Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Dobro došla Nika!
    Svašta ste pisale i svašta sam zaboravila.
    Ostalo mi u sjećanju Jama kompletići i ogradica divno 😍.
    Ja i ovaj put idem na tečaj kod nas u DZ 😊. Traje dva dana i dobijemo poklončiće. Iskreno, ne znam zašto za svaki porod moram nositi novu potvrdu obzirom da će mužu i meni ovo biti treći 😂. Kako je dovoljno da idem samo ja nije neki bed.
    Moj M se veseli porodu jer prisustvuje dolasku bebe n svijet. Uvijek kada priča o tome kaže da to nikada nebi propustio. Iako je gadljiv na 2 porodu je rezao i pupčanu vrpcu. Meni je divno što je samnom jer vidi i zapamti puno toga što ja ne.
    Meni je isto prva ljetna beba pa ćemo vidjet kako ćemo sa oblačenjam. Mislim da će mk tu pouno pomoć moja patronažna 😊.
    Mk smo danas kupili kadicu (IKEA) a ocvih dana mislim ići skicnuti što ima u pepcu.

    Nika dobrodošla..cek,cek,hoces reci da ste za svaki porod morali opet ici?nije jednom dosta?

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    ivymicek

    Dobro došla Nika!
    Svašta ste pisale i svašta sam zaboravila.
    Ostalo mi u sjećanju Jama kompletići i ogradica divno 😍.
    Ja i ovaj put idem na tečaj kod nas u DZ 😊. Traje dva dana i dobijemo poklončiće. Iskreno, ne znam zašto za svaki porod moram nositi novu potvrdu obzirom da će mužu i meni ovo biti treći 😂. Kako je dovoljno da idem samo ja nije neki bed.
    Moj M se veseli porodu jer prisustvuje dolasku bebe n svijet. Uvijek kada priča o tome kaže da to nikada nebi propustio. Iako je gadljiv na 2 porodu je rezao i pupčanu vrpcu. Meni je divno što je samnom jer vidi i zapamti puno toga što ja ne.
    Meni je isto prva ljetna beba pa ćemo vidjet kako ćemo sa oblačenjam. Mislim da će mk tu pouno pomoć moja patronažna 😊.
    Mk smo danas kupili kadicu (IKEA) a ocvih dana mislim ići skicnuti što ima u pepcu.
    Nika dobrodošla..cek,cek,hoces reci da ste za svaki porod morali opet ici?nije jednom dosta?


    Da da nova potvrda sa tekucom godinom 😂😂😂. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    I na svakom su gledali imam li ili nemam potvrdu, nema šverc komerc 😂.
    Sretno curkama koje idu sutra na pregled.
    Laku noć 😴

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Spamam ali moram, sad kad ispadne da sam bzveze išla na tečaj x puta. Unaprijed se opravdavam trudničkom gluposti 😂😂😂😂. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Jutro trudničice! Spavate?

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jutro svima..pocele su sve duze spavat😁

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Jutro 🌞 Kavica popijena i sad lagano spremanje za doktora! Treeeema 😯😐

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jutros sam se probudila s bolovima u leđima. Širim se, širim! 

    Nadam se da vi nemate tih tegoba. Brojala sam i koliko puta piškim otkad obučem pidžamu do kad zaspim - 4 puta je minimum. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jutroo, Nika dobrodosla 😊
    Ja sam jedva sinoc zaspala, pa sanjala 100 snova, doduse ni jedan nije bio strasan, ali ih je bilo 100 majke mi 😂
    Pa mi je utrnula ruka od spavanja na boku i pocela se budit od cca 5 ujutro i evo me sad 🎉 
    Btw evo nas u 18.tjednu 💙 i dalje sam na +6, nisam nis dobila od kad sam se vratila od staraca 😂 
    Slikica ce popodne 

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Jutros sam se probudila s bolovimau leđima. Širim se, širim!

    Nadam se da vi nemate tih tegoba. Brojala sam i koliko puta piškim otkad obučem pidžamu do kad zaspim - 4 puta je minimum.


    Ajme i mene ti bole leda,  jedva sam zaspala koliko su me rebra iza zatezala, a o piskenju ne zelim…ako ostanem duze sjedit mogu se 2 puta popiskit u jednom odlasku 😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.