Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Drzim fige fairies 🙌🙌🙌..tako se i ja stalno nesto brinem..uvijek nesto novo..ali se pokusavam smiriti i opustiti sta je vise moguce,jer znam da nas stres utjece na bebice..biti ce sve dobro..samo vjeruj..

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    @Mjehuric i Tenci, nekako mi se cini da sa vama dijelim iste siptome a i da smo u par dana razlike. Iako sam daaaaleeeko od vas, bas uzivam s nekim prolaziti skupa kroz iste stvari. 

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Malina super vijesti 😀 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Da, lena, i meni ovo druzenje i razmjena iskustava pomaze jako i bas mi variraju simptomi, jedan dan sve na najjace, drugi dan, nit mucnina, nit grudi bole, nist. Ali valjda je to normalno.

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    lena.5

    @Mjehuric i Tenci, nekako mi se cini da sa vama dijelim iste siptome a i da smo u par dana razlike. Iako sam daaaaleeeko od vas, bas uzivam s nekim prolaziti skupa kroz iste stvari.


    Hihihihu i meni je super s vama se druziti barem nam je lakse,i pomazemo si..evo ja lezim i odmaram 🤗🤗 nesto zadnjih par dana me zna boliti trbuh dole desno,pa na sredini ,pa sam malo zabrinuta..nije me do sada boljelo..mislim nije jaka bol ali onak neugodna..kao neki pritisak,zatezanje..neznam..😑😑 cekam pregled u utorak,samo da vidim da je sve ok..

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mjehuric mislin da ti je to od sirenja maternice… Ja se isto cijela splasila jer i mene boli… A muz mi kaze ma to ti se siri maternica bolilo te i u prve dvije trudnoce 😂😂 a ja se ne sjecam….




    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Tenci, vidim i u braku smo otprilike po godinu, bas kul. I kod mene siptomi varriraju, nekad me bas uplasi bol u stomaku a nekad ne osjetim nista. Ali vec sama sebi govorim da tako to treba. 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Curke, ljubim vas ❤ zive i zdrave bile 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    haha, lena, kak se poklopilo sve, baš simpatično 
    cure, ja sam primijetila da mi uopće ne odgovara kuhana hrana, jela bi samo ovak salame, peciva i takve gluposti  pa onda nadoknađujem voćem.

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Malina ❤ jako lijepe vijesti, uživaj samo!
    Fairies 🤞
    Tenci i ja bih samo nešto suho jela… a pokušavam isto što više voća jesti.
    Cure, držite fige sutra ujutro idem na prvi pregled 😫


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.