Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Kod mene napokon zahladilo, jucer je bilo 37°C a danas je 26 pa se lakse dise. Evo mene ko vjeverice skupljam sve sto mi treba za pregled danas u 14h. Predzadnji pregled kod doktorice i onda dobijem uputnicu za bolnicu i idemo vidjet sto ce tamo rec 
    Zadnji puta sam u travnju bila na pregledu i bas se veselim vidjet ovu Activiu koja od jutra ima party u busi.  
    Danas pise da ce mi radit briseve i svasta nesto, sad kod moje doktorice se nikad ne zna, oce li danas ili drugi puta zbog streptokoka koji su vec prije par mj nasli kod mene. 
    Puno nas danas ima kontorle pa sretno nam svima 

    [lilypie.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Ariel

    Kod mene napokon zahladilo, jucer je bilo 37°C a danas je 26 pa se lakse dise. Evo mene ko vjeverice skupljam sve sto mi treba za pregled danas u 14h. Predzadnji pregled kod doktorice i onda dobijem uputnicu za bolnicu i idemo vidjet sto ce tamo rec
    Zadnji puta sam u travnju bila na pregledu i bas se veselim vidjet ovu Activiu koja od jutra ima party u busi.
    Danas pise da ce mi radit briseve i svasta nesto, sad kod moje doktorice se nikad ne zna, oce li danas ili drugi puta zbog streptokoka koji su vec prije par mj nasli kod mene.
    Puno nas danas ima kontorle pa sretno nam svima


    Gdje si ti Ariel? 37 stupnjeva? Lijepo je vidjeti kako nam se lista pregleda smanjuje, a povećava broj novih beba. Sretno ti & sretno nam svima na pregledima s našim malim budućim popišancima.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    MarVel

    Eden

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…

    Eden, ti i ja se pratimo s pregledima, i ja danas idem u trudničku, sretno i da što manje traje. Od nekih kao znakova imam učestalije noćne kontrakcije, malo jači iscjedak i počela sam oticati. Kako je kod tebe? Ima nekih naznaka da će to uskoro?


    Ma kakvi, kod mene nula bodova 😅 Mali divlja kao i prije, ne da mi spavat… Ali ni sam prvim nisam imala naznake, nisam cak ni osjetila te prve trudove iako su ih oni na ctg-u vidjeli tako da me bas zanima sta ce reci danas. Jedino sto non stop moram piskit pa pretpostavljam da se spustio jos malo nize.
    Obavila sam zasad UZV, procijenjen je na 3,6kg, pa obavila vaganje/tlak/urin i sad cekam jos pregled i ctg, evo vec 3h sam tu, nadam se da ce me uskoro zvat unutra 🤯
    Kad je tebi pregled? Sretno svima danas ☺️

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Dosle mi s pregleda. S bebom sve ok. Procjena nekih 3 kg. Mogao bi bit inducirani porod za nekih 10 dana al to cemo tocno znat za 3 dana na sljedecem  pregledu . Ja se cesem nn stop i oticem , al nalizi su uredni nema kolestaze. Tako da moramo malo potrpiti. Dobile smo beloderm kremu pa se mazemo 🤷‍♀️. Toliko od nas

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Eden obavila sam pregled, u Puli to ide puno brže, manje je žena i sve se radi na 1 mjestu. Danas sam imala i vaginalni osim UZV-a i CTG-a, ništa se ja nisam dodatno otvorila. Ako se nešto samo ne pokrene do termina, idući tjedan idem na inducirani. Nadam se da će krenuti prirodno kao kod tebe s prvim. 3 mjeseca sam ležala da se ne otvorim, a sad čep.  Veliki ti je bebolino. 

    Ina mi smo možda u isto vrijeme bile u ambulanti.. mene isto čeka indukcija kroz 10 dana, ako curka ne odluči prije sama van. Mislim da ću malo podebljati šetnje i kupanje ovih dana.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Eden

    MarVel

    Eden

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…

    Eden, ti i ja se pratimo s pregledima, i ja danas idem u trudničku, sretno i da što manje traje. Od nekih kao znakova imam učestalije noćne kontrakcije, malo jači iscjedak i počela sam oticati. Kako je kod tebe? Ima nekih naznaka da će to uskoro?

    Ma kakvi, kod mene nula bodova 😅 Mali divlja kao i prije, ne da mi spavat… Ali ni sam prvim nisam imala naznake, nisam cak ni osjetila te prve trudove iako su ih oni na ctg-u vidjeli tako da me bas zanima sta ce reci danas. Jedino sto non stop moram piskit pa pretpostavljam da se spustio jos malo nize.
    Obavila sam zasad UZV, procijenjen je na 3,6kg, pa obavila vaganje/tlak/urin i sad cekam jos pregled i ctg, evo vec 3h sam tu, nadam se da ce me uskoro zvat unutra 🤯
    Kad je tebi pregled? Sretno svima danas ☺️

    Marvel kolko ti je trebalo da dodjes na red za ultrazvuk u Petrovoj? Meni ultrazvuk od 9 do 11 h termin, ne znam uopće kad da dodjem jer mi je ostalo ctg, urin, tlak u 12:30h, ima da krepam sutra, jos moram po dokumente u Heinzelovu 😆😅

    [tickerfactory.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Eden

    MarVel

    Eden

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…

    Eden, ti i ja se pratimo s pregledima, i ja danas idem u trudničku, sretno i da što manje traje. Od nekih kao znakova imam učestalije noćne kontrakcije, malo jači iscjedak i počela sam oticati. Kako je kod tebe? Ima nekih naznaka da će to uskoro?

    Ma kakvi, kod mene nula bodova 😅 Mali divlja kao i prije, ne da mi spavat… Ali ni sam prvim nisam imala naznake, nisam cak ni osjetila te prve trudove iako su ih oni na ctg-u vidjeli tako da me bas zanima sta ce reci danas. Jedino sto non stop moram piskit pa pretpostavljam da se spustio jos malo nize.
    Obavila sam zasad UZV, procijenjen je na 3,6kg, pa obavila vaganje/tlak/urin i sad cekam jos pregled i ctg, evo vec 3h sam tu, nadam se da ce me uskoro zvat unutra 🤯
    Kad je tebi pregled? Sretno svima danas ☺️
    Marvel kolko ti je trebalo da dodjes na red za ultrazvuk u Petrovoj? Meni ultrazvuk od 9 do 11 h termin, ne znam uopće kad da dodjem jer mi je ostalo ctg, urin, tlak u 12:30h, ima da krepam sutra, jos moram po dokumente u Heinzelovu 😆😅


    *Eden zapravo 😅tko već ide u Petrovu, pogubila sam se 🙉

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Eden

    MarVel

    Eden

    Muz je isto iz Splita i sogorici su rekli da se slobodno kupa, samo nek izbjegava tipa Bacvice u sezoni, znaci gledat di je cisto more. Mi smo isto bili dole prije 3tj i normalno sam se kupala (na Ovcicama jer su otvorenije i manja je guzva), streptokok negativan 🙂
    Evo mene u trudnickoj, nadam se da nece bit kampiranje tu danas…

    Eden, ti i ja se pratimo s pregledima, i ja danas idem u trudničku, sretno i da što manje traje. Od nekih kao znakova imam učestalije noćne kontrakcije, malo jači iscjedak i počela sam oticati. Kako je kod tebe? Ima nekih naznaka da će to uskoro?

    Ma kakvi, kod mene nula bodova 😅 Mali divlja kao i prije, ne da mi spavat… Ali ni sam prvim nisam imala naznake, nisam cak ni osjetila te prve trudove iako su ih oni na ctg-u vidjeli tako da me bas zanima sta ce reci danas. Jedino sto non stop moram piskit pa pretpostavljam da se spustio jos malo nize.
    Obavila sam zasad UZV, procijenjen je na 3,6kg, pa obavila vaganje/tlak/urin i sad cekam jos pregled i ctg, evo vec 3h sam tu, nadam se da ce me uskoro zvat unutra 🤯
    Kad je tebi pregled? Sretno svima danas ☺️
    Marvel kolko ti je trebalo da dodjes na red za ultrazvuk u Petrovoj? Meni ultrazvuk od 9 do 11 h termin, ne znam uopće kad da dodjem jer mi je ostalo ctg, urin, tlak u 12:30h, ima da krepam sutra, jos moram po dokumente u Heinzelovu 😆😅


    Bila sam narucena u 8:30 u TA a genijalci na UZV su me kod njih u 9:00 narucili. Tako da sam dosla u 8:30 i naravno rekli da treba prvo UZV pa sam u podrum isla. Tamo sam bila gotova oko 10:00 i vratila se gore. I onda sam gore cekala mozda pola sata vaganje/tlak/urin, i onda jos 2h pregled. Pa iza toga jos 1h cekala CTG. Znaci dosla tamo u 8:30, izasla u 14:00 luda sam bila… Doduse mislim da im je manjak osoblja zbog ovih praznika jer su i oni rekli da inace nije tolika guzva.

    Prosli tjedan sam imala samo vaganje i pregled (bez UZV i CTG) i za sat vremena sam bila skroz gotova.

    Uglavnom, na UZV procjenjen na 3,6kg (odgovara tjednima), vaginalno me nisu gledali pa neznam jesam se jos sta otvorila a CTG je uredan. Dobila pola kile od proslog tjedna, to je okej. Iduci ponedjeljak opet pregled + CTG ako se nista samo ne pokrene.
    Mislim da se od veceras bacamo u akciju, ima da prije ponedjeljka krene sam jer mi se ne kampira opet tamo…

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Iskreno, mislim da bi mogla vec oko 9:30 pa da na miru obavis, i kad odradis UZV ides gore u TA, nemoj nista cekat vrijeme kad si narucena jer se ionako toga ne drze nego mi se cini da prozivaju prema tome kad je tko dosao. Jer sam ja bila narucena je 8:30 ali ocito su zvali po tome kad sam predala papire od UZV

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Eden

    Iskreno, mislim da bi mogla vec oko 9:30 pa da na miru obavis, i kad odradis UZV ides gore u TA, nemoj nista cekat vrijeme kad si narucena jer se ionako toga ne drze nego mi se cini da prozivaju prema tome kad je tko dosao. Jer sam ja bila narucena je 8:30 ali ocito su zvali po tome kad sam predala papire od UZV

    Ja sam zadnji put jurila dolje na ultrazvuk se naruciti jer sam tek u 14:45 zavrsila s TA, bilo je 15 do 3, rade do tri al naravno vec su sve ugasile i spremile se za doma, na jedvite jade sam ju nagovorila da me upiše i to je samo na papirić napisala od 9 do 11h, jos ja pitala jel vrijedi s obzirom da me nije u kompjutoru predbiljezila, kaze vrijedi vidite tu moj paraf, e sad cemo vidjeti s obzirom da nisam uopće dobila SMS kao inaće za termin pregleda. 
    Joj i meni se više ne ide tamo, da se barem ti zadnji pregledi mogu privatno obavljati 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.