Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ana0310

    Mallla

    Moje spavAcice su isto crne, malo iznad koljena, a planiram ih kssnije koristiti kao haljine jer nigdje ne piše spavačica 😁
    Vidit ces Lucky kad na kraju rodiš djevojčicu 😁🤣 e to bi bila onda potpuna priča za cijeli život! A što se tiče sluznog, da da definitivno on odlazi polako al sigurno i priprema se tijelo. Sad je samo pitanje u kojem trenutku će krenuti bez stajanja. Možda sve dovede do toga da sami kraj bude kratak što ti od srca želim.
    E, a mozda lucky ima blizance 😅😂

    E to bi bila još veća baza 🤣🤣 Pa se sakrivaju jedno iza drugog 😊

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mallla

    ana0310

    Mallla

    Moje spavAcice su isto crne, malo iznad koljena, a planiram ih kssnije koristiti kao haljine jer nigdje ne piše spavačica 😁
    Vidit ces Lucky kad na kraju rodiš djevojčicu 😁🤣 e to bi bila onda potpuna priča za cijeli život! A što se tiče sluznog, da da definitivno on odlazi polako al sigurno i priprema se tijelo. Sad je samo pitanje u kojem trenutku će krenuti bez stajanja. Možda sve dovede do toga da sami kraj bude kratak što ti od srca želim.
    E, a mozda lucky ima blizance 😅😂
    E to bi bila još veća baza 🤣🤣 Pa se sakrivaju jedno iza drugog 😊

    Pa da, zato je malo curka pa ipak decko 😂😂

    + 29.10

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ana0310  hvala!  nema potrebe da se zamaraš piše da ih uopće nema, da će biti tek od 6.6, pa možda i sačekam, nisu mi ni sive loše. realno kada ih potrpaš u ladicu ni ne vide se  
    .
    Mare eto, ubiti smo nas dvije trebale izvršiti zamjenu 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    mara5

    Ana0310 hvala! nema potrebe da se zamaraš piše da ih uopće nema, da će biti tek od 6.6, pa možda i sačekam, nisu mi ni sive loše. realno kada ih potrpaš u ladicu ni ne vide se
    .
    Mare eto, ubiti smo nas dvije trebale izvršiti zamjenu

    Pa da, ne vide se bas kad se sve potrpa 😅 al su mi superprakticne, morat cu si uzeti jos paket-dva 😊

    + 29.10

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    To ti cocolina racunas da te pusti da preselis pa onda moze i porod 😁 Ajde zelimo ti onda da tako i bude. Taman dok sve sriktas tebe je red!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Cure! Mozda glupo pitanje, ali daj mi recite jeli koja od vas jede paštete sada? Haha. Znam da se ne preporuca i znam zasto, isto ko i hrenovke , ali npr jedem hrenovke bez problema, dok sam proslu trudnocu izbjegavala sve zivo 🙈

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mila12 jedem sve! 😊 I paštetu kad mi se jede, iako mi se nije odavno jela...al ovaj put ne zabrijavam oko hrane! 

    url=https://lilypie.com]

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Mila12

    Cure! Mozda glupo pitanje, ali daj mi recite jeli koja od vas jede paštete sada? Haha. Znam da se ne preporuca i znam zasto, isto ko i hrenovke , ali npr jedem hrenovke bez problema, dok sam proslu trudnocu izbjegavala sve zivo 🙈

    Ma sve jedem, i u prvoj i sad u drugoj 😊

    Mia 🥰 termin 27.7.

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Malla svaka cast! Hvala na odgovoru. Ja sam se isto u prvoj trudnoci zamarala , ali sad sam chill. Nego eto bas mi se jede argeta junior pa reko hocu ili necu 🙈

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hvala ivancica 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.