima s našim malim budućim popišancima.


    U salzburgu, covjek bi mislio u Alpama je hladnije. Ne ne, eto kuhamo se. Danas je ok bit ce oko 25°C 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I PREGLEDI 🥰
     
    Pikapolonka - danas 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Sunchica555 - danas 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    TheTina - 23.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Poison_Ivy32 - 23.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Maajaa12344 - 24.06. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Bambina1 - 24.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Mrvica722 - 27.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Principessa007 - 24.06. 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Mallla - 04.07. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Ariel - 07.07. 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Tini_ - …💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Eden - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    MarVel - …💖 it's a GIRL! 💖🤰
    MamaH - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Ina85 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    IK_26 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Ar5 -  … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    AnnieP -  … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Artarior - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    ljubičica - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Tams - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Bubamara2409 - …  💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Mama_anđela - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Poison_Ivy32 - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Suncokret - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Yopa - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰 
    Mare0722- … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Samoja - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Arya - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰 
    Ivanana - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Pepika - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    ima333 - …💙 it’s a boy! 💙🤰
    Bobica91 - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Leemma - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
    Comming072022 - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Artarior - … 💖 it's a GIRL! 💖🤰
    Krami - … 💙 it’s a BOY! 💙🤰
     
    UKUPNO: 32 dječaka 💙 & 27 curica 🌸
    Popis testera za trudnice i bebe: str. 127 & 128🎁
    Popis stvari za bebu: str. 410 (& str 887/888 s iskustvima korištenja)📖✅
    Popis stvari za u rodilište: str. 692 🏥🧳
    Popis dućana za opremu/robicu za bebe: str. 513 & 514 🛍️👶
    Posljednja lista termina poroda & naše bebe(objavljuje se samo ponedjeljkom): str. 1191🤰🐣

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    NAŠE LJETNE BEBE 🍼 💕:
    *
    Anushka: 01.05.2022., Lucija 🌺
    Lovely: 07.05.2022. Noel 👣
    missR: 11.05.2022. Matej 👣
    Marijanaaa12345: 13.05.2022. Mario 👣
    Limica: 16.05.2022. 🌺
    Tinkica27: 18.05.2022. Teo 👣
    Tonkicaa: 18.05.2022. 🌺
    Dunja03: 22.05.2022. Ella 🌺
    Nikki777: 23.05.2022. Nora 🌺
    Crazypeach: 26.05.2022. Leon 👣
    bubamara19: 28.05. Vjeko 👣
    Dani30: 30.05.2022. Ante 👣
    Sweety: 30.05.2022. Marko 👣
    Ema:) : 31.05.2022. Emanuel 👣
    Samoja6: 01.06.2022. 👣
    Atina: 02.06.2022. Lucija 🌺
    EnaEna: 04.06.2022. 2x 👣
    Teab: 04.06.2022. Leo 👣
    BlaBla: 05.06.2022. Ella 🌺
    Pepi19: 06.06.2022. 🌺
    BabyM - 06.06.2022. Ivan👣
    MMMartinaaa: 07.06.2022. Leon 👣
    Marta96: 08.06.2022. Eva 🌺
    Ninnek: 12.06.2022. Lukas 👣
    Didi4321: 12.06.2022. 👣
    Mary10: 15.06.2022. Ani 🌺
    Demetria: 16.06.2022. 👣
    Gabi12: 16.06.2022. Marta 🌺
    Tams: 17.06.2022. 🌺
    Visibaba: 18.06.2022. Marla 🌺

    [lilypie.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Eden

    sunchica555

    Eden

    Iskreno, mislim da bi mogla vec oko 9:30 pa da na miru obavis, i kad odradis UZV ides gore u TA, nemoj nista cekat vrijeme kad si narucena jer se ionako toga ne drze nego mi se cini da prozivaju prema tome kad je tko dosao. Jer sam ja bila narucena je 8:30 ali ocito su zvali po tome kad sam predala papire od UZV
    Ja sam zadnji put jurila dolje na ultrazvuk se naruciti jer sam tek u 14:45 zavrsila s TA, bilo je 15 do 3, rade do tri al naravno vec su sve ugasile i spremile se za doma, na jedvite jade sam ju nagovorila da me upiše i to je samo na papirić napisala od 9 do 11h, jos ja pitala jel vrijedi s obzirom da me nije u kompjutoru predbiljezila, kaze vrijedi vidite tu moj paraf, e sad cemo vidjeti s obzirom da nisam uopće dobila SMS kao inaće za termin pregleda.
    Joj i meni se više ne ide tamo, da se barem ti zadnji pregledi mogu privatno obavljati

    Koliko si tjedana sad, tj kad je termin? Cini mi se da vec neko vrijeme nije bila ona lista sa terminima a nisam upratila…
    Drzim fige da ne potraje predugo, i nedaj se da te zezaju, napravi se blesava 🙂 Ja sam isto dobila sms samo za termin u TA iako su me dole tocno u odredjeno vrijeme narucili tako da te to ne brine.

    Ja sam dns 38+3, dan smo razlike 😄 , tako da se mozda i vidimo u sobi ako će nam bebice biti točne 😉 za sada ne primjećujem da se nešto počelo dešavati.
    Idem malo ranije pa jedno za drugim obavljati, nema mi druge, javim vam se poslije pregleda 😊

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ariel

    Eden


    Koliko si tjedana sad, tj kad je termin? Cini mi se da vec neko vrijeme nije bila ona lista sa terminima a nisam upratila…
    Drzim fige da ne potraje predugo, i nedaj se da te zezaju, napravi se blesava 🙂 Ja sam isto dobila sms samo za termin u TA iako su me dole tocno u odredjeno vrijeme narucili tako da te to ne brine.

    Listu stavljam svaki dan (osim vikendima), pokusavam napisat na nju sve, tj. stavljam datume koje napisete tu na forumu jer ih tako lakse popratim. :)


    Ma ne ne, vidjela sam da sam da stavljas redovno ovo za preglede, mislim na onu listu kad je kome termin za rodit, mislim da je to prije islo samo ponedjeljkom ali vec neko vrijeme nisam vidjela, ili sam ja samo preskocila

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Cure molim pomoć ako koja ima iskustva… 
    Gledam Dr. Brown bočice, ali ja to ništa ne kužim… Široko grlo, usko, od 60,120,150,200 ml… Koja mi treba?
    Baby B ima velikih pro s podrigivanjem i prduckanjem i želim mu pomoći kako god mogu…
    Rekli su ne uzimati još ništa za grčeve, jer vjv nije do toga, nego nerazvijena crijeva, pa ga muči…
    I čitala sam da bi u kućnoj ljekarni valjalo imati čepiće? S obzirom da ih nemam, niti imam iskustva s tim, neznam ni kako se stavljaju, uglavnom, koje čepiće? 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Burito

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Samoja6, lupocet junior ima cepice za bebe. Nama na srecu nisu nikad zatrebali, kad je bio malo stariji davali bi mu lupocet sirup ako je trebalo. Sa bocicama nemam iskustva. 
    Kaj se guzvi tice, uvijek svuda fali osoblja. Ja planiram na sv Duhu, zadnji put sam po zimi bila pa su svi isli na praznike oko Nove God, a i inace kad god bi isla u ambulantu cula bi kako kukaju da sto je to danas da je tolika guzva Tako da mi se vise cinilo kao pravilo nego iznimka. Sad cu rodit po ljeti pa opet nije dobro :) 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Cure molim pomoć ako koja ima iskustva…
    Gledam Dr. Brown bočice, ali ja to ništa ne kužim… Široko grlo, usko, od 60,120,150,200 ml… Koja mi treba?
    Baby B ima velikih pro s podrigivanjem i prduckanjem i želim mu pomoći kako god mogu…
    Rekli su ne uzimati još ništa za grčeve, jer vjv nije do toga, nego nerazvijena crijeva, pa ga muči…
    I čitala sam da bi u kućnoj ljekarni valjalo imati čepiće? S obzirom da ih nemam, niti imam iskustva s tim, neznam ni kako se stavljaju, uglavnom, koje čepiće?


    Lupocet baby čepići i Panadol baby sirup al to ti sve ide od cca 2mj starosti!
    Čepić - bebu okreneš na bok, saviješ koljena i gurneš ih prema trbuhu, uguraš čepić a onda ispružiš noge i stisneš guzu minut dva da ne izleti katapultom vanka. Ako se u roku 10 min ne pokaki sve je ok, ako se odmah nakon čepića pokaki treba ponoviti.  S tim da napominjem do 2mj starosti je u slučaju fibre potrebno kontaktirati pedijatra i vidjeti kako tretirati povišenu temperaturu.
    Kapi tipa Waya, Biogaia, su probiotici, dobre bakterije i ne mogu odmoći više su prevencija grčeva nego rješavanje istih.
    Espumisan je za izbacivanje zraka i ima sirup torminalis za grčeve ali tek od 6 tjedana starosti ili 8 nisam sad sigurna i one od kids relief to je kao baš za grčeve. A postoje i homeopatske kuglice od kamilice camomila i Osanit koje umiruju trbušćić a kasnije i kod nicanja zubića se daju.
    Dr.Browns za početak 120ml ti je dovoljna. Usko grlo ima sporiji protok nego široko grlo al u zadnje ih je dosta teško nabaviti. Nešto je zaštekalo s opskrbljivanjem tržišta. Uglavnom ako ti bude trebao bas dr.B a ne budeš mogla nabaviti ja imam 2 velike (200ml) usko grlo zapakirane i proslijedit ću ih ako ti zatreba.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.