Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    J@m@

    Jesam jutros,odmah s nalazom ginekologu..visok i dobila tablete da se unormali pa u ponedjeljak na mjerenje


    e jebemu al vjerujem da ce biti sve ok 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Promijeniti ne mogu,bitno da je pod kontrolom nego da ne znam i završim na ležanju..nesto mora biti,svi nalazi uredni,nikad bakterije,nista i eto.glavno da je beba sigurno i kavu,nesove izbacila i sve bljutavo jedem bez soli

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    pa bolje da xsi na vrijeme saznala i da se to drzi pod kontrolom…izdrzat ces i s tom bljutavom hranom…jedi bijelog luka ako volis on regulira tlak


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Obožavam,ali sad ne mogu,izlazi kroz sve pore van

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudničice i bebice😍😘😘😍😍😘.
    Helga čestitam na pišonji😍😍👣💙.
    J@m@ jbmu miša, ipak znači visok…a dobro, bolje da su to sad vidjeli dok se još stigne regulirati. Sad se pridržavat uputa i bit će ok.
    Mandarina dobrodošla nam 😀.
    I ja prespavala doručak, sad već ručala, sveki tradicionalno za fašnik suho meso kuhala, juhicu s porilukom i krumpirom u kojoj se to meseko kuhalo, krafnice…
    Ljep dan vam želim drage moje 😘😘😍😍❤💙💔💕💖💋👄💓❤💘💚💛💜💞💟💌👶👶💝

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Evo i mene s kontrole :) 20 tj + 3 dana po uzv :) inace po menstruaciji 22+3 , bebac 360g i kaze doktor izgleda da je cura 😅 a posto mi je 26.1 ginic drugi na 4d rekao da je cura onda valjda je 🤣🤣 nista od nade da ce braci piso narast za sada :) pa kaze da ce dobiti seku Luciju 😍 dobila sam 400 grama makar ona upise vise jer me vaze dobro da ne i u jakni :D sada sam u plusu 4,4 kg :) cekam 24 tjedan da vidim razliku sa malom s kojom sam u 24 tjednu bila +8 😃

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    I sada sam se najela snenokli :D , i cekam 14 h i jedva jedvaaa cekam musaku 😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Evo i mene s kontrole :) 20 tj + 3 dana po uzv :) inace po menstruaciji 22+3 , bebac 360g i kaze doktor izgleda da je cura 😅 a posto mi je 26.1 ginic drugi na 4d rekao da je cura onda valjda je 🤣🤣 nista od nade da ce braci piso narast za sada :) pa kaze da ce dobiti seku Luciju 😍 dobila sam 400 grama makar ona upise vise jer me vaze dobro da ne i u jakni :D sada sam u plusu 4,4 kg :) cekam 24 tjedan da vidim razliku sa malom s kojom sam u 24 tjednu bila +8 😃


    Čestitam draga na princezi😍❤, samo neka je sve u redu. Nisi puno dobila, nikako.  Mene je moja vagala prošli put ko zna kak jer sam se ja vagala doma i imala 78kg, a kod nje 80😱, m veli da nema šanse da sam tolko dobila…

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    bojana bitno da je beba dobro i cestitam na curici 💗
    mene moja isto uvijek vaze obuvenu i samo jaknu skinem ali od pocetka oduzimamo 1kg zbog robe i cipela u plusu sam 4kg a vidjet cemo do sljedece kontrole jer koliko pamtim izmedu 5i6 mjeseca sam sa sinom natukla najvise…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    bojana bitno da je beba dobro i cestitam na curici 💗
    mene moja isto uvijek vaze obuvenu i samo jaknu skinem ali od pocetka oduzimamo 1kg zbog robe i cipela u plusu sam 4kg a vidjet cemo do sljedece kontrole jer koliko pamtim izmedu 5i6 mjeseca sam sa sinom natukla najvise…


    Meni nije dobro ni narihtala vagu, ima onu kak ja velim stočnu😂😂, nije pričekala ni da se smiri, kao oduzela je 1kg(a meni ni vrag dal mira pa doma išla čizme izvagati-imaju malo manje od 1kg😱) i onda sam se vagala bez njih, obučena 78😀😂, tak da sam po mom na +3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.