Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Nema pola sata da sam ih pojela i vec mislim sto cu iduce… 🤔 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ja se na pregledu u 11tt nisam usudila ni pitati da pogleda spol  ali imala sam osjećaj kao da je pokušala pogledati,možda se nije vidjelo,a beba je bila baš lijepo okrenuta samo se ne sjećam kako su nogice stajale,mozda su bile prekrižene.. i onda mi još da onu “alien” lice fotku pa neka si ja odgonetavam tko bi alien mogao biti..

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Pet krafni iz interspara i salicu kakaa😛 sad legla i mozgam kakvo ce to večeras biti spavanje s tim holterom,ne smijem na lijevi bok,a oko vrata te žice..joj jedva cekam jutro da mi skinu

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    J@m@

    Pet krafni iz interspara i salicu kakaa😛 sad legla i mozgam kakvo ce to večeras biti spavanje s tim holterom,ne smijem na lijevi bok,a oko vrata te žice..joj jedva cekam jutro da mi skinu


    Okeeej. Pobjednica si 😂😂😂😂
    Osiiiim ako se ne javi neka sa 6 krafni. I dvije salice kakaa 😂😂😂😂
    Veselo… nadam se da ces se odmorit i da nece biti problema 😊

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Vecer zene..dobrodosle nam nove trudnice 😘
    Ja danas obavila vađenje krvi 4 puta..sva sreca muž je ostao do sutra pa mi je pomogao. Uopce nije strasno koliko sam mislila i cula prica. Super proslo..ujutro u bolnicu predati pa cemo nalaze..
    I da, cepici me spasili zbilja. I jucer i danas sam cak i pojela nesto, jeeee!! 😁
    U petak sam na pregledu i ne mogu docekati vidit svoju mrvicu 😍

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    mina04

    Vecer zene..dobrodosle nam nove trudnice 😘
    Ja danas obavila vađenje krvi 4 puta..sva sreca muž je ostao do sutra pa mi je pomogao. Uopce nije strasno koliko sam mislila i cula prica. Super proslo..ujutro u bolnicu predati pa cemo nalaze..
    I da, cepici me spasili zbilja. I jucer i danas sam cak i pojela nesto, jeeee!! 😁
    U petak sam na pregledu i ne mogu docekati vidit svoju mrvicu 😍

    Bas mi je draaagi da se apetit vraca! 😊
    Ja sam u cetvrtaaaak 😍

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago da si zivnula,mogu misliti koje olakšanje..jos par dana do vašeg susreta😁

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Uh hrana njam. Sve mi zvuči primamnjivo i rebarca i žganci sa slaninom (napravim žgance i prelihem preprženom slaninom, ili?!) I ova pletenica i salamica za desert koja krafna ali bez kakaa.
    Jamaa ajme holter pa kak to prije nisam pročitala. Nadam se da će noć proći koliki toliko mirno.
    Mina super da su čepići pomogli (weeee)
    Bojana odbija vjerovati da je curica i vjeruje svom instinktu 😁.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Pojela sam 2 krafne! Uzmite u obzir da ih ne jedem inace,  pa je ovo punoooooo.
    J@m@ zelim ti da se uspijes namjestiti i naspavati.
    Barbara,  nisam imala pojma,  bas koma! Drzite se! Znam da ne usporedjujes,  ali neminovno je da povezes pa da upozoris,  sve 5,  sve kuzim. Hvala ti. 😘
    Hvala vam cure!
    Ljubim vas svih i laku noc zelim. 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Helga1905

    Helga1905

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Moram primjetiti da u zadnje vrijeme skoro svaka  piše o hrani i šta će jesti i kako ima apetit, a ja baš ništa posebno nemam apetita. Sve mi je isto kao i prije trudnoće…a udebljala se kilo. Al' eto dr.kaže da je sve normala..ugl danas smo bili na pregledu i saznali smo spol. Bebica nas dočekala raširenih nogu. Upišite tamo još jednog pišonju. 😚

    Roko💙 2.8.2018. 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.