Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Mila12

    Mara ma kakav avent set 🤣
    Kupi su posebno sto ti treba. Npr meni su baby love skare awesome. cetku isto imam njihovu i super je. Za mjerit temp smo uzeli braun.. nez sta je jos tam u tom setu ali je meni bacanje para on 😜 a sad tko kako voliTko je pitao sa sterilizator meni je i to bacanje pare osim ako ne planiras imat sto bocica i duda i nez ni ja cega pa ti se neda otkuhavat . 😄

    Hvala!
    To sam i mislila.  Tako ce i biti.

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure koje imate namještene baby kutke slobodno slikajte 😍 meni to gušt gledati, a možda se rodi i koja ideja

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Ajmeee tek sad sam uspjela pročitati sve unazad par dana i zaboravila skoro sve osim da kod Lucky krećeeee 🥰🥰 ajmeee, sretnooo, koje uzbuđenje! 🤩
    I mene hvataju te kontrakcije, ali ništa pravilno pa niti ne bilježim još. Ali jedva čekam da krene kako treba 🤩🥰


  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure visok mi tlak danas i beba je ekstra aktivna tipa za 10 udaraca mi treba 5 min, a inace oko 20-ak min. Jel je razlog za brigu ili je oke? Dokicu ne mogu dobit na tel

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Malm imam i ja, prezadovoljna zasad 😄 mjesta ima i previse 😅 gore sam uzela podlogu s tvrdim dnom

    + 29.10

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Imam i ja malm komodicu sa 6 ladica :) vise nego dovoljno. Podlogu necu imati gore, presvlacit cu ga na krevetu. Ionako imamo malo mjesta pa sve svodimo na minimum 😎😇

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.[url=https://lilypie.com [/url

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    i hvala cure za Malm komodu, ima u Jysku identična al se drugačije zove, definitivno i ja uzimam😍 gore još tvrdu podlogu za previjanje i onu kadicu iz Ikee najjeftiniju 😊 mislim da će to biti super

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Mallla

    Susika bas mi se sviđa spavačica….odlična. još bolje što i nakon poroda može bit u funkciji! A ti izgledaš odlično!

    hvala ti🥰 sumnjam da ću ju koristit poslije, kod mene spavanje samo gaćice i potkosulja, nista drugo ne dolazi u obzir 😄 zato sam i prezadovoljna sto sam tu dosta ustedjela.. tj. poslužit će za još koji porod eventualno 😁

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Super je spavacica ali stvarno ne kuzim sto ih prave tako kratke. Pa to da se malo savijes, ispade sve 😂😂😂

    Mia 🥰 termin 27.7.

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Susika, jako slatka spavacica i slapice i ti i trbuscic! 😍 
    Malm mi je kako lijep, Hemnes isto, ali meni ne stanu, no zadovoljna sam jer sam rascistila malo svoje ormare (kojih imam stvarno puno) i oslobodila masu ladica, tako da imam mjesta za bebu kao da sam kupila komodu, a nije mi zakrcilo sobu! 🎉 Sad jos imam za poklonit par vreca robe i par vreca za odnijet na reciklazu-HM prima robu i daje 10 %popusta po vecici za jedan artikal😊
    Spavacicu kupila trudnicku i za dojenje bas lijepu ljetnu udobnu, Intimissimi - iz vintage shopa za 30 kn.🤣🙈 Mislim da sam dobar deal napravila.😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.