Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Cure upomoooooć, evo doslovno sat i po sjedim na krevetu i borim se da ne idem povraćati jer mi žgaravica sve vraća. Ja stvarno ludim od toga više.
    Duša mi spava a ne mogu leći jer mučnina postaje sve gora i gora, užas. 😔😔😔
    Ja sam nekad davno pisala o tome da mi muž ne treba na porodu jer mi ne može pomoći niko, a i on nema želju da bude tu. Svakako smo se složili u tome, tako da je to najbitnije. Nas dvoje smo zajedno skoro 113 godina, od čega 11 živimo zajedno i on dobro zna kakva sam ja i koliko nije poželjan u rađaoni 🤣
    Bitno da imamo njihovu podršku kako god da mi odlučimo. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    13 godina, ne 113 🤣🤣🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Bojana jesi zivaaa... Kako si izgurala noc? Nazalost ne znam nista protiv zgaravice, osim bijelog kruha :/ Ali ovih 113 godina je bome dugo 😂😂😂
    Ja nisam oka sklopila od 3 ujutro, ne mogu se namjestiti, lijeva strana mi utrne pa me to probudi, ako legnem na desnu mali se jadan isprevrce pa me sa nogama isamara a valjda kako pritisnem tu neku žilu nemam zraka ne mogu disati, kao da gubim kisik. Kako vi spavate, postoji li neki trik?? 😭😭😭


    It's a boy! 💙

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Tockice super ti je komoda, i vi ste cure bas zgodne ❤️ Matea kad vidim ovu sliku pored mora jaoo, jedva cekam vikend da i ja pobjegnem iz Zg.
    Krvna grupa u Petrovoj su ful ozbiljni oko toga, 3 puta su me pitali i napomenuli u trudnickoj ambulanti da idući put moram donijeti nalaz sa novim prezimenom.. Ne priznaju vjencani list niti ista slicno. 


    It's a boy! 💙

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    MariLove živa sam, al jedva 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    I kod mene spavanje očajno, pored žgaravice isto namještanje baš ne ide. Isto se beba buni, udara. Sve u svemu ludilo, dosta mi je trudnoće, baš me satrala.
    Inače bih išla povratiti koliko mi je užasno bilo ali sam se bojala da će me čuti starija mala i probuditi se, a same smo nas dvije tj. tri 🤷🏼‍♀️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutroo! Da ni ja ne kuzim to s prezimenom kad su OIB, MBO i datum rođenja isti...što bi u RH nešto bilo nekomplicirano!
    Točkica već prije smo bile komentirale pratnju i kod mene jenstav i situacija kao inkodntrbe boobaboo i bojane. Dakle kad me boli ne diraj me, ne pitaj me i molim te nemoj me savjetovat, pusti da odbolujem. U rađaoni bi muža vjerojatno nečim gađala i osjećala bi se "slabom" a to nisam ja nikako. Isto je rekao ako ja baš želim da će on biti ali želju on kao on nema, samo što nemam ni ja.
    Matea1989, prepone i mene bole, al sam pomislila da mi je to od puno hodanja i aktivnosti vani, valjda je sad sve nabijeno dole i onda je opterecenje na donji dio tijela.
    Bojana mozda ti se 13 godina cini kao 113 😆🤣 za žgaravicu jedino što mi pomogne je spavanje na povišenom, hrana najkqsnije do 20h i to lagana (jogurt i sirni namaz najcesce) i rennie tabletice. A povracanje ti ne bi puno olaksalo, sprzilo bi ti grlo i onda bi te peklo a zgaravica bi nastavila....iskreno mrzim zgaravicu. Sve u trudnoci mi je podnosljivo al ta zgaravica ubija.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Infuzija se prima ako se prima i drip npr. Otvore venski put pa ide infuzija, drip a tu daju i nešto za lakše podnošenje bolova. Uglavnom ta braunila mi je baš smetala jer nisam mogla mrdati rukom. A stvarno kad me boli tad me sve živcira. Drip nije toliki bauk ako ga daju u tijeku poroda, kada su trudovi tu i kada je cilj pojačat ih. Nije ga lagano podnositi ali tada podnosiš sve. Naravno pitanje je i koju količinu daju. Sigurno da je razlika ako ga se dobije na suho, bez trudova ili s nekim slabim trudovima pa to potraje danima, to mi je stravično. Ali znate to da drip mozete odbiti kao i sve drugo!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    matea1989

    Pozdrav cure, odjavilo me pa se nisam mogla sitit šifre, zato nisam pisala al uredno čitam, a bome ste se raspisale. 😊
    Vidim da je krenulo kod nas, sve čekam sretne vijesti da neka otvori ljetnu sezonu. 😊😊
    Vidila sam sve fotke i sve ste divne baš, treba još malo uživati koliko možemo u ovom miru jer kad stignu mala klupka sumnjam da će biti puno mira. 😆
    Uglavnom, danas sam bila na pregledu, uzela mi je bris, pregledala vaginalno i kaže da je sve zatvorenom iako sam se nadala da ipak neće biti. Beba je srećom glavom dolje, namjestila se i kaže doktorica da ima 3200g, što se meni osobno čini dosta.
    Počela sam i ja piti čaj od lista maline ima par dana, moja kolegica se kune u njega, nadam se da će bar nešto pomoći. Kod mene zadnjih dana se smirilo sve, nikakvih posebnih simptoma, ali evo večeras mi je neka nelagoda u želucu i crijevima, mala lupa na sve strane, i baš me par puta zabolio onako oštro dolje kao da se glavom nabija, i imala sam nekoliko kontrakcija za redom ali se smirilo sve.I da, danas na pregledu kad sam sjela na onaj stolac za vag pregled, jedva sam noge stavila na one držače jer me užasno bolilo u preponama… Nezz jel još kome tako? Inače sam aktivna, hodam, na sve strane sam pa ne kužim od čega je tako…

    I ja imam problem sa preponama zadnjih tjedan dana, pogotovo ako malo duže sjedim ili ležim, prva dva-tri koraka sam kao na štulama.

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Bojana2017

    MariLove živa sam, al jedva 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    I kod mene spavanje očajno, pored žgaravice isto namještanje baš ne ide. Isto se beba buni, udara. Sve u svemu ludilo, dosta mi je trudnoće, baš me satrala.
    Inače bih išla povratiti koliko mi je užasno bilo ali sam se bojala da će me čuti starija mala i probuditi se, a same smo nas dvije tj. tri 🤷🏼‍♀️

    I ja imam isti problem kao i ti. Mene spasi Reflustat. Popijem ga i nakon 15ak min se smiri. Spavam na povišenom i ne jedem poslije 8.i to laganu hranu

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Tockice super ti je komoda, i vi ste cure bas zgodne ❤️ Matea kad vidim ovu sliku pored mora jaoo, jedva cekam vikend da i ja pobjegnem iz Zg.
    Krvna grupau Petrovoj su ful ozbiljni oko toga, 3 puta su me pitali i napomenuli u trudnickoj ambulanti da idući put moram donijeti nalaz sa novim prezimenom.. Ne priznaju vjencani list niti ista slicno.

    Dobro je, nisam jedina takav info dobila 😅

    + 29.10

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.