Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Stvarno mi nije jasno to vezano za carski, eto bas tako sve sto si napisala se slazem. U svakom slucaju zao mi je zena kojima se to desi :/

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mila predivni su radovi, bas predivni...oni zeke pogotovo!
    A sto se tice carskih ima ih više itekako. Sta se cesto dogodi onaj blesavi gel s kojim idu postic otvaranje a to ne ide...onda stalni ctg pa ako ima trudića odma brzo brzo porod...pa ne daj bože dat drip nego rastegnimo do krajnjih granica i na kraju žena iscrpljena, ctg loš i ajmo na carski. Uglavnom porast je hitnih carskih zbog forsiranja poroda...eto to je moj dojam....pa oko mene su od nas 5 samo 2 rodile vaginalno, sve drugo hitni carski. Mozda su moji zaključci pogrešni al ovako doživljavam trenutno stanje s porodima.

    url=https://lilypie.com]

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Malla , u mom okruzenju isto strava, medicinski fenomeni su zene koje su rodile vaginalno, ali stvarno. A da se forsira vaginalni, to sigurno. Ali isto tako, znam zenu koja je imala ni 30 godina, prenijela (42 tjedna), 3 dana su ju drzali spojenu na drip, ona se milimetra nije otvorila. Meni to evo iskreno nije jasno. Nakon 3 dana dripa, beba naravno, izmorena od toliko poticaja, pocnu opadati otkucaji, e onda carski. Meni je carski najvise problem jer kasni uspostava laktacije redovno iza toga - u usporedbi sa vaginalnim porodom. Onda zene budu totalno lude jer eto, nisu racunale na takav porod, pa ne mogu dignuti dijete, pa dijete gladno, pa nema mlijeka...

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Nas je trudnica ove godine 7, što sestricna, što kuma, što frendica. 3 su rodile do sad i sve 3 završile na carskom. I eto ja ću bit 4. Fakat užas. Di je nestao onaj dobar stari vaginalni porod🙄
    Boobaboo ovo kaj si rekla za mlijeko me najviše strah. Stariji od prvog trena bio veliki cicoljubac i baš bi htjela da i ovaj cica dugo. 

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Joj zao mi je svih koji zavrse na hitnom carskom :/
    Nadam se da ce kod nas ljetnica biti bolja situacija 💪🏿
    .
    Mila prekrasne igrackice, nisam jos nista kupila malisi za igru..bas bi mogla potraziti nesto za prvu igrackicu 🤗
    .
    Moj muz nista ne kuzi, i samo kad donesem pita jel nam i to treba, za sta to sluzi? Kad sam rekla moram kupiti skarice za bebine nokte a on kaze pa imamo skarica 😅🤣 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    mara5

    Joj zao mi je svih koji zavrse na hitnom carskom :/
    Nadam se da ce kod nas ljetnica biti bolja situacija 💪🏿
    .
    Mila prekrasne igrackice, nisam jos nista kupila malisi za igru..bas bi mogla potraziti nesto za prvu igrackicu 🤗
    .
    Moj muz nista ne kuzi, i samo kad donesem pita jel nam i to treba, za sta to sluzi? Kad sam rekla moram kupiti skarice za bebine nokte a on kaze pa imamo skarica 😅🤣

    Moj je isprobavao izdajalicu. Znaci dame moje, upisala se od smijeha. 😂😂😂

    + 29.10

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mila12

    https://ibb.co/pyDQByF

    Prekrasno je sve sto si stavila 😊 ja sam se trudila dosta tih sitnica naruciti od nasih obrta svakakvih, vjerujem da sam i preplatila 😅 ali mi je lijepo podrzati ljude i ideje 

    + 29.10

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Mila ja sam mislila kako svekrva to iz razonode napravi  kad ono pravi mali biznis.... Zeko je presladak🥰🥰
    Ako sam dobro popratila, sa sutrašnjim danom sve proljetnice su se izredale.... 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ženee imam pitanjee. Kako sam se udala prije mj danaa. Sto sad sa ovim starim nalazima npr krvna grupa? Cula sam da u bolnicama negdje znaju raditi problem ako nije novo prezime pisano na krvnoj grupi. I kako sad imam i dalje staru zdravstvenu jer moji di radim (Morhu) to salju tamo sve ide preko njih. Tako da su mi rekli da cu cekati sigurno mj,mj i pol sve to novo. Mislite da ce mi htjeti pisati novo prezime ako trazim za krvnu grupu da mi isprave. Svakako moram ic na test senzibilizacije sad pa sam ih misla pitat da mi ponovo isprintaju sa novim prezimenom.😬🤔🤔

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hvala Vam curke na lijepim komentarima! 
    Ali npr gledam njene cijene i cudim se jer neke manje igrackice kostaju po cca 30kn samo. A zivjela sam s njom i vidjela sam koliko trudna i napora i detalja ulaze u to. 
    Biznis joj ide, ali mogao bih puno ici da nam dopusti da joj sredimo marketing i online prodaju, ali ona je et zena os 70god i to sama radi! Pa ubiti ide po sajmovima, uci djecu u skoli plest , i dosta gostuje po tv-u i muzejima, ima jako puno diploma i nagrada. ali mi je zao da netko tko ima toliko iskustva ima nize cijene i “losiju” prodaju od nekog tko za malo zeca stavi cijenu od 200Kn i tak. Al sta ces. Ugl sad sam malo ishvalila svekrvu hahahahMoja cura se od rodenja igra vise s tim plisancima neko zveckama i tako tim nekim drugim igrackicama; tak da ja nisam tad nista ni kupovala, ali ovoj bebi ipak planiram malo vise i kupit neke drugacije igrackice osim ako ne smislim neku ideju svekrvi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.