Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Divne su stvari za bebu! Otkud je rucnik, fali mi to. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    HappySeal



    Divne su stvari za bebu! Otkud je rucnik, fali mi to.

    Iz djecjeg benettona,90kn,a i ima ga veličinom

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Jama gdje si kupila ogradicu za krevetic bas mi se svida?


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar K6789

    K6789

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Moj takoder ima volju da sudjeluje u svemu. Bilo bi mi nekako drago da je uz mene, ipak cini mi se da ce bit lakse nekako uz njega. Tako da cemo mi na tecaaj

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    franovamamita

    Jama gdje si kupila ogradicu za krevetic bas mi se svida?

    Dada&rocco..zastita za krevetic,posteljinu jedino nisam,nju cu kasnije,ima bas u toj nijansi..cim vidim tirkiznu ludim

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Moj će MM također biti sa mnom i ići na tečaj. Kod nas su doktori i babice katastrofa, a kako ću bit ošamućena taj dan on će biti tu negdje da njima pokaže da nisam sama. Jer ako nemaš nikog svog pored sebe, ponašaju se kao prema životinji prema tebi.. nažalost ali tako je 😏

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • NikaNika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame,  eto vam i mene. :)  imam curku od 2 godine i jedno na putu.  Termin poroda je 1.7.,  spol jos neznamo,  no nadam se da ćemo saznati 17.01. na pregledu.  

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Nika Maravić

    Drage mame, eto vam i mene. :) imam curku od 2 godine i jedno na putu. Termin poroda je 1.7., spol jos neznamo, no nadam se da ćemo saznati 17.01. na pregledu.


    Dobrodošla nam Nika😁

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Samo da se javim. Preumorna sam. Odo spavatiii. Sutra vas procitam. 
    Laku noc curke. Da mi nemate nocne more nocas. 😚

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro došla Nika!
    Svašta ste pisale i svašta sam zaboravila.
    Ostalo mi u sjećanju Jama kompletići i ogradica divno 😍.
    Ja i ovaj put idem na tečaj kod nas u DZ 😊. Traje dva dana i dobijemo poklončiće. Iskreno, ne znam zašto za svaki porod moram nositi novu potvrdu obzirom da će mužu i meni ovo biti treći 😂. Kako je dovoljno da idem samo ja nije neki bed.
    Moj M se veseli porodu jer prisustvuje dolasku bebe n svijet. Uvijek kada priča o tome kaže da to nikada nebi propustio. Iako je gadljiv na 2 porodu je rezao i pupčanu vrpcu. Meni je divno što je samnom jer vidi i zapamti puno toga što ja ne. 
    Meni je isto prva ljetna beba pa ćemo vidjet kako ćemo sa oblačenjam. Mislim da će mk tu pouno pomoć moja patronažna 😊.
    Mk smo danas kupili kadicu (IKEA) a ocvih dana mislim ići skicnuti što ima u pepcu.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.