Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Mislim da sve žene koje rode kažu. Uspjela sam 😂… Kmeeee


    Ja sam prije izgona vristala da si vadim sve reproduktivne organe i nikad vise, a kad je izasla, zagrlila sam babicu i rekla da bih mogla ovako jos 5 puta 😂😂 nadam se da ce s ovom biti brze

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    mamica1985

    ivymicek

    Mislim da sve žene koje rode kažu. Uspjela sam 😂… Kmeeee

    Ja sam prije izgona vristala da si vadim sve reproduktivne organe i nikad vise, a kad je izasla, zagrlila sam babicu i rekla da bih mogla ovako jos 5 puta 😂😂 nadam se da ce s ovom biti brze


    Ma bit će, obično bude! Moj drugi porod je bio san. Rekla sam babici ovak bih mogla 100 puta 😂. Dakle cmoljim se na najjače. Idem u vrtić po klince reći im koliko ih volim…
    Uopće nisam hormonalna 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnjih sat vremena samo ponavljala da vise ne mogu i da ga vade van,  i kaj mi je to trebalo. Da su mi svi rekli da kad mislis da cea umrijet onda rodis,  a ja sam umrla prije 2 sata i jos nisam rodila. 😂😂😂
    Babice su umirale od smijeha. Rekla sam im i dame uspavaju,  ma show hahaha.
     A kad je izasao van,  ispricavala sam se babicama ako sam bila bezobrazna i rekla da cu drugi put bit bolja. Babica se pukla smijat,  oooo jedna od rijetkih koja vec sad kaze da ce se vratiti po jos! Stvarno sam buncala 😁😂😁😂😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ja sam vise dosadna sa svojim brzim i lakim porodima,ali kad su bili takvi 😁 Meni je dan danas gore otic popravit zub,nego rodit.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    ja sam drugi put kad sam radjala(a to mi je u biti bio prvi vaginalni porod jer sam prvi put imala hitan carski), onak psovala sebi u bradu:“Isus ti mater, kak ovo boliiii, Isusa ti Boga, vadi to van… I sl., babice se isto smijale, posle su me jos pitale da kak je bolje carski ili vaginalno, a ja onak ljuto:”Rađe još 10 carskih nek jedan ovakav 😂"
    A posle ovi su isli ko iz skole van-san snova

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Sorry curke,ja sam kod mamice danas pa teško pratim,skuhala sam im ćufte😁,pročitala vas jesam ali je previše za popamtiti,uglavnom sam zapamtila da su pregledi hvala Bogu dobro prošli, Mladamamica snimana za babybonus,javi da te gledamo😁😘,hvala vam na podršci i komentarima za big Baby😁,ma neka njega samo da je zdrav😘🤗,6xMama ovaj tvoj primjer s 700g me utješio😆,horor na RTL ne gledam jer me frka a i kuhala sam u to vrijeme..ak sam kaj preskočila ili zaboravila podsjetite me😁 i budite mi dobro ,bez boljki. 😍😍😘😘🤗🤗svima😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ovaj put si zelim recimo doc u bolnicu cm vise otvorena i sat vremena kraci porod,  evo samo to,  jako sam skromna,  stvarno! 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ovaj put si zelim recimo doc u bolnicu cm vise otvorena i sat vremena kraci porod, evo samo to, jako sam skromna, stvarno! 😂😂😂😂😂


    I bude ti tako draga,vjerujem,već si se počela otvarati i radiš ko crv u kamenu zadnjih dana ,vjerujem da si sad još više,drugi porod vele ide brže tak da 🤞🤞😘😘🤗🤗

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Eh ja prvi put nisam psovaLa jer sam bila mutava i kao to je ružno i trošiš energiju i tak sam bila šuć muć kao da netko drugi rađa a ne ja 😂.
    Drugi put sam zviždala umjesto disala ali znam da sam si u jednom trenu u bradu rekla u jebote kaj ovo boli kaj je meni ovo trebalo. 
    Svima želim što bolji i kraći porod. Ali bŠ kaj Proud veli kad misliš da je najgore tada je još malo kraj 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ovaj put si zelim recimo doc u bolnicu cm vise otvorena i sat vremena kraci porod, evo samo to, jako sam skromna, stvarno! 😂😂😂😂😂


    Nemoj zurit i to je to.Ja sam isla kad su trudovi bili na 5 min.Otvorena bila 4 cm.Rodila 50 min.od ulaska u radaonu.Sad cu cekat dok trudovi budu na 3 min,samo da sta krace tamo moram lezat.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.