Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Dobrodosle nove suborke 😆 Sto nas je vise to je veselije!
    Jamameni bude cudno nekad kad sjedam kao da, da izvines, sjednem na nesta! Al samo taj tren dok sjednem pa sam pocela ko kad imam stomacinu 😄 sjest prvo malo na stranu pa onda normalno. Uglavnom dr.kaze da je sve u redu i da je to normalno.
    Nas misic je sramezljiv i moramo cekat novi pregled da vidimo sta je, ali je sve odlicno, 11.8cm, 140g.. Imamo cak i snimku jer sam pitala jel smije muz snimat 💞 i prvi put nam je pustila zvuk pa smo culi i srceko 😊😍❤


    Super draga da je s bebicom sve dobro, rastu naše male mrvice😍😍😘😘😘. Bude se pokazo kad tad, još se malo srami😁😍😘

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Boooook,

    dal je koja od Vas bila na kombiniranom probiru - kako to izgleda?

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    jama ja osjetim kad da mi bude pritisak na tren skroz nisko


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    franovamamita

    jama ja osjetim kad da mi bude pritisak na tren skroz nisko

    E to,znači normalno je

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    J@m@

    franovamamita

    jama ja osjetim kad da mi bude pritisak na tren skroz nisko
    E to,znači normalno je


    pa vjerujem da je jer tek se podize maternica nisko je pa to tako osjetimo…isla sam par puta dici se i sjesti da ti znam opisati


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ivanalora Bila sam ja prije koja 3 tjedna u petrovoj. Vadiš krv i onda ideš na ultrazvuk gdje ti izmjeri bebicu, nuhalni nabor i da li je vidljiva nosna kost. Ispuniš neki formular i za 2 tjedna dobiš na mail nalaz.

    Cureeeee mojeeee
    Ležala sam baš  na kauču i držala ruku na trbuhu. Gotovo sam zaspala kad sam na a donjoj desnoj strani gdje mi je bila ruka osjetila lagano u trbuhu više puta kao lagano udaranje na istom mjestu. Nije baš udaranje više kao da crijeva rade ali drugačije. Rad crijeva se nekako pomiče i nije istog intenziteta a ovo je bilo uvijek istog intenziteta i na istom mjestu više puta. Da li je moguće da sam već osjetila bebu?

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    IvanaloraBila sam ja prije koja 3 tjedna u petrovoj. Vadiš krv i onda ideš na ultrazvuk gdje ti izmjeri bebicu, nuhalni nabor i da li je vidljiva nosna kost. Ispuniš neki formular i za 2 tjedna dobiš na mail nalaz.

    Cureeeee mojeeee
    Ležala sam baš na kauču i držala ruku na trbuhu. Gotovo sam zaspala kad sam na a donjoj desnoj strani gdje mi je bila ruka osjetila lagano u trbuhu više puta kao lagano udaranje na istom mjestu. Nije baš udaranje više kao da crijeva rade ali drugačije. Rad crijeva se nekako pomiče i nije istog intenziteta a ovo je bilo uvijek istog intenziteta i na istom mjestu više puta. Da li je moguće da sam već osjetila bebu?


    Naravno da je, nego šta😁😍😍😘😘😘💗💗💗, to je predivno💟❣️❣️, sad ćeš osjetit i češće kad legneš i umiriš se😀, moja ljubav malena se često javlja, sad već osjetim i kad sjedim i hodam😍

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Bok cure ja na poslu već mi je dosta jedva čekam doma!! 
    Mene moje čudo još malo zeza ujutro sa mucninom al čim popijem čaj od šipka  je bolje. dali nekog još uvijek muče jutarnje mučnine?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Aaaaaaaaaaw 🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤
    Prekrasno nešto! Sa koliko si ti prvi put osjetila? Mislila sam da je možda rano jer sam 15-16 tjedana negdje. Premda mi je ovo 3. trudnoća pa možda zato 😊

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    bejb23

    baarbaraa29

    Dobrodosle nove suborke 😆 Sto nas je vise to je veselije!
    Jamameni bude cudno nekad kad sjedam kao da, da izvines, sjednem na nesta! Al samo taj tren dok sjednem pa sam pocela ko kad imam stomacinu 😄 sjest prvo malo na stranu pa onda normalno. Uglavnom dr.kaze da je sve u redu i da je to normalno.
    Nas misic je sramezljiv i moramo cekat novi pregled da vidimo sta je, ali je sve odlicno, 11.8cm, 140g.. Imamo cak i snimku jer sam pitala jel smije muz snimat 💞 i prvi put nam je pustila zvuk pa smo culi i srceko 😊😍❤

    Jeeeeeei!!!! Super! Bas mi je drago. 😘😘😘😘😘 Aaaaa i snimka 😍
    Kad vam je iduci pregled?


    Uh dalekog 20.2.☺ A za snimku sam pitala muza sta misli kaze a ne znam meni nekako glupo. Ma reko nis ti ne brini ja cu pitat ti samo imaj mob.pri ruci! 😆
    Bio je smotan pa nemamo sve al srce se cuje!🤗
    Ti ides preksutra? 😍😍
    Jama da znam 😊 a bas sam se nadala da nece bit jedan od sramezljivih, ali nema veze. Taman cemo saznat kad bude na pola puta.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.