Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Sto se tice epiduralne sad sam sva hrabra kao nebi, al bojim se da ce biti: https://giphy.com/gifs/roseanne-Ta16nLhAnaFgzfBbV6 😅

    + 29.10

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Ana0-divne tetrics, od kuda su?

    Ethereal 😊

    + 29.10

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Hahaha Ana slažem se 🤣🤣😅
    Ali ja bi prvo sa rajskim plinom, nego epiduralnu 😅
    Epiduralna mi je zaista zadnja opcija 😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Zato se meni sviđa sto u Bj trenutno nema epid, nego samo rajski plin i jos neka droga da budes high😆🥰
    Samo da nam sve dobro prođe, malo boli budemo izdržale za ta naša slatka klupka sreće 🥰

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kiflice imaju online pisani tečaj uz slike i videa. Skroz je ok! Ne moraš odmah odslušat i dobiješ certifikat kad odslušaš.
    Joj i ja bi sve prirodno al ne kazem da necu pristat ako ponude npr. Drip...boli ko vrag al daj da završi. Ah kad pocmemo bit ce nas zanimljivo citati.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Hijaooo, tako sam euforična započela dan, planirala palačinke, kavu... 😁
    Na kraju su me odmah u startu zasuli svakakvim zadacima prije nego odem, tako da sam stigla ispržit koju palačinku tek toliko da doručak pojedem i onda se bacila na maraton na poslu (home office).
    Ali evo uspjela sam sve dovršiti, "popeglati" sve što ostavljam na poslu... pa sam eto onda maloprije i palačinke završila 😂
    Kako sam iskomentirala sa svojima, bome sam danas imala maraton i karijera mi je od danas na čekanju, ali sada me zato čeka pravi maraton života i dugo željena obiteljska karijera 🥰

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Baš me neki dan šogorica pitala da li mislim epiduralnu. A ono, ne mislim, ne bi. Ali tko znaš što će biti. 😅 Iako sam čitala da nakon nje bebe znaju biti pospane i dosta malaksale. A vidjet ćemo taj dan! 😁 Ajmeee još 5 tjedana 🤩🥰


  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    PS.
    Mjere opreza - Da, ne smijemo zaboraviti izvaditi bebe iz bodija kada ih budemo išli prati 😂😂😂 (bome sam se naglas nasmijala)
    Grickalice za bolnicu (a i sada, pogotovo za ustajanje preko noći) - GranCereale od čokolade 🧡

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Još se epiduralna prima negdje na pocetku balade...tako da kad stisne junnacki lako nam se moze dogoditi "gospođo prošla baba s kolačima" 😁🤣 
    Joj ja ne znam kako kod vas al moja torba je prekrcana i imam stavit jos par stvari...pa pelene za mene i bebu su zauzele sve

    url=https://lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Pa ja si baš mislim glede tih pelena za odrasle, da sam u Hrv, spremila bi u torbu sve osim pelena i njih nosila extra, pošto najviše mjesta zauzimaju 🤷‍♀️

    Termin 18.06

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.