Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Bome ste se raspisale, zaboravila sam šta sam htjela napisati. 
    Uglavnom ja epiduralnu ne planiram, nisam ni prvi put, a bila sam u trudovima cijelu noć, ujutru na drip, sve trajalo 12 sati, pa se nadam da bi drugi put moglo ići brže i lakše 🙈. Bar se nadam 🤷🏼‍♀️
    Što se torbe tiče ja stavljam sve mini pakovanja i baš minimalno stvari. Računam da ćemo biti 2 dana u bolnici i dosta, ne želim da se zatrpavam. Ja sam stavila 18 chicco uložaka i paket vir80. Ako zatreba neko će mi donijeti. Još pakujem kako se sjetim čega i kako šta kupim, pa ću vidjeti hoće li stati sve u ovu moju sportsku torbu ili ću muževu uzet. 
    Mi smo danas bile vrijedne i peglale i spremale robicu. Shvatila sam da je bolje da ranije spremim sve i budem na miru na kraju. Svakako se bliži, računam još mjesec i po 🙈
    https://ibb.co/0MB1xFv
    https://ibb.co/SRhXgNw

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Cure koje ste kupovale novi namjestaj, tocnije komode za previjanje, kako ste se rijesile onog mirisa novog namještaja? Uzela sam Ikein Malm, zrači se već par dana, probala sam sa rastopljenim vanilin secerom, ali onaj miris je i dalje tuuuu.... Žao mi staviti čistu odjeću unutra da ne poprimi miris. Imate li neki trik? :) 


    It's a boy! 💙

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2790

    Prijavi adminu

    Ja sve u kuci perem sa alkoholnim octom u kojem ostavim 2tj limun pa ga procijedim i dodam par kapi etericnog ulja :D nema nikakvog mirisa novog namjestaja nakon toga. :D A drveni namjestaj onda kasnije prebrisem i vodom pomijesanom s maslinovim uljem :D 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Cure koje ste kupovale novi namjestaj, tocnije komode za previjanje, kako ste se rijesile onog mirisa novog namještaja? Uzela sam Ikein Malm, zrači se već par dana, probala sam sa rastopljenim vanilin secerom, ali onaj miris je i dalje tuuuu…. Žao mi staviti čistu odjeću unutra da ne poprimi miris. Imate li neki trik? :)

    Ja nemam ikein, ali sam sve ladice na komodi i ormar otvorila i ostavila tako par dana na luftanju... Prebrisala sam prije nego sam robu posložila samo sa običnom vodom i kapi čarlija

    Termin 18.06

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Ja bi se od maslinovog ulja samo ukakila, nista drugo 🤣🙈 A sta jos necemo cuti hahaha
    Sto se tice epiduralne zasad ju ne zelim, cula sam za losa iskustva, imam inace problema sa ledjima, migrenama, ali kad krene tko zna, bit ce mozda daj sve 🤣
    Mi smo danas bili vrijedni, promijenili zavjese, dosta toga sam opeglala. Imam u ponedjeljak pregled pa planiram sad do kraja tjedna sve zavrsiti.
    Ne znam kako vi, ali ja sam opet pocela spavati po cijele dane kao i na pocetku trudnoce.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Tweetyica i ja sam se okrenula alkoholom octu za sveeee 😀 ali nisam se sjetila da bi mogla komodu s tim, pa s maslinovim da malo zastitim drvo. Hvala na ideji, i hvala Mimica, lufta se još uvijek ali nista 🤯 probat ću sa svime po malo, odsmrdit ću ju do idućeg tjedna milom ili silom haha


    It's a boy! 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja isto samo ležim i spavam, nista mi se drugo ne da.
    Zapocela sam sad e-tecaj pripreme za porod. Preporucujem definitivno. Istina da sam neke stvari instiktivno radila tijekom prvog poroda ali s ovakvim konkretnim informacijama mislim da mogu jos vise ublaziti strah koji mi se javljao svako toliko. Ovaj put imam u planu ostaviti svoje trudove ako je moguce do kraja...e sad je to plan a kako ce biti to ne znam. Super mi je ovaj dio o vlastitim mislima, vođenim fantazijama i drugim tehnikama opuštanja tj. Kontroliranju adrenalina. 
    Ukupno moj porod prvi put je bio skroz ok, al sad idem nekako svijesnija u tu priču pa osjećam da mi treba više pripreme.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Ja generalno čistim čitav stan...uopce nisam imala u planu, ali malo pomalo tako da sam zapravo sve generalno krenula 😅
    Cak sam i prozore danas oprala I zavjese hahhah 
    Cak pocela i bacati neke stvari, muž sokiran hahha jer ja inače teško bacim nešto prije nego se milion posto uvijerim da mi neće više trebati 🤣
    Ne mogu da se zaustavim, a nebi trebala mozda toliko odjednom 😅
    I onda kad sjednem leđa me ubijaju 😅
    I danas citav dan cistila i prala evo sad legla 🥴

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo jedan mali savjetić od fizioterpeuta. ☺️ Mali od kume je išao ne neke vježbice i kroz priču doktor kaže kako je bolje uzimati pidžamice/bodije bez stopala jer ima bebica (kao sto je njezin) kojima je taman ili ima lufta u bodiju, ali ima veća stopala pa ih dolje znaju stiskati. Ne jako u smislu da ih boli nego klinci znaju instinktivno grčiti stopala u tom slučaju sto kasnije zna dovesti do problemčića sa stopalima. 
    Pitanjce? Hoćete li imati difuzor u sobici? 
    Pusa ❤️

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Meni je tako drago da sam oprala i osušila sve što sam morala, jer vrijeme nam uopće ne ide na ruku... Dobro da nisam krenula prozore prati. Koma... Ja sve što radim, radim na rate... Malo malo pa legnem... Čeka me još generalka u stanu, al to laganini bez žurbe

    Termin 18.06

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.