Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Iskusne mame, je li 20 tetra pelena dovoljno? Trebaju li mi baš i tetra maramice? Koliko kaliko pelena treba? 

    Barbara, ne znam više jesam li poželjela sreću, ali dvaput je dvaput! Sretno! 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    jutro cure
    spavala sam s klincem do 10
    joj snovi u trudnoci su cudo koliko ih bude na noc ajme
    barbara sretno draga
    nove cure dobro nam dosle

    bojana razumijem te potpuno i idi kod dr da te umiri lakse ce ti biti i meni je tesko sad sam taman u danima kada sam u prosloj trudnoci dobila dijagnozu da mi je pukao vodenjak i gubim vodu i moram roditi…al zelim sama sebe natjerati da vjerujem da cu ovaj puta roditi na vrijeme zivo i zdravo djete…i sad kad osjetim iscjedak saserem se
    imate li vi cure iscjedak ?


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    franovamamita

    imate li vi cure iscjedak ?


    Imam bijeli, bez mirisa. Malo rjeđi nego npr. onaj za ovulaciju, nije tako sluzav. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    jutro cure
    spavala sam s klincem do 10
    joj snovi u trudnoci su cudo koliko ih bude na noc ajme
    barbara sretno draga
    nove cure dobro nam dosle

    bojana razumijem te potpuno i idi kod dr da te umiri lakse ce ti biti i meni je tesko sad sam taman u danima kada sam u prosloj trudnoci dobila dijagnozu da mi je pukao vodenjak i gubim vodu i moram roditi…al zelim sama sebe natjerati da vjerujem da cu ovaj puta roditi na vrijeme zivo i zdravo djete…i sad kad osjetim iscjedak saserem se
    imate li vi cure iscjedak ?


    Imam, rijetki da se doslovno izlije ako dugo sjedim pa ustanem,onako bijeli, bez mirisa, baš sam mislila pitati idući put doktoricu jel to normalno ili ne.. 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Iskusne mame, je li 20 tetra pelenadovoljno? Trebaju li mi baš i tetra maramice? Koliko kaliko pelena treba?

    Barbara, ne znam više jesam li poželjela sreću, ali dvaput je dvaput! Sretno!

    S obzirom na ljeto i da ce ti odmah biti suho je i dobit ces jos u paketu na izlasku iz bolnice.ja sam ove maramice uzela,za pranje i brisanje lica i tijela,mislim tata u firmi
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    HappySeal

    franovamamita

    imate li vi cure iscjedak ?

    Imam bijeli, bez mirisa. Malo rjeđi nego npr. onaj za ovulaciju, nije tako sluzav.

    Dok god je takav znate da je sve u redu i beba zasticena

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima, dodite nam s lijepim vjestima 💙

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    uh odmah mi je lakse i moj je takav rijedak i kad ustanem krene 
    happy dosta ti je to jos ako ces siroko povijati kupi koju švedsku pelenu i to je to


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jel vama cudan osjacaj kad naglo sjednete?

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 😊 Evo i mene, prvi puta na forumu Al bas ste mi super pa reko da se pridružim 😃
    Druga trudnoća, termin 10.07., spol ne znamo Al možda ovaj četvrtak na pregledu 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.