Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da Orhideja bas sam i ja imala istu misao, sutra zadnja proljetnica rađa, a onda je naš red 😊
    Dobro definitivno ako se žena ne otvara 1 dan cijeli na dripu nema mi smisla produljivati agoniju, odmah carski i dobro je, al zamisli patnju od 3 dana pa onda carski....to ja ne znam treba brojati pod odštete jer ono daaaaj 3 dana dripa...pa meni je 3 sata bilo ajme.
    Mi što smo već rodile imamo veću šansu za roditi vaginalno ako smo već rodile vaginalno, malo smo rastegnutije...al svejedno me plaši činjenica koliko je zapravo carskih u posljednje vrijeme. Još mi je stvarno najgori taj dio iscrpljenost plus rez, strašno!
    Ja se nadam da ćemo mi ovdje imati malo veći postotak vaginalnih....al spremnabsam na sve!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Matejaa95

    Ženee imam pitanjee. Kako sam se udala prije mj danaa. Sto sad sa ovim starim nalazima npr krvna grupa? Cula sam da u bolnicama negdje znaju raditi problem ako nije novo prezime pisano na krvnoj grupi. I kako sad imam i dalje staru zdravstvenu jer moji di radim (Morhu) to salju tamo sve ide preko njih. Tako da su mi rekli da cu cekati sigurno mj,mj i pol sve to novo. Mislite da ce mi htjeti pisati novo prezime ako trazim za krvnu grupu da mi isprave. Svakako moram ic na test senzibilizacije sad pa sam ih misla pitat da mi ponovo isprintaju sa novim prezimenom.😬🤔🤔

    Ma ponesi vjenčani list i mirna!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mila12

    Hvala Vam curke na lijepim komentarima!
    Ali npr gledam njene cijene i cudim se jer neke manje igrackice kostaju po cca 30kn samo. A zivjela sam s njom i vidjela sam koliko trudna i napora i detalja ulaze u to.
    Biznis joj ide, ali mogao bih puno ici da nam dopusti da joj sredimo marketing i online prodaju, ali ona je et zena os 70god i to sama radi! Pa ubiti ide po sajmovima, uci djecu u skoli plest , i dosta gostuje po tv-u i muzejima, ima jako puno diploma i nagrada. ali mi je zao da netko tko ima toliko iskustva ima nize cijene i “losiju” prodaju od nekog tko za malo zeca stavi cijenu od 200Kn i tak. Al sta ces. Ugl sad sam malo ishvalila svekrvu hahahahMoja cura se od rodenja igra vise s tim plisancima neko zveckama i tako tim nekim drugim igrackicama; tak da ja nisam tad nista ni kupovala, ali ovoj bebi ipak planiram malo vise i kupit neke drugacije igrackice osim ako ne smislim neku ideju svekrvi.

    Danas je najbolje imati online prodaju i vjerujem da bi sveki brzo prodala sve....nema druge nego nagovorit sveki na online. Šteta da nebostvari puni potencijal jer stvarno lijepo radi!

    url=https://lilypie.com]

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Matejaa95

    Ženee imam pitanjee. Kako sam se udala prije mj danaa. Sto sad sa ovim starim nalazima npr krvna grupa? Cula sam da u bolnicama negdje znaju raditi problem ako nije novo prezime pisano na krvnoj grupi. I kako sad imam i dalje staru zdravstvenu jer moji di radim (Morhu) to salju tamo sve ide preko njih. Tako da su mi rekli da cu cekati sigurno mj,mj i pol sve to novo. Mislite da ce mi htjeti pisati novo prezime ako trazim za krvnu grupu da mi isprave. Svakako moram ic na test senzibilizacije sad pa sam ih misla pitat da mi ponovo isprintaju sa novim prezimenom.😬🤔🤔

    Ista stvar je i sa mnom.
    Sutra idem predignit novu osobnu i odma poslat u firmu i onda se nadat da ce zdrastveno sta prije poslat nove iskaznice.
    A to za krvne pretrage neznan sta cu ,ja svako malo kontroliran jer san A negativna i sad neznan ni ja sta cu jer ce svi nalazi bit na starom prezimenu ... hmm

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Toncica24

    Matejaa95

    Ženee imam pitanjee. Kako sam se udala prije mj danaa. Sto sad sa ovim starim nalazima npr krvna grupa? Cula sam da u bolnicama negdje znaju raditi problem ako nije novo prezime pisano na krvnoj grupi. I kako sad imam i dalje staru zdravstvenu jer moji di radim (Morhu) to salju tamo sve ide preko njih. Tako da su mi rekli da cu cekati sigurno mj,mj i pol sve to novo. Mislite da ce mi htjeti pisati novo prezime ako trazim za krvnu grupu da mi isprave. Svakako moram ic na test senzibilizacije sad pa sam ih misla pitat da mi ponovo isprintaju sa novim prezimenom.😬🤔🤔
    Ista stvar je i sa mnom.
    Sutra idem predignit novu osobnu i odma poslat u firmu i onda se nadat da ce zdrastveno sta prije poslat nove iskaznice.
    A to za krvne pretrage neznan sta cu ,ja svako malo kontroliran jer san A negativna i sad neznan ni ja sta cu jer ce svi nalazi bit na starom prezimenu … hmm

    Tako sam i ja A negativna  to mi je najbitnije jer sam bas negdje procitala od zena da su u bolnici dramili zbog toga,pa ono htjela bi to srediti. Neda mi se jos zbog toga uzrujavati🤣

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Matejaa95

    Toncica24

    Matejaa95

    Ženee imam pitanjee. Kako sam se udala prije mj danaa. Sto sad sa ovim starim nalazima npr krvna grupa? Cula sam da u bolnicama negdje znaju raditi problem ako nije novo prezime pisano na krvnoj grupi. I kako sad imam i dalje staru zdravstvenu jer moji di radim (Morhu) to salju tamo sve ide preko njih. Tako da su mi rekli da cu cekati sigurno mj,mj i pol sve to novo. Mislite da ce mi htjeti pisati novo prezime ako trazim za krvnu grupu da mi isprave. Svakako moram ic na test senzibilizacije sad pa sam ih misla pitat da mi ponovo isprintaju sa novim prezimenom.😬🤔🤔
    Ista stvar je i sa mnom.
    Sutra idem predignit novu osobnu i odma poslat u firmu i onda se nadat da ce zdrastveno sta prije poslat nove iskaznice.
    A to za krvne pretrage neznan sta cu ,ja svako malo kontroliran jer san A negativna i sad neznan ni ja sta cu jer ce svi nalazi bit na starom prezimenu … hmm
    Tako sam i ja A negativna to mi je najbitnije jer sam bas negdje procitala od zena da su u bolnici dramili zbog toga,pa ono htjela bi to srediti. Neda mi se jos zbog toga uzrujavati🤣

    A pa nismo mi krivi sta smo se udali i minjali prezime 
    U svakom slucaju cu provjerit sve jos kad se bude blizio porod
    A ponit cu sve sta imam pa cak i vjencani.
    Nece nas izbacit :)))

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    A ja sam jedna od onih koja je procitala i ispratila sve proljetnice i njihove porode i stvarno zabrinjavajuce koliko je u njih bilo carskih i to onih sta su krenili prirodno pa zavrsilo carski.
    Stvarno neznan .... doktori bi valjda trebalj to malo proucit...
    Al nije normalno sta jest jest A nama kako bude bude nikad se nezna.
    Samo da svi budemo okej nase bebice i mi.

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Što se carskog tiče i ja bježim od njega, ali ako se ova mala ne okrene ne gine mi carski 😔😔😔
    Nekako mi je bilo normalno da ću roditi vaginalno kao i prvi put, a sad više nisam sigurna.
    Baš sam neki dan prijateljici rekla strah me patnje cijeli dan i na kraju hitan carski 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Ako ću već na carski onda bar da nemam i drip i sve bolove i patnju pa još i to 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    U svakom slučaju navijam svim srcem da se okrenula i da ćemo ipak prirodno 🙏
    Mila igračkice su predivne, stvarno. 😊😊

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Cure, info koji sam ja dobila vezanu uz promjenu prezimena kad sam vadila rh faktor i krvnu grupu je da nalaz treba biti na prezime koje koristim. Cak su mi unatoč tome sto nisam jos dobila zdravstvenu novu stavili nalaz ja novo prezime da izbjegnem komplikacije. Meni su u međuvremenu svi dokumenti prebaceni na novo prezime. 

    + 29.10

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    ana0310

    Cure, info koji sam ja dobila vezanu uz promjenu prezimena kad sam vadila rh faktor i krvnu grupu je da nalaz treba biti na prezime koje koristim. Cak su mi unatoč tome sto nisam jos dobila zdravstvenu novu stavili nalaz ja novo prezime da izbjegnem komplikacije. Meni su u međuvremenu svi dokumenti prebaceni na novo prezime.

    Dosad san 3 puta vec radila test taj vezano za krvnu grupu 
    Pa nemogu mi prekrizit postojece nalaze,  ceka me jos jedan put to provjeravat 
    Neznan valjda ce oni znat ,ni prva ni zadnja koja je minjala prezime

    1.8. Curetak stigao 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.