Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Da se i ja malo javim 🙋‍♀️
    Bas je krenulo napeto na forumu, iscekivanje svaki dan bas me zanima koja ce prije, ima vas dosta.
    Ja isto malo malo cujem porodila se na carski, nekako je bas postalo cesto, ja bi jako voljela prirodno i nadam se da hocu ali viditi cemo kako ce na kraju ispasti, nazalost ne mozemo na to utjecati.
    Ja sam jucer bila na pregledu, curka je super sad vec ima 1700g, malo je cak i veca za tjedan dana ali kaze da je to sve u redu, tolerira se minus plus 1-2tj. Kazem ja njemu pa kako i nebi bila velika kad toliko jedem kazw on meni e pa vidim da si dobila 12kg mogla bi ti od sada malo i pripaziti ja ono okee 😂
    Cini se bas puno ali ja na sebi ne vidim tolike kile osim sto mi je stomak bas velikii. I da okrenuta je na glavicu jos od zadnjeg pregleda, za sada je tako i ostala nadam se da ce i daljee.
    To je to ukratko kod mene.E da napokon mi je gotova i komoda za bebu i prezadovoljna sam, bas sam tako htjela. Ostavljam vam slikicu dolje. To je jedino sto sam nabavila za bebolinu osim robice haha. Ja sve mislim ima vremena a vec 30ti tj 😳 Nisam jos ni kolica ni krevetic al dobro, stignem jos nadam se, valjda nece uraniti haha.
    https://ibb.co/BVn314c
    A evo i nas dvije
    https://ibb.co/GkRYszT
    Oprostite cure ako sam malo smorila sa duzim postom, ne pisem cesto pa onda kad pisem imam svasta za reci 😬💖

    Super izgledas.
    Bravo 

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    ana0310

    Cure, info koji sam ja dobila vezanu uz promjenu prezimena kad sam vadila rh faktor i krvnu grupu je da nalaz treba biti na prezime koje koristim. Cak su mi unatoč tome sto nisam jos dobila zdravstvenu novu stavili nalaz ja novo prezime da izbjegnem komplikacije. Meni su u međuvremenu svi dokumenti prebaceni na novo prezime.

    Hvalaa. Pitat cu i ja sad kad cu ici. Neka isprintaju sa novim prezimenom i bok. Nema puno komplikacija. 😃

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Da se i ja malo javim 🙋‍♀️
    Bas je krenulo napeto na forumu, iscekivanje svaki dan bas me zanima koja ce prije, ima vas dosta.
    Ja isto malo malo cujem porodila se na carski, nekako je bas postalo cesto, ja bi jako voljela prirodno i nadam se da hocu ali viditi cemo kako ce na kraju ispasti, nazalost ne mozemo na to utjecati.
    Ja sam jucer bila na pregledu, curka je super sad vec ima 1700g, malo je cak i veca za tjedan dana ali kaze da je to sve u redu, tolerira se minus plus 1-2tj. Kazem ja njemu pa kako i nebi bila velika kad toliko jedem kazw on meni e pa vidim da si dobila 12kg mogla bi ti od sada malo i pripaziti ja ono okee 😂
    Cini se bas puno ali ja na sebi ne vidim tolike kile osim sto mi je stomak bas velikii. I da okrenuta je na glavicu jos od zadnjeg pregleda, za sada je tako i ostala nadam se da ce i daljee.
    To je to ukratko kod mene.E da napokon mi je gotova i komoda za bebu i prezadovoljna sam, bas sam tako htjela. Ostavljam vam slikicu dolje. To je jedino sto sam nabavila za bebolinu osim robice haha. Ja sve mislim ima vremena a vec 30ti tj 😳 Nisam jos ni kolica ni krevetic al dobro, stignem jos nadam se, valjda nece uraniti haha.
    https://ibb.co/BVn314c
    A evo i nas dvije
    https://ibb.co/GkRYszT
    Oprostite cure ako sam malo smorila sa duzim postom, ne pisem cesto pa onda kad pisem imam svasta za reci 😬💖

    Komoda je prekrasna ,a i ti si. nije ti tako veliki trbuh baaas. Ja sam u 32+5 na + 16 kilaaa i velikim trbuhom zbog kojeg ne mogu nista. Ni obuci tenisice ni obrijat se, sva sreca da imam najboljeg muza pa njemu nije problem. Evo mene i moje curice velikee 🥰https://ibb.co/0m9YW7X 

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ja sam se udala prosle godine, nemam jos novu iskaznicu i posvuda govorim staro i novo prezime 😅😅 na krvoj grupi su mi stavili novo.. valjda ce to biti ok

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu


    Tockica, komoda je super i ti si bas zgodna trudnica! 🤗
    Toncica, ne znam stvarno, provjeri, velim info koji sam ja dobila 😊 makar sumnjam da ce itko raditi problem oko toga

    + 29.10

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Tockice komoda odlicna! 👌👌 trbuh nije velik, i nigdje ne kasnis, nemam ni ja kolica, nemam ni podlogu za previjanje.. sutra bi u baby centru u Porti trebao biti popust od 15% pa mozda kupimo kolica i 30% na robicu.
    .
    Outfit slican https://ibb.co/r6kzGQb 🤣🤣
    .
    Tockice jeste mozda isli na trudnicki tecaj?
    .
    Mateja boli te briga za kile kad tako uzivas 😍

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    mara5

    Tockice komoda odlicna! 👌👌 trbuh nije velik, i nigdje ne kasnis, nemam ni ja kolica, nemam ni podlogu za previjanje.. sutra bi u baby centru u Porti trebao biti popust od 15% pa mozda kupimo kolica i 30% na robicu.
    .
    Outfit slicanhttps://ibb.co/r6kzGQb 🤣🤣
    .
    Tockice jeste mozda isli na trudnicki tecaj?
    .
    Mateja boli te briga za kile kad tako uzivas 😍

    Iz zagreba sam se preselila u zadar . Odavde je muz i uopce mi nije zao sto tu zivimo. Malo je tesko kad radi ja sam sama doma nemam drustvo,ali i doci ce to s vremenom. Al definitivno najbolja odluka otic zivjeti ma more😁🥰

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Iii daaaa preporucila bi vam BIG BABY  ducan . Veliki izbor kolica i boje koje god pozelite. Mi smo tamo uzeliii i stvarno smo odusevljeni. Zovemo ga đip i jedva cekamo krenut s njim u akciju kad se princeza rodi🥰

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Mila, divne lutkice sveki radi! Tockica, Mateja, Mara, sve neke ljepotice imamo na forumu!😍
    Carski rez-i moja se frendica mucila s poridom i drupom i na kraju carski...Nisam pratila bas detaljno proljetnice, ali bas citam isto na Rodunom tecaju za porod, da je sve vise carskih...navodno zbog tih intervencija i ubrzavanja poroda... Nezz, a opet, kad se zena muci 2 dana, sta ces? Cujem da Ri rodiluste kao prijatelj djece dosta pokusavaju izbjeci carski di se moze... neke zene im to i zamjeraju jer se napate... ja se nadam vaginalnom i bez ikakvih intervrncija, priridno na stolcicu, ali vidjet cemo jos...

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Hvala cure 🥰
    Mateja, bas ste slatke uz more! Daa to sa vezanjem pertli muku mucim i ja, obrijat se ne dolje ne vidim kifle a ni ogledalce mi ne pomaze bas puno 😂
    Mara5 joj da prva srijeda u mjesecu, mogla bih i ja odletiti do Porte ako stignem, nebi skodilo bar nesto kupit kad je vec popust. Haha da, skoro ista 😂 bas si zgodna!
    Nismo i vjerovatno necemo, ne mislim da sam prepametna pa da mi ne treba, znanja nikad dosta ali jednostavno ne stignemo. A opet sam cijeli zivot okruzena nekim trudnicama i bebicama, stalno nekog cuvam tako da valjda nekog vraga znam. A vi?

    Ma nismo, 24.5 uopce nismp bili u Os, a sad vidim da je tecaj bio i jucer 🤷‍♀️🤷‍♀️ morala bi svaki dan pregledati njihove objave.. Tecaj me zanima iskljucivo jer je uvjet za pratnju na porodu. 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.