Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Ja nemam problem ni s carskim, samo da sve prodje ok. Navodno oporavak je tezi ali makar dolazak bebe na ovaj svijet je olaksan.
    U zadnjih mjesec dana su dvije prijateljice rodile, jedna prirodno druga carski. Ova s carskim se prije oporavila nego ova s prirodnim jer se izmucila i imala episiotomiju pa je rana lose zarastala. Tako da, nikad se ne zna sta bolje prolazi. Ono sto je def najgore jeste da se muci prirodno zena pa onda na carski.
    ——
    Cure divno izgledate, stvarno ste sve zgodne trudnice

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ajme ja se stvarno jako bojim poroda i te boli. Nemam veliku toleranciju na bol. Carski stvarno ne zelim. Samo da je muz uz mene onda mislim da sve ide lakse. Nekako u zivotu uvjek volim imat potporu voljenih osoba onda se osijecam sigurnije. Valjda ce kroz 7 tj odobrit svugdje da tate idu na porod. To nama zenama puno znaci,naravno onima koje zele😁 a u svakom slucaju najbitnije je da sve mi cure rodimo zdrave bebice a za ostalo cemo se vec nekako i snaci🤭🥰

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tockica, tebi onda nece biti takav sok ko nama nekima koji nit smo ikad cuvali bebe, niti smo okruzeni bebama...nisam imala ni bracu /sestre/ rođake, a djecu od frendica vidim samo kad ih povedu na neku setnju, kavu, ali se one bave njima tih sat dva , a bebe ugkavnom samo spavaju...nit sam ih vidjela da presvkace niti da doje... haha, precudno koliko nesto sta je nekad bilo pecinski i drustveno kao zajednica - svi se brinu o bebi, sad je doslo da ne mozes nac ni youtube video postenog dojenja da naucis, a kamoli da uzivo vidis... Ali sise u sexu su u svakom filmu viđene.🙈 Sorryte sto sam se raspricala...

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, odjavilo me pa se nisam mogla sitit šifre, zato nisam pisala al uredno čitam, a bome ste se raspisale. 😊
    Vidim da je krenulo kod nas, sve čekam sretne vijesti da neka otvori ljetnu sezonu. 😊😊
    Vidila sam sve fotke i sve ste divne baš, treba još malo uživati koliko možemo u ovom miru jer kad stignu mala klupka sumnjam da će biti puno mira. 😆
    Uglavnom, danas sam bila na pregledu, uzela mi je bris, pregledala vaginalno i kaže da je sve zatvorenom iako sam se nadala da ipak neće biti. Beba je srećom glavom dolje, namjestila se i kaže doktorica da ima 3200g, što se meni osobno čini dosta. 
    Počela sam i ja piti čaj od lista maline ima par dana, moja kolegica se kune u njega, nadam se da će bar nešto pomoći. Kod mene zadnjih dana se smirilo sve, nikakvih posebnih simptoma, ali evo večeras mi je neka nelagoda u želucu i crijevima, mala lupa na sve strane, i baš me par puta zabolio onako oštro dolje kao da se glavom nabija, i imala sam nekoliko kontrakcija za redom ali se smirilo sve. I da, danas na pregledu kad sam sjela na onaj stolac za vag pregled, jedva sam noge stavila na one držače jer me užasno bolilo u preponama... Nezz jel još kome tako? Inače sam aktivna, hodam, na sve strane sam pa ne kužim od čega je tako...

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Sassy, i moja se febdica hako brzo oporavika nakon carskog. Ma ne treba se bojati zapravo. Mene jedino kod carskog strah opce anestezije, a ako ce moci samo regionalna, onda nema problema. Uzasno me strah da me uspavaju i da se ne probudim ili da udahnem nesto iz zeluca..kao zato ne bi trebalo bas jesti u porodu i piti, nego samo sitno malo...a ja jedem svako malo i ako ne jedem sam nikakva...🙈 

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    https://rodilista.roda.hr/rodilista-prijatelji-majki/pratnja-na-porodu-u-vrijeme-koronavirusa-2021.htmlEvo za Split dopustena pratnja od 1.6 ,uvjeti pisu.

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ja bas zelim svog muzica uz sebe ,a zeli i on .
    Al eto vidit cemo sve kako cemo to odigrat s obziron na taj test .

    1.8. Curetak stigao 💗

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Kiflice, spinalna kod carskog ide mislim samo ako je unaprijed dogovoreni carski. Kod hitnog ide opca anestezija. A ako te bas iznenadi porod, ako bas bas mora ici hitni carski, a jela si par sati prije - onda ide i ispumpavanje zeluca - e to je tek urnebes.

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Evo Tweetyce, iskreno nemam pojma za infuziju, ali nekako mislim da nemamo to tu. A za pratnju, kompletno isto mislimo. Moj je gadljiv, mrzi bolnice, ali da kazem da zelim da ide sa mnom- isao bi. A onda ga vec vidim na porodu: slusaj doktora, slusaj babicu, ne tako, ovako...Ma daj, zadavila bi ga tamo, vikala evo tebi pa radjaj. Jer tocno znam da bi u nekom trenu ispalo da eto, on bolje zna sto i kako treba raditi. A i ne znam tko je pisao, ali i mene kad boli, nema te osobe koja mi moze pomoci, osim sama sebi. Egocentricno, ali sto je, tu je.
    Mila, ajde otvori svekrvi webshop, da mozemo igracke kupovati 😉🤣

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Meni se bebonja baš smirio zadnjih tjedan dana. Ne znam treba li me to mučiti ili raste pa nema mjesta za ludorije.
    Pročitam sve, ali s ovim trudničkim mozgom nemam pojma što sam pročitala 😂 Malo sam ljubomorna na vaše slike...ja imam samo pidžama slike s podočnjacima. Da ne govorim da bi trebala hitno na farbanje, a nekako mi ne djeluje baš mudro sa strogog mirovanja tamo 2h sjediti. Čekam pregled da vidim stanje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.