Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Ja jedem tu i tam i to od tune haha ne razmisljma previse kaj bih trebala, a kaj ne, ak mi se nesto bas jede pojedem (osim alkohola) 
    .
    SVe se nesto pokrece, sretno cure!! :)) 
    .
    Ja nisam rodila, al kao da jesam hahah iman jednu malu bebu na brizi od petka..nasla sam ga u petak, na podu, u šoku i pokislog..polako dolazi k sebi. Kak cemo tek brinut i voljet te bebice kad se ovak za zivotinju moze brinut i vezat! 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/PjbNwcZ pava 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mila samo papaj ak ti se papa. Pa neces sad 10 kila pastete pojest😅
    Dominique to su majcini instinkti proradili🥰

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pomislila sam da si našla macu, kad ono ptičica, baš se lipo smistila kod tebe....ma uživajte u nježnosti 🥰
    Lucky pojma ti nemam za vodu, super da si babici poslala poruku, a pred kraj kazu da je normalan obilniji vodenasti iscjedak, pa sad . Ocekujem da ce ti se babica brzo javiti s odgovorom.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Lucky, nama su na tecaju rekli da pred porod moze plodna voda pomalo otjecati da zene ni ne skuze, tipa, pomalo kad piske ba wc-u... da nije da svim odjednom pukne i bljusne voda ko iz kabla. Ali se ne sjecam sta su rekli da nam je ciniti...najbolje da pitas svog doktora. 🤗
    Dominique, ajme preslatkooo, pticicu si spasila! Predivna je, to je neki crvendac ili? ❤
    Sto se tice pastete i hrenovki, hehe sigurno vec pretpostavljate, ova fina guzica to ni inace ne zeli papati, as mi se gadi kad znam od cega ih prave🙈🤣 Mene lakse oblacit nego hraniti😂😊

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Kiflice i meni se zgadi kad razmisljam od cega prave, ali sta da radim nmg odolit toplom kruhu sa pastetom i casom mlijeka za dorucak 🙈🤩

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Hehe joooj 🙈 Ma, kad ti je toliki gust, priusti si ponekad, nece se nista lose desit u sekundi... ❤Samo generalno nije dobro cesto tako jesti, taloze se sva ta sranjca u organizmu... Ni pasteta, a ni topli kruh nije zdrav- trebalo bi pricekati da se ohladi, ovako topli nastavlja raditi kvasac u tijelu i unistava crijeva...

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Kiflica ima svakakvih ljudi. 🙈
    Tweetyca koja žena žena koji komentar, uzas. Dobro si joj I odgovorila. Bas si neki ljudi daju puno za pravo.🤦🏼‍♀️
    Lucky hahah aj zamisli stvarno blizanci hahahah 😅 
    Bas se nadam da te neće dugo zezati nego da će brzo doći 😘
    Mila bas sam danas kupila pastetu hahaha jedem sta mi se jede 😄 ali naravno sve u granicama normale 😁
    .
    I lucky imaš pravo, bolje sad dok još nije skroz zagrijalo da rodimo...pa da ima vremena da se hormoni izreguliraju koliko toliko kad krenu prave vrućine 😅

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Moja hobotnicica je upravo stigla, nisam mogla odolit
    https://ibb.co/7VK4FJm

    Bas je lijepa 😍😍 to je taj rucni rad?

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tweetyca di si je narucila? Predivna je...ma ja sam zaljubljema u te male hobe.

    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.