Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Pa dobro.. Nije nista to strasno..bit ce to sve dobro 😘😘javi ujutro…




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Budem Zupcice, hvala ti :) bas si kontam cijeli dan danas da se ne dam na UZV u petak ako beta bude dobra.. 3 UZV plus jedan pregled na hitnoj, meni je to previse za malu mrvu!

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Nezz koliko su ultrazvuci stetni iskreno… Ali mislim da se nemas potrebe maltretirat ako je beta ok a i brzo si u svog gina narucena… Ne moze te nitko natjerati… Jedino ako ces ti biti mirnija ako se sada vidi plod…




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Mah, u petak sam 6+0, bas da sam takve srece da se vidi tada, to ne vjerujem … a vidjet cu sta ce me spopast :) javim ujutro sve ❤

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Malina samo hrabro, ja im se ne bi dala!
    Prevelik je to osjecaj u tebi, a da nije nista, tako ja mislim. I citamo kako se slabo krvarenje zna pojaviti a obi odmah tako :/

    Cure, ima li koja mekane stolice? Od pon svako jutro…i tokom dana nista. Ujutro prvo grcevi, mozda me i to probudi

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Kako ste danas? Mene već pece grlo od povraćanja. Okusi mi se totalno izgubili kak mi kiselina skroz u grlu. Dopodne budem totalno nikakva,rucak jedva napravim koliko mi bude nizak tlak. 
    Rosssa mene su jutros takodjer. 3 puta sam već bila kako sam se probudila.
    Malina sretno danas😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Malina sretno danas! 😘
    Meni danas bas i nije dobro. Glavobolja ne prestaje pa sam si napravila kavu. Doduše ono što ja pijem je ustvari bijela kava al meni treba. 
    Danas idem do gin. I do breyera vadit betu nakon 48 sati..vidjet ćemo šta će bit. Nekako mi je beta bila previsoka za 4 +3. Vidjet ćemo danas.
    Inače zanimljivo je da sam prethodni mjesec bila na uzv da mi dok poprati folikul i imala sam jedan 17 dana od 20mm. No taj mjesec ništa.
    Ovaj mjesec sam koristila ovulacijske trakice i nijedna mi nije pokazala.ovulaciju… Doduše počela sam tamo neki 14dc (jer zadnjih 6 mj mi je ciklus 33-34) I baš sam bila ubedirana jer reko opet ništa..
    U ponedjeljak sam(31dc) čisto iz neke znatizelje uzela test za trudnoću i odmah je reagirao. Moš mislit šoka.
    Znam da su mi žene u oklini stalno objašnjavala kako jednostavno znaš da si trudna i meni to uopće nije bilo jasno.. ono kak znaš? Kak osjetis? Al sam ih kužim. Jer za vikend me čudno zaboljela maternice… to je bila prva sumnja..I cice su narasle..al onak ne kao svaki pms…
    Što ljepši dan svima zelim!! I ne zaboravite uživat u svakom danu bez obzira koliko bio težak 😘😘😘

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Rossaa kod mene isto tako od ponedjeljka, cim ustanem na vc moram.
    Marinica29 i meni je grlo bas poderano od povracanja, vec skoro dva tjedna svako jutro po nekoliko puta, sreca mi je pa radim od 10, ustanem ranije da se stignem popraviti. 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Malina, sretno danas 🤞🏻

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    fairies.do.you.believe

    Jutro cure!
    Malina sretno danas! 😘
    Meni danas bas i nije dobro. Glavobolja ne prestaje pa sam si napravila kavu. Doduše ono što ja pijem je ustvari bijela kava al meni treba.
    Danas idem do gin. I do breyera vadit betu nakon 48 sati..vidjet ćemo šta će bit. Nekako mi je beta bila previsoka za 4 +3. Vidjet ćemo danas.
    Inače zanimljivo je da sam prethodni mjesec bila na uzv da mi dok poprati folikul i imala sam jedan 17 dana od 20mm. No taj mjesec ništa.
    Ovaj mjesec sam koristila ovulacijske trakice i nijedna mi nije pokazala.ovulaciju… Doduše počela sam tamo neki 14dc (jer zadnjih 6 mj mi je ciklus 33-34) I baš sam bila ubedirana jer reko opet ništa..
    U ponedjeljak sam(31dc) čisto iz neke znatizelje uzela test za trudnoću i odmah je reagirao. Moš mislit šoka.
    Znam da su mi žene u oklini stalno objašnjavala kako jednostavno znaš da si trudna i meni to uopće nije bilo jasno.. ono kak znaš? Kak osjetis? Al sam ih kužim. Jer za vikend me čudno zaboljela maternice… to je bila prva sumnja..I cice su narasle..al onak ne kao svaki pms…
    Što ljepši dan svima zelim!! I ne zaboravite uživat u svakom danu bez obzira koliko bio težak 😘😘😘


    Meni isto cice puno veće i bole, čak i trbuh nekako napuhan a tek 5 je tjedana… ponekad se jave propadanja negdje oko jajnika i grcevi u trbuhu. 
    Od mučnina još ništa :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.