Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mary Clear i Tyrosur i Octenisept super dođu u kućnoj zalihi opcenito, pa da nesto ne iskoristis sada doci ce vrijeme. Tipa Tyrosur je odlican za rane pa kad je mojq frajerica pocela razbijat koljena potrosili smo tyrosur 😄
    Kiflica e sad te potpuno razumijem, aktivac na n. Tocno znam sta pricas i stvqrno kad nakon toliko angazmana odj4dnom dobijes vrijeme koje je onako zen i sporo mozak cuda radi. Al sto kazes kad beba bude tu sv3 ces ti sriktat prema sebi i onom sto ti tada bude odgovaralo.
    Ana.b. definitivno mi je najjaca ova izvadite bebu iz bodija 😂 šteta 🤣 mogli smo je malo proprat 🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kiflica


    Malla, imas pravo oko izluđivanja…ja se moram zaokupit sa sto poslova u zivotu i onda ne stignem mislit o detaljima, a sad otkad sam doma i nemam sto raditi bas zabrijem na sitnice i izludim se… Najbolje mi je imati vise djece i vratit se cim prije na posai i imati sto manje vremena za razmisljanje - oduvjek sam tako bolje funkcionirala, a najbolja sam bila kad sam u isto vriijeme radila i strudirala na 2 odvojena fakulteta, a uz to i izlazila vanka…sve sam stigla, cak i bit top student i zavrsit u roku, samo nisam stigla zabrijavati na gluposti.🤣🙈😍 Ja bi samu sebe izludila da sam domacica, vjerojatno bi izucavala sastave detergenata…🤣🤣🤣


    Razumijem te skroz, zato sam se i ja dokle je islo zaokupirala poslom i zicala prekid komplikacija kad se ispostavilo da je sve ok s malom 😊 navikla na hrpu obaveza, mjesec dana komplikacija iscitala sam cudesa i isla na zivce sama sebi 😅 

    istovremeno se veselim i tuzna sam zbog porodiljnog 😅 al sam premorena, treba mi odmor i vremena da se vidim s prijateljima dok sam jos u komadu… cak i muz planira neki godisnji da budemo zajedno malo jos u dvoje.

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/qR1vgsd [ibb.co] nisam mogla odoljeti 😍

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Hahhaha gdje ću pitati ako ne ovdje. Kaže poznanica da su joj babe rekle svaki dan popit/pojest žlicu maslinovog ulja i bebe pri porodu skliznu van🤣🤣 Šta još neću čut 🤣 Dakle, čuo netko? 

    Termin 18.06

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Hahahaha nisam cula al inace konzumiramo puno domaceg maslinova ulja 😂 pomaze s probavom takodjer 😁

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Hahhaha gdje ću pitati ako ne ovdje. Kaže poznanica da su joj babe rekle svaki dan popit/pojest žlicu maslinovog ulja i bebe pri porodu skliznu van🤣🤣 Šta još neću čut 🤣 Dakle, čuo netko?


    I meni su to rekli kad sam bila na godišnjem u hrv 🤣🤣
    Zapravo mama mi je rekla da tako stari ljudi govore 🤣

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Hahaha pa jel moguće ovo za maslinovo ulje… 😂 Stvarno nisam čula za to, ali vjerovatno kada krenu trudovi bi eksirala litru maslinovog samo da pomogne 😂
    Bojana i meni se nekako cini rano ali evo počela sam danas sa pranjem tkanina sa kolica i jajeta, sama cu sebi dignuti spomenik ako to sve uspijem vratiti na mjesto. Pogledala sam 10 youtube tutoriala kak se to sve skida, ali nema ni jedan kako se vraca 😅 #help 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Nenita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala vam na dobrodošlici 😊
    Evo čitam vas malo da se ušemim.. 
    Ovo s maslinovim uljem me nasmijalo do suza 😂😂😂 U prvoj trudnoći sam jela maslinovo ulje svaki dab pa je porod ipak traja 16 ipo sati…tako da 😆
    Spominju se neke hobotnice, al peka nigdi…tako da mi je promakla namjena čim nije ispod peke s krumpirima 🙈
    Je li slučajno neka od vas iz Splita? Pitam da ne postavljam pitanja bez veze 🙈

    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Jelda, kakva epiduralna, daj mi flašu maslinovog, 🤣🤣
    MariLove, kad sam ja sve navlake skinula primila sam se za glavu i rekla zašto sam išla ovo radit 🤣 Ali nađeš dobar video tutorial i pauziraš svake 2sec i ide. Baš sam bila ponosna na sebe 🤣🤣

    Termin 18.06

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Dominique_i_bebita

    Hahah jesu vam smijesni muzevi sa snovima. Bas su slatki..moj se jucer izbezumio isto ali u javi. ne u snu, kad smo isli neku opremu gledat zajedno..pita se kak ce s tom malom bebicom. Al ja znam da ce se super snac, novo mu je kao i meni i vecini vasih muzeva pa je skroz razumljivo da im podsvjest radi 100 na sat. Najjace mi je ovo kak je sanjao da zelis malo izvadit dijete samo da nesto vidis pa ga vratit hahahha
    .
    Slazem se s ovim “nemajka” odlukama..ko bi na sve uspio paziti, pa to je da izludis..al mislim da je to fakat individualno, netko i za sebe pazi na svaku sitnicu, a netko ne..do karaktera je mislim. Ja volim pazit ali u nekim granicama razuma, kolko procjenim da je potrebno, sto je dosta individualno
    .
    Palacinka work day..lajkam :) btw hvala onome tko je predlozio tj spomenuo overnight oats, mislim da je to bila Negativ.ljubavi (ili Amber), ne zamjerite..ugl stalno ih jedem za dorucak, odlicna stvar. Dok nisam tu procitala nisam bila cula za to.


    Ja doslovce dok sam ovo citala vadim overnight oats iz frizidera za snack :D 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.