Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Ana.b. ma kakav ogroman stomak molim te, baš ste divni ti i tvoja mrvica😍. A ljudi će uvijek komentirati to je nemoguće izbjeći. Ja sam se nedavno preselila iz malog grada u veći gdje me nitko ne pozna i mogu vam reći da sam se preporodila jer me ne zaustavljaju na svakom koraku s komentarima i pitanjima, i još gore, nitko me ovdje ne hvata za trbuh od čega sam slom živaca dobivala.
    Lucky gdje si nam, svi čekamo novosti🙂

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ana.b. ne znam u kakvom okruzenju zivis al stomak ti je normalan za ženu koja uskoro treba roditi. Bas je sladak i zapravo izgledas odlicno!
    Al suosjecam, tako mi je bilo u 1 t, ona pitanja jesi sigurna da nisu blizanci? U 6mj trudnice jel imas brzo rodit i tako! A sad drugi put ne znam sta im je al svi imaju potrebu reći da se nisam puno udebljala, da ne izgledam kao da cu za 10 dana rodit, da nisu znali da sam trudna i tako to. Naravno ovo drugo je ugodnije čuti. Isto tako prije prvog poroda mahom su mi žene imale potrebu pričati o teškim porodima, dok sad nastoje ispričati sve pozitivne priče i uvjerit me kako će drugi put ići lakše...e sad jesam se promijenila ja ili oni ili koji je vec đir ne znam. Znam samo da mi nije važno što misle! I sviđa mi se jako ta tvoja suknja!
    Ana0310  i Tonks sretno na pregledu!
    Tweetyca dobro došla u teži dio priče, treće tromjesečje u punom jeku. Al kroz koji tjedan bi trebalo biti mrvu lakše.
    Bela ne bi te tila požurivat al čekamo i tebe za otvaranje sezone 😁

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Pregled je proso super, glavica je dolje 🥳🥳🥳🥳🥳 ja zatvorena. Uputnice za ta i rodiliste u sustavu.
    https://ibb.co/dbwJ1JV evo komode, vidim da je nestalo vec 😊

    + 29.10

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Da da ono najgore pitanje jesi sigurna da je jedno 😅
    Pa svako malo pitaju pa još nisi rodila hahaha
    Ili sad kad sam poslije zadnjeg pregleda rekla da je mali na 3000g, onda je bilo komentara 'ma ne moguće da je 3000g pa za toliki stomak ima sigurno više' hahhaha
    Luckyy zeza te mali, on bi pa nebi 🤪
    Ajde možda sutra poslije pregleda bude ocitavalo trudove pa te odmah pošalju u bolnicu 😁

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Enigmas

    Kiflica pa dobro si i uspjela nabosti u second handu.
    Ja jos nisam ni jednu kupila jer mi se nikako ne svidjaju pogotovo duge, osjecam se ko babica
    Navikla sam imati sexy svilene spavačice i sad samo zbog bolnice bi trebala kupit tu pamucnu. A doma cu ionako opet nosit svoje jer one nisu uske pa se gornji dio samo malo spusti i eto cike

    Ne znam koliko su ti blizu kineske trgovine, ali tamo imaš povoljnih na tu foru. Ja sam za prvu trudnoću kupila 3 kom, ali budem bar još jednu kupila. Cijena je cca 60ak kn. Imaju u kompletu i sa ogrtačem. Tip je kakve se prodaju po netu:
    https://shopboxhr.com/products/spavacice-za-trudnice-dojilje-porod-rodiliste%F0%9F%8E%80

    Mia 🥰 termin 27.7.

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Da da ono najgore pitanje jesi sigurna da je jedno 😅
    Pa svako malo pitaju pa još nisi rodila hahaha
    Ili sad kad sam poslije zadnjeg pregleda rekla da je mali na 3000g, onda je bilo komentara 'ma ne moguće da je 3000g pa za toliki stomak ima sigurno više' hahhaha
    Luckyy zeza te mali, on bi pa nebi 🤪
    Ajde možda sutra poslije pregleda bude ocitavalo trudove pa te odmah pošalju u bolnicu 😁

    Prekrasna si, opce nije ogroman stomak 😊

    + 29.10

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Ana b. suknja ti je top a bome i ti! 🔝
    Lucky bas sam bila nabrijana, citam ovih par stranica od sinoc do sad i jedva cekam da dodem do tvoje poruke kad ono... Ni vrit ni mimo 😂😅 ali nema veze doci ce mali cim bude spreman, ocito je da je u niskom startu 😊


    It's a boy! 💙

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Luckyy42  u vi ste divni 🥰🥰
    bas upravo to, prvo te zeza curka pa dečkić pa sad bi i nebi van 😄😄😄
    Nadam se da ni jedna neće prenijeti i morati prolaziti dodatnih tjedan dana muke 😅
    Ana0310 😘😘

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    MariLove12 hvala 😄😘😘

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ana B - prekrasan ti je trbuscic i kombinacijs koju si obukla! Ma znas sta, ne obaziri se na ljude, tj.okreni to na lijepo. Evo, meni uopce ne smeta da svi zure u moj trbuh kad setam, osobito nonice. Ja si mislim da se oni sigurno u sebi raznijeze i sjete svojih trudnoca i djecice i zapravo mi se cak i sviđa biti u centru paznje i kad mi netko s pozitovnim osmjehom dobaci: jos malo? Ili Odite vas 4 prvi (a bilo nas je 2-dakle kao da blizance nosim🤣). Meni to sve smijesno i simpaticno. ❤😍 Dobro, meni uglavnom uz to komentiraju koji me znaju i da se nista nisam uddbljala i da izgledam ko da sam si jastuk stavila pod haljinu jer je trbuh velik, a ja mala. Morat cu se slikat s golim trbuhom hehe da ne misle da glumim😂. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.