Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Joj Lucky drzim fige da se pocelo nesto konkretno dogadjati. 🤞🏼🤞🏼

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Susikaslatki ste🥰🥰
    Tinchyevo sad je bio nakon skoro 40 min😬 dragi mi je rekao da se njemu spava i da necu jos rodit, okrenuo se i zaspao😆


    Znaci iskoristava dok moze spavat😂

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hahaha muževe izjave, nije on svijestan sta je rekao, vidit ces ga kad se probudi i krene zamantano hodat po kuci 😁🤣
    Rodila sam u 15h uz pomoć dripa i prokidanja vodenjaka (u 12h).
    Ma Lucky to je to, krenulo je, nekako ni ne vjerujem da ce skroz stati, moguce da ce tako šarati neko vrijeme al to je to.
    Raven naravno da mogu pomoci u otvaranju, kontrakcije su tu i visoki tjedni su tu tako da nema bas sta sprjecavati otvaranje. U principu svrha trudova i je otvaranje i na kraju izgon!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Belai ja tebii, ovaj tjedan je tvoj smo rekli ne?😁

    Jooj ja sam se vec rezervirala za ovaj tjedan ali cini mi se da mala nece suradjivati 😂😂 nikakvi bolovi, nista, sluzni samo ono jednom mali komadic. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Susika bas mi se sviđa spavačica....odlična. još bolje što i nakon poroda može bit u funkciji! A ti izgledaš odlično!

    url=https://lilypie.com]

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Belai ja tebii, ovaj tjedan je tvoj smo rekli ne?😁

    Znaci moga bi djecak uranit  ti si 37 tjedan jel da.
    Prvorotka?
    Joj kad to vidin ,pomislim kako je red da oden u nabavku svih stvari za rodiliste jer nisan jos nista.A sto reci ,ako ti se da obavjestavaj nas,znas da smo sve napete ko puske!
    I lucky nek ti bude luckyy :)))

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Luckyyy bas sam uzbuđena! Mogu misliti kak je tebi sad 😃😃🎉🎉🎉 jedva cekam da se ti ili Miska javite i sve nam pricate 😃🎈🎀


    It's a boy! 💙

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ola! Lucky sretno! 💜
    Prasak koristim tekuci ariel baby. probala sam i frosh, i persil baby i violetu. Fleke najbolje ariel opere, persil baby mi je katastrofa. 🧏🏻‍♀️ Ali je npr zrnati baby persil dobar 🤷🏻‍♀️

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Bas postaje napeta ova nasa temica 🤭🤭🤭
    .
    Iskreno ne znam jesam jedina, ali nusam se pripremila za porod, literatura stoji, linkovi spremljeni...niti tecaj jos ni jedan nisam odslusala 😅😱 sinoc me bas muz pitao jel te strah, jel se bojis ici roditi. I ja reko pa ne znam, ne razmisljam... kako se tebi cini, kak ti izgledam?!?!
    On: "Izgledas mi kao da te boli k**** "😂😂😂😂😂
    .
    Ovaj tjedan sam se pocela pripremati, pa se unaprijed ispricavam na pitanjima koja su se mozda vec ponavljala.
    1. Oni koji imaju drveni stalak ili nastavak za previjanje, jeste uzimali na to mekanu ili tvrdu (onu sa povisenim rubovima) podlogu  za previjanje? 
    2. Iskusne mame, sto mi je zaista potrebno iz seta za bebu, jel se isplati kupiti onaj avent set ili neki drugi, ili je dovoljno kupiti dobre skarice i cetku za kosicu?

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Lucky nadam se da je to to i da bebica uskoro dolazi <3
    Raven ne prizivaj otvaranje jos :) Neka babice do 37me nedjelje. Teta na skolici za trudnice nam je pozeljela porod oko 38me sedmice, kao kasnije sve smo teze i tromije :D 
    ----
    Ja jedva cekam da se rijesim posla, radim jos dvije sedmice i onda na godisnji pa porodiljni (kod nas u Bosni 20 radnih dana prije termina mozemo otvoriti ga pa sam dodala godisnjeg da odem prije s posla). I onda se bacam na opremanje sobe, vec sad kontam sta uzeti, radni sto cu pretvoriti u prematalica area :D
    ----
    Jel beba odmah spava u vreci za spavanje ili tek od 3mj?
    ----
    Sta gledati pri kupnji madraca?
    ---
    Isplati li se uzimati sterilizator ili kuhati dude/flasice?

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.