Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Jelda, kakva epiduralna, daj mi flašu maslinovog, 🤣🤣
    MariLove, kad sam ja sve navlake skinula primila sam se za glavu i rekla zašto sam išla ovo radit 🤣 Ali nađeš dobar video tutorial i pauziraš svake 2sec i ide. Baš sam bila ponosna na sebe 🤣🤣


    Sutra cu u akciju montiranja nazad na kolica i jaje, Boze pomozi 😂😂💪💪

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Cure ima li iti jedna da se odlucila za epiduralnu ili je neka vec imala porod s epiduralnom. Nekako sam u zadnje vrijeme jako za nju pa me zanimaju iskustva. Inace imam stvarno visok prag tolerancije na bol ali razmisljam zasto bi se patila u danasnje vrijeme ako ne moram. Tko zna koliko ce trudovi trajati a nekako bih voljela sacuvati snage za izgon. Gledam koliko se dosta proljetnica namucilo s porodima i na kraju carski, ne kazem da ne bi bio slucaj s epiduralnom ali nekako nzn bacilo me u razmisljanje.

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Bela23

    Cure ima li iti jedna da se odlucila za epiduralnu ili je neka vec imala porod s epiduralnom. Nekako sam u zadnje vrijeme jako za nju pa me zanimaju iskustva. Inace imam stvarno visok prag tolerancije na bol ali razmisljam zasto bi se patila u danasnje vrijeme ako ne moram. Tko zna koliko ce trudovi trajati a nekako bih voljela sacuvati snage za izgon. Gledam koliko se dosta proljetnica namucilo s porodima i na kraju carski, ne kazem da ne bi bio slucaj s epiduralnom ali nekako nzn bacilo me u razmisljanje.


    Ja nemam ništa protiv epiduralne. Vidjet ću na licu mjesta 🙂

    Termin 18.06

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hahaha da su rekli da štrcnemo maslinovo ulje među noge možda bi i povjerovala 🤣🤣🤣 kakav vrh! Ovo prvi put čujem al je najbolja do sad!
    E da i ja sam se “plašila” porodiljnog, kao šta cu sad doma….al ocito mi je jako trebalo, umorna sam da ne mogu opisati kako, valjda mi se sad tijelo opušta i onda dolazi onaj umor koji sam vješto prikrivala!
    Nenita ima cura iz Splita :)
    Epiduralna nisam probala, malo me “strah” bockanja u leđa jer imam inace problem s leđima…al evo ako tko ima iskustva vjerujem da ti može bolje pomoći. Nisam pre dugo rađala pa vjerujem kako je porod izdržljiv, al vjerijatno bi drugačije mislila da je duže trajalo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi porod bez epiduralne i tako planiram i ovaj 😊 naravno, ako bude tako kako ja planiram 

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2766

    Prijavi adminu

    Ja se bojim te epiduralne ko vraga. Em ne bi da me bodu u ledja em sam citala da ti znaju dat krivu dozu, da pocne djelovat tek nakon 20ak min, da ti zna umrtvit sve osjete i ne znas kad tiskat pa samim time oduzi porod. Tako da se stvarno iskreno nadam moc priskocit to 🥺

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Ja sam sve navlake sa kolica i iz jajeta skinula i oprala i vratila na mjesto…i bilo me strah da necu znati vratiti ali uspijela sam 😅 i nadam se da nisam ništa krivo vratila 🤣🤣
    Epiduralna- i ja nisam za bockanja u leđa jer sam čitala loša iskustva i također imam problema s leđima i bez toga. Ja bi najprirodnije što može…ali to su samo želje…prvo dijete pa tko zna šta me čeka.. možda samo živim u fantaziji 😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    AnaB-jako je slatka hobica i stvarno je super velicine! Nije predugacka❤
    Ana0-divne tetrics, od kuda su?
    Tweetyca, ona bambus list tetrica od Etherala sto si sliksla izgleda predivno😍
    Ja moram recenzirati dekice iz Pepca nakon pranja: roza plisana je divna, premekana. A ona roza od orgsnskog pamuka pletena nije bas toliko mekana, ok je ai lijepa je i bas je boja koja mi pase, ali ne mogu rec da je nesto ekstra i cini se sa se lakk izvuce nit ako se ne pazi. Pa vam ne treba bizu zao ako niste ulovile, koliko para toliko muzike vjerojatno.😊
    Haha za maslinovo ulje i za skinut bebu iz bodija prije ubacivanja u masinu🤣🤣🤣
    Malla, Ana, da, hiper sam ja, a hiper je i moja malecka u trbuhu, luduje non stop i prevrce se, nema mira, bit ce mi veselo.🙈🤣😊 
    Epiduralna - radije bez, ali nezz sta cu reci kad pocne boliti.😁 
    Rodin tecsj o dojenju - znate li ima li jos termina jer sada bas ne mogu slusati, ovaj i sljedeci tjedan svaki dan imamo tecaj za trudnice prim-gor.zupanije. Rado bi i to poslusala. 

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2766

    Prijavi adminu

    Anine tetrice su iz Ethereala :) imaju nove uzorke za premium muslin tetrice :) 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2766

    Prijavi adminu

    E a sto se tecaja tice rodinih, ovaj je bio ”live”, ostali su kao online skola i mozes ih slusat kad ti odgovara. Bar sam tako ja skontala. Kad se jednom registriras imas im pristup mjesec dana

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.