Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Joj sta je slatka hobotnica :)
    .
    Pticica je sirijski djetlic kolko sam uspjela skuzit po slikama..stvarno nije mogo u bolje ruke dopast, i inace obozavam zivotinje al sad kak sam doma imam svo vrijeme za njega, spava kod mene, hranim ga, pojim, sve ce mi bit zao kad odleti al naravno da zelim da se oporavi..presladak je danas sam zbog ptica imala griznju savjesti kaj jedem piletinu haha
    .
    Kiflice znala sam hahah za pastetu sta ces reci i slazem se..ja ju inace izbjegavam zbog sastava al nekad mi je gust ta od tune, takoder volim ju sama napravit..samo ne valja pretjerivat al to svi znamo :)

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Kazes jos i mekana, divno! Meni je isto uvijek na slikama djelovala da je gruba 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Ajme Tweetyce, prepredobra je, ja bi takvu!!! 🥰 Mislim da si super prosla cjenovno - poznanica je svojoj maloj narucila tako od jedne sto hekla igrackice, nekog zeku, sto li je, velicine je...ne znam, dvije kutije sibica kad ih stavis jednu na drugu, jedva i toliko. 500+ kunica. Pa ti ulaži u domace...

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajme cure jedva sam sve iščitala. Baš ste se raspisale 😀😀😀
    Uglavnom što se stomaka tiče kod mene je obrnuto, svi su u fazonu da nema šanse da imam još mjesec dana, da mi je stomak mali i tako.
    Juče sam prvi put doživjela da su me zvali preko reda u banku jer sam trudna.
    Kaže muž pa napokon imaš stomak pa ljudi skontali. 🙈🤣🙈
    Držim fige da krene nešto konkretno Lucky i javljaj sve obavezno. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Ja sve nešto čistim, kuham, premještam i ulijetavam ovdje da vidim jel se nešto pokrenulo 😄
    Lucky, moj pregled za 2 tjedna, dotad imaš rodit 😉
    Pašteta-daaaa! Znači nisam ju jela puno puno godina jer mi se zgadila i ta gadljivost nestala u trudnoći, jedem onu s tunom 😋😋 i Mila kako kažeš s toplim kruhom, ali sa čajem od šipka-vraća u školske dane 😆😆 Hrenovke i dalje nemrem jest, ostale su gadne 😆
    Tweetyca, preslatka je! Takve sam vidjela po etsyu, al na kraju sam se odlučila za tješilicu, lavića s imenom 😍

    Termin 18.06

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mene je danas put i pregled dokrajcio pa vegetiram, uzas, srecom zadnji pregled bio kod mog gin u Vz 😅 uzasno me muci nesting, nemam mira, ne smiruje se 🤣

    + 29.10

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    ana0310

    Mene je danas put i pregled dokrajcio pa vegetiram, uzas, srecom zadnji pregled bio kod mog gin u Vz 😅 uzasno me muci nesting, nemam mira, ne smiruje se 🤣

    A pa ti si varaždinka 😁

    Termin 18.06

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ljubomorna sam na vas kaj se gnijezdite. Meni svekrva vec dva dana sprema sve stvari za malca i namjesta sve i bas sam tuzna kaj ja ne smijem nista od toga..

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Ljubomorna sam na vas kaj se gnijezdite. Meni svekrva vec dva dana sprema sve stvari za malca i namjesta sve i bas sam tuzna kaj ja ne smijem nista od toga..

    A vjerujem da bi uživala. Ali beba je na prvom mjestu! Meni je isto bilo lijepo peglat i spremat robicu. Ali ovo drugo po kući šta radim nije uživancija, to je "jer moram, jer nema života poslje bebe" 😆  S druge strane budi sretna da imaš dobru sveki i da ima netko da ti pomogne 🙂 Meni će isto doći najprije ona kad rodim, iako bi radije mamu, ali ne može... 

    Termin 18.06

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mimica jedva je docekala da sve po svom raspremi. Inace je uzasan control freak, tak da je sretna da je napokon onak kak ona hoce. A onda opet s druge strane ko bi to napravio da je nema, muz sigurno ne😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.