Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Evo cure, obavila sam i ja današnji pregled. Kaže doktor, skraćen i uloživ cerviks (za koliko ne znam), da su krenule pripreme za porod, no beba nije nabijena dolje, već je visoko još.
    Ctg uredan, trudova nema, idući pregled u ponedjeljak. 
    Beba procijenjena na 2900g.😀
    Dobila sam uputnicu za rodilište i papir za bilježenje pokreta 3 puta na dan.

    👨‍👩‍👧‍👧👭

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Enigmas, sve si napisala isto sto bi i ja...tako se i ja osjecam nekako postarano i babski u dugackima, volim nositi kratke i sexy /ili onako razigrane slađasne kombinacijice spavacice ili piđamice po doma. Tesko sam nasla koja mi se sviđa, jer eto cak i za bolnicu se moram osjecati ko ja 🤣. Ali to sto kazes, sasvim je dovoljno da je samo na bratelice, lako se spusti i digne - takva mi je druga spavacica koju cu nosit koja ni nije trudnicka/za dojilje ali je lako ta skinut. Zapravo, koliko god mi trbuh bio velik, ja i dalje stanem u sve svoje haljinice! 🙈

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ali ima i nekulturnih ljudiiii...evo mi smo jucer otisli u shopping centar kupiti djecji krevetic i prematalicu i lijepo pise na ulazu u lift da su dozvoljene 2 osobe. Mi uđemo i na sljedecem katu krene ulazit jos 6 ljudi i guraju se unutra! Jedan jos bez maske blebece na mobitel meni pored face. Mi vicemo da ne smiju, boli njih k**** samo su nas izignorirali. Ocitali smo im bukvicu da ih sram moze biti, vide trudnicu, vide da ne smiju i tesko im je pricekati sljedeci lift, a ima ih masu u ogromnom shopping centru. Ili nek idu oni pjeske! Na kraju smo mi za nazad pjesacili okolo naokolo od 5 kata do garaze samo da se opet ne nazivciramo zbog ljudi! Malo sam se preforsirala jucer, 4 sata smo setali, prvo po suncu, pa smo kupovali svasta sta nam treba...navecer imala kao menstrualne grceve, ali prosli za cca pola sata lezanja... 

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Ana b. ne živciraj se, da je mali iščuđavali bi se kako je mali. Ljudi nikad zadovoljni i uvijek nađu nešto za podbosti. Divno izgledaš! Baš zgodna trudnica.
    Meni ove spavaćice djeluju dosta kratke. Bolje da su malo duže, što više do koljena jer se digne to dok ležiš u krevetu. Ugodnije mi djeluje da je mrvicu duža da baš ne vire ulošci 🙈 Dok budemo ležale nakon poroda mislim da nam neće biti bitno kakve su, a pamučne će biti dobre mislim i doma kad krene znojenje i kaos 😄 Ja u bolnici vidim krv, a kasnije promakanje od dojenja tako da neke ekstra lijepe ne bi ni nosila u tom periodu. Ja sam uzela u Devića i nekom dućanu kao one na netu što smo gledale s ogrtačem. Imam taj jedan ogrtač ljetni, ali kad sam bila na ginekologiji nisam uopće nosila tako da mi to i ne djeluje nužno. 
    Ja kupila ruksak napokon! Babyono Oslo, na Bazzaru ga našla na sniženju. Tnx Tweetyca 😊 Nisam skužila može li na kolica s ravnom ručkom, valjda će moći 😬

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Hm ima smisla sto kazes, Lullaby...uzet cu si ja i Lidovu haljinicu za trudnice i dojenje, ona je pamucna i do koljena, a mozda i one kratke hlacice iz HM-a i gore kanotijericu na gumbice... Ma, meni su frendice savjetovale da uzmem bilo sta crno zbog fleka, manje ti je bed kad se bas ne vidi, a da cemo promocit kako god...ona si je uzela obicne crne tajice (doduse ne ljeti nego na proljece). Tako da su sve moje kombinacije koje kanim nosit u rodiliste crne ili tamno plave... 

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Evo i nas s pregleda. Micek mi ima 2300g, veli doktor da je to taman kolko treba imat i da je sve u redu. Iduci tjedan opet kontrola i onda cemo dogovorit tocno sve za carski. Nesto je spominjao da bi on i ranije hospitalizirao tak da onda za 2 tjedna ostajem u bolnici i za 3 dolazi moje malo zlato.
    Zasto mi je to od jednom tak brzo? 🤔😂

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Da definitivno najbolje boje haha. Meni sve spavaćice svijetle. Iskreno došlo mi je da počnem šivati spavaćice i bacim se u biznis jer mi je nevjerojatno kako toga fali, a ovo što ima je baba uzorak 😂 Ja ću isto hlačice one iz h&m trudničke i potkošulju za dojenje uzeti. To mi je i najbolja kombinacija za doma. Imam i 3/4 tajice neke. Nekako ću spakovati tu robu na dva dijela pa da muž može skupiti prljavo i donijeti novo jer mislim da neće stati sve. 

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Tonks koji si tjedan? Mislim da dogovoreni carski i ide obično ranije malo. Bar se nadam da će i moj tako, ali me strah godišnjih odmora. Taman mi termin pada na one udarne tjedne, a ja bi stvarno da me porodi moja doktorica.
    Ajme ti ljudi što pušu za vrat bez maske 😡 Mene to takooo iznervira da me muž mora smirivati 😄 Mrzim kad netko ulazi u moj prostor općenito, a pogotovo sad kad je Korona.

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Mallla- i ja biiii 😅😅 al kad lrene nesto onda se uplasin da ne bi jos 😂 dns sam isla u trgovinu i toliko me zasarafila menstrualna bol da sam ostala u autu dok prodje.  Sad nista. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Tonks koji si tjedan? Mislim da dogovoreni carski i ide obično ranije malo. Bar se nadam da će i moj tako, ali me strah godišnjih odmora. Taman mi termin pada na one udarne tjedne, a ja bi stvarno da me porodi moja doktorica.
    Ajme ti ljudi što pušu za vrat bez maske 😡 Mene to takooo iznervira da me muž mora smirivati 😄 Mrzim kad netko ulazi u moj prostor općenito, a pogotovo sad kad je Korona.

    34 tt sam sad. Moraju me porodit sa 37 zbog posteljice da ne popuca od trudova🤷‍♀️
    Kad je tebi kao termin? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.