Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    6xmama

    Proud,tvoj se nikam ni spustil.Zgodnaaa,pće ne zgledaš ko da si pred porod


    Pa znas kaj,  ja kad pogledam sliku od 28 i 29 tjedna tu tocno vidim razliku u visini trbuha,  tada sam se otvorila. Ali od tad ne vidim da on ide nesto nizvodno,  a djetetu glava u kanalu. 
    Kako god,  zeludac mi ne pritisce,  samo mjehur.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Super za nalaze,nadam se da ce svima boljke proci,ako su pregledi sretno,vise nista nisam zapamtila..proud tvoje je vrijeme da sad uzivas,imas ti jos vremena..ja se danas bas uhvatila posla,ciscenja kuce,bacam,radim mjesta i jos za bebu sve dovodim kraju..tjesim se jos malo pa cu uzivat i iscekivati u miru

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    6xmama miruj i uzgajaj cerviks,ma izdržati će on do kraja uz terapiju,držimo 🤞🤞😘😘🤗 ,super za urinokulturu i unutarnje ušće,neka tebe zatvorene😘.
    Proudmomy draga,svaki put sve ljepša i vitkija mi izgledaš😘😘😍😍😍🤗🤗🤗,bome ti nećeš morati brinuti o kilama nakon poroda 😘😍

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    proud   ko curetak,slatki oboje 😙😙😙😙 
    6xmama neka je unutarnje zatvoreno i T bit ce to sve super…odmaraj draga😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    6×mama, bitno da si zatvorena! Mirovanje pa se nece prebrzo kratiti!
    Proud, ti ces nakon poroda izgledati ko da nisi bila trudna… al dobro je to, u sve staro stanes, milina! Inace, divna 😍
    Nego, daj me podsjeti, kak si se bila otvorila u 28tt?

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Marijaa29

    6×mama, bitno da si zatvorena! Mirovanje pa se nece prebrzo kratiti!
    Proud, ti ces nakon poroda izgledati ko da nisi bila trudna… al dobro je to, u sve staro stanes, milina! Inace, divna 😍
    Nego, daj me podsjeti, kak si se bila otvorila u 28tt?


    Meni ti se cerviks skracuje od 16tt,  po malo,  ali je unutarnje usce bilo zatvoreno.
    U 28 tt sam bila zatvorena jos,  medjutim nesto se dogodilo izmedju 28 i 31 tjedna. Jer sam u 31tt zavrsila na hitnoj kad sam pala iz tramvaja i tada sam bila otvorena za prst do ovoja i glavice. Tak da nekad u ta 3 tjedna sam se ja otvorila. Doktorica kaze da pad nije mogao utjecati na to,  da se to samo eto dogodilo.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Pharmamma super da si delozirala bestiju!! 
    Franova pa sta je to? No, no problemi! Mislim da bi ti bilo lakse da ti kaze da dodjes. Cisto zbog tvog mira. Javi nam!!
    Proud ti stvarno ko da ces jos mjesecima bit trudna 😊 Mislim zbog izgleda! Svaka cast! Zgodni!!
    6xmama nije ksko si si zazelila, ali ni puno dalje od toga. I ja vjerujem da ce uz terapiju i mirovanje to bit super!
    A nase dejt izvjesce je da je mr. C 27mm (nisam strooogo lezala i et) al ne sekiram se puno, zatvorena, u cet.cemo opet da vidim jel smijem u sub.na ispit, mali coek je 2158g, dobro me uplasio na ctgu-nije ga mogla dugo nije naci 🤪. Rekla je jos 1 tjedan i obda smo uspjeli! Stalno je spominjala da hoce da doguramo min.34 tak dajoj je to neki prag pa onda i meni, a onda cemo u inat jos 3 pa kad god bude spreman! 

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Barbara, super… to cete sigurno izdrzati, ma i ti ces doci do termina kak spada!
    Proud, e sad sam se sjetila… zaboravila sam, ima nas puno s svakakvim problemima i zaboravi se.
    Trebali bi otvoriti temu gdje ce svaka koja se porodi napisati iskuatvo u trudnoci… sve komplikacije itd, da se curama koje se nadu u slicnim situacijama olaksa i da imaju nadu. Jer ipak ste vi koje usprkos poteskocama dodete do kraja, heroine! 😀

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    barbara terminuso drago mi je da je bebo dobro i lijepo raste a ti ces do termina izdrzati bez brige ali sad kad prodes jos tjedan bit ces mirnija i opustenija i uzivati 😙😙😙 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Pharmamma super da si delozirala bestiju!!
    Franova pa sta je to? No, no problemi! Mislim da bi ti bilo lakse da ti kaze da dodjes. Cisto zbog tvog mira. Javi nam!!
    Proud ti stvarno ko da ces jos mjesecima bit trudna 😊 Mislim zbog izgleda! Svaka cast! Zgodni!!
    6xmama nije ksko si si zazelila, ali ni puno dalje od toga. I ja vjerujem da ce uz terapiju i mirovanje to bit super!
    A nase dejt izvjesce je da je mr. C 27mm (nisam strooogo lezala i et) al ne sekiram se puno, zatvorena, u cet.cemo opet da vidim jel smijem u sub.na ispit, mali coek je 2158g, dobro me uplasio na ctgu-nije ga mogla dugo nije naci 🤪. Rekla je jos 1 tjedan i obda smo uspjeli! Stalno je spominjala da hoce da doguramo min.34 tak dajoj je to neki prag pa onda i meni, a onda cemo u inat jos 3 pa kad god bude spreman!


    Ma može tvoj Mr. C. još minimalno 5 tjedana uz mirovanje ,a i ti imaš neki recept i moć uzgajanja ,nek si zatvorena,tako treba😘još će te tjerati da se sexaš za otvaranje na kraju😁,bravo za vašeg malog čoeka😍😍😘🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.