Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ja cu morat na hitnu, od petka bolovi kao da cu dobiti menzis, bez obzira na duphastone stara krv ne prestaje, samo da je sve u redu s mrvicom. Popila sam sinoc normabel da uspijem zaspati i nadala se da ce stati ali i dalje, nema veze je li lezim ili hodam, jos se pocelo siriti na lijevu nogu. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    LuKi5

    Ja cu morat na hitnu, od petka bolovi kao da cu dobiti menzis, bez obzira na duphastone stara krv ne prestaje, samo da je sve u redu s mrvicom. Popila sam sinoc normabel da uspijem zaspati i nadala se da ce stati ali i dalje, nema veze je li lezim ili hodam, jos se pocelo siriti na lijevu nogu.


    Samo bez panike i polako, odi draga na hitnu, oni će ti tamo znati pomoći i umiriti te. Drži se, bit će sve dobro, uz tebe smo u mislima, pozitivne vibrice😘😘

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jutro mamice, ja zavrsila vjezbe, skuhala kavu i caj, doruckovala shake i malo badema. Za rucak smo trebali kod sveki, ali su tamo svi bolesni, pa sad moramo smislit sto cemo kuhat 😂
    Popodne cu na kavu s kumom, pa na misu s dragim. Onda vjerojatno prosetat, pa pred televizor 💪
    Mame s problemima nadam se da cete biti uredu i vi i vase mrvice, drzite se i budite pozitivne ❤

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Kod mene juhica, odojak i krumpir😁.. Neznam kak ću se danas snaći s tim, od kad sam t ne odgovara mi meso, rijetko kaj od mesa mogu pojesti, jučer mi šogica radila mesnu štrucu i nisam ju mogla jesti, muka mi bilo samo na probni zalogaj😶

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Luki, cuvaj se… mislimo na tebe.

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Luki - javi kako je proslo, drz'se, saljem puno pozitivnih vibri da je sve u redu 😘

    My Life - znam da ti je tesko biti u bolnici, ali mi zene smo jake i za tu mrvciu sve izdrzimo, proci ce i to, tamo ste najsigurniji, samo smireno, mazi trbuh i bit ce sve u redu. 😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu
    Bok cure :) I meni je muka od mesa i to baš od svinjetine. Smrdi mi i jedva se natjeram da malo pojedem. Kod mene je bilo za ručak pohani šnicli (svinjski ) ,rizi bizi,juha i kupus salata.  Jučer sam bila u DM-u i podigla sam paket za trudnice. Evo slikica  

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mateya1993

    Bok cure :) I meni je muka od mesa i to baš od svinjetine. Smrdi mi i jedva se natjeram da malo pojedem. Kod mene je bilo za ručak pohani šnicli (svinjski ),rizi bizi,juha i kupus salata. Jučer sam bila u DM-u i podigla sam paket za trudnice. Evo slikica


    A to  dođeš u dm i? 

  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ena31

    mateya1993

    Bok cure :) I meni je muka od mesa i to baš od svinjetine. Smrdi mi i jedva se natjeram da malo pojedem. Kod mene je bilo za ručak pohani šnicli (svinjski ),rizi bizi,juha i kupus salata. Jučer sam bila u DM-u i podigla sam paket za trudnice. Evo slikica

    A to dođeš u dm i?


    Kod nas u Čk u DM-u nemaju više terminale,pa mi je teta rekla da se preko internet terminala na dm-ovoj stranici upišem kao trudnica (za to ti treba Dm kartica za bodove) i onda dođeš u dm i kad otkuca karticu na kasi onda vidi da imaš pravo na taj paket i dobiješ ga na kasi.  

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Svugdje je sad tako, sve preko njihove stranice 😊

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.