Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Hahahaha Mara dobar ti je muz 😂😂😂
    Dobro si me sjetila, imam i ja dva pitanja:
    1. Cure koje imate Malm komodu ili neku drugu tog đira - znači da nema onog nastavka za previjanje, gore ste planirale tvrdu podlogu pretpostavljam? 
    2. Hoćete li unaprijed kupovati steznik ili tek nakon konzultacija sa nekim fizijatrom nakon poroda? 


    It's a boy! 💙

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Hahahaha Mara dobar ti je muz 😂😂😂
    Dobro si me sjetila, imam i ja dva pitanja:
    1. Cure koje imate Malm komodu ili neku drugu tog đira - znači da nema onog nastavka za previjanje, gore ste planirale tvrdu podlogu pretpostavljam?
    2. Hoćete li unaprijed kupovati steznik ili tek nakon konzultacija sa nekim fizijatrom nakon poroda?

    Jesi li kupila ti Malm komodu? Je li ima dosta prostora u njoj?

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    sassy

    MariLove12

    Hahahaha Mara dobar ti je muz 😂😂😂
    Dobro si me sjetila, imam i ja dva pitanja:
    1. Cure koje imate Malm komodu ili neku drugu tog đira - znači da nema onog nastavka za previjanje, gore ste planirale tvrdu podlogu pretpostavljam?
    2. Hoćete li unaprijed kupovati steznik ili tek nakon konzultacija sa nekim fizijatrom nakon poroda?
    Jesi li kupila ti Malm komodu? Je li ima dosta prostora u njoj?

    Da, taman sam jutros sve poslozila unutra, zadovoljna sam sa prostorom. U prvu potrpala kreme, pelene, blazinice itd, u drugu odjecu, u trecu tetrice carapice i sl, u zadnju dekice, rucnike... Uzela sam i njihove organizatore pa to ovako nekako izgleda https://ibb.co/brxvPVj 


    It's a boy! 💙

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    sassy

    MariLove12

    Hahahaha Mara dobar ti je muz 😂😂😂
    Dobro si me sjetila, imam i ja dva pitanja:
    1. Cure koje imate Malm komodu ili neku drugu tog đira - znači da nema onog nastavka za previjanje, gore ste planirale tvrdu podlogu pretpostavljam?
    2. Hoćete li unaprijed kupovati steznik ili tek nakon konzultacija sa nekim fizijatrom nakon poroda?
    Jesi li kupila ti Malm komodu? Je li ima dosta prostora u njoj?

    Ja imam odavno malm komodu, sa 4 ladice i volim ju bas!
    .
    Za bebu sam kupila isto malm, ali sa tri ladice. Ladice su prostrane.
    https://ibb.co/XC0Nkc8
    https://ibb.co/02FSqKP
    https://ibb.co/M688C73
    .
    Ja necu na njoj previjati, ali mislim da ce biti dovoljno prostora.
    Stavila sam par slika cisto da vidis prostranost.. stvari su smao nabacane jos nisam ni oprala nista.
    Planiram jos za prvu ladicu uzeti Skubb kutije, da mogu u njih ubaciti sitnice za pocetak, carapice gazice, dude i take stvarcice.

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Sassy, daleko od toga, neprizivam prije nego treba, samo se informiram da znam prepoznati. Neka ide sve po redu, nikako bez reda 😂😂

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.[url=https://lilypie.com [/url

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    MariLove12

    sassy

    MariLove12

    Hahahaha Mara dobar ti je muz 😂😂😂
    Dobro si me sjetila, imam i ja dva pitanja:
    1. Cure koje imate Malm komodu ili neku drugu tog đira - znači da nema onog nastavka za previjanje, gore ste planirale tvrdu podlogu pretpostavljam?
    2. Hoćete li unaprijed kupovati steznik ili tek nakon konzultacija sa nekim fizijatrom nakon poroda?
    Jesi li kupila ti Malm komodu? Je li ima dosta prostora u njoj?
    Da, taman sam jutros sve poslozila unutra, zadovoljna sam sa prostorom. U prvu potrpala kreme, pelene, blazinice itd, u drugu odjecu, u trecu tetrice carapice i sl, u zadnju dekice, rucnike… Uzela sam i njihove organizatore pa to ovako nekako izgleda https://ibb.co/brxvPVj

    Prestigla si me! 😛

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Lucky nek bude sretno...🥰🥰🥰
    Postaje pravo uzbudljivo 😬😬😬
    I ja imala danas kontrakcije i napokon kad se odlučim unijeti u aplikaciju da pratim kakve se, e onda se one smire hahahha  🤣
    I ja bi volila već ovaj tjedan ako može. Sve je čisto i spremno, generalno sve uglancano. Ako bude čekao do 40tjedna sve ću morati ponovno čistiti 🤣🤣🤣🤣

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Mara ma kakav avent set 🤣
    Kupi su posebno sto ti treba. Npr meni su baby love skare awesome. cetku isto imam njihovu i super je. Za mjerit temp smo uzeli braun.. nez sta je jos tam u tom setu ali je meni bacanje para on 😜 a sad tko kako voli Tko je pitao sa sterilizator meni je i to bacanje pare osim ako ne planiras imat sto bocica i duda i nez ni ja cega pa ti se neda otkuhavat . 😄

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja sam u vrecu za spavanje stavljala iza tri mjs , kad se vec pocme micat itd . Ovak kad je mala pokrivala sam ju. Kasnije je nemoguce pokrit pa iz tog razloga koristim vrecu za spavanje 😄

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Hvala na slikama, djeluje super.
    Meni puno znaci to od vas jer ne mogu licno pogledati. Djeluje mi bolja varijanta od onih komodica koje se prodaju po baby centrima (a i skuplje su u baby centrima). Razmisljala sam ili dati da mi neko napravi po mjeri neku komodicu ili neku iz ikea, jysk i sl.
    Ja imam malm nocne ormarice i ok su mi.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.