Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Da se nadovežem samo na mjere za koje svi znamo da ih fulaju ali nam svejedno rade pritisak u brigu. Znaci meni u TA 38+0 rekli da ima 3800, rodila 38+4 bebu 3620. 😀 Sad idem učiti da odvalim taj  1 kolokvij sutra. Citat cu vas cim stignem!!! Ljubim vas sve❤️😘😘 budite mi dobro! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Yvone

    Ej Curke drage, jaaako ste bile vrijedne i puno pisale. Ja sam nabrzak na rate u čekaonici čitala. Pol nisam zapamtila sto sam sve htjela iskomentirati. Uglavnom, vidjela vaše predivne sličice.👍😀 Da su pregledi dobro prošli. Hvala Bogu!! I moj prošao super! Curka ima cca 1750-1800 dostigla napokon idealne tjedne. Inace uvijek do sad bila 7-10 dana manja. Ja zatvorena cerviks uff 42 i nešto… kilaža se isto poravnala s početnom. Glavom okrenuta dolje, jedino je sva jadna nabijena u donji dio trbuha i stvara mi bas velik pritisak. Ena i ja sam u prvoj t imala iste brige i pitanja kao ti. S 38+0 bila u TA procjena bebe bila 3800. Zatvorena. Velim ja ajme meni pa Kak cu ja rodit tak veliku bebu ( jer sam metar i žilet 158 visoka) veli dok. Samo se vi seksajte. I da, rekla mi ne brinite oko otvaranja neke žene su zacementirane do kraja a kad krene porod kreće i otvaranje. Tako je i bilo. 38+4 ujutro pukao vodenjak i to filmski. Za sat vremena u bolnici (trudovi bili na 4-5min bezbolni stvarno) otvorena 4cm. Za jos cca1-1,5 sat otvorena 9!!! I onda me bezveze spoji na drip i tek je onda počelo bolit. I rodila 10.45


    Super za pregled i bebicu ,nek je sve dobro😍😘,a cerviks imaš i za podijeliti😂..i jel bila beba na kraju tak velika? Ma kad se nebu ovaj moj usudio ni pipnuti me😂😂

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ena 😂😂 nije nije bio tak velik 4 dana poslje tog pregleda rodio se s 3620 i 51 cm. Mislim, i to je dosta velika beba s obzirom na mene sitnu. Ali jos je najbitniji taj položaj bebe. Ak je dobro okrenuta nema veze sto je veća beba. Moj sin je doslovno letio( zbog dripa kojeg mi nije trebalo) nisam niti tiskala. Samo sam eto od te siline koju ne možeš kontrolirati jer je to bas potisak ja jaaako popucala Itd. Vidis ja se ne sjećam jesam se na kraju seksala ili ne 😂😂😂😂 da ubrzam😁?😁 Ali se dobro sjećam da me bila bas uplašila s tom veličinom, 2 tjedna pred termin, tak da nisam imala uopće strah od poroda nego molila Boga da sto prije krene.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Yvone

    Ena 😂😂 nije nije bio tak velik 4 dana poslje tog pregleda rodio se s 3620 i 51 cm. Mislim, i to je dosta velika beba s obzirom na mene sitnu. Ali jos je najbitniji taj položaj bebe. Ak je dobro okrenuta nema veze sto je veća beba. Moj sin je doslovno letio( zbog dripa kojeg mi nije trebalo) nisam niti tiskala. Samo sam eto od te siline koju ne možeš kontrolirati jer je to bas potisak ja jaaako popucala Itd. Vidis ja se ne sjećam jesam se na kraju seksala ili ne 😂😂😂😂 da ubrzam😁?😁 Ali se dobro sjećam da me bila bas uplašila s tom veličinom, 2 tjedna pred termin, tak da nisam imala uopće strah od poroda nego molila Boga da sto prije krene.


    Ja sam 162cm,on je glavom dole kaj je ok,tak i ja razmišljam ,samo da krene čim prije 😂.

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu
    Cure, meni sad vrag nije dal mira i isla sam scupati macuhice. 5 min sam to radila, stavila sam si jastuk i na lijevi bok se podbocila. Neki drac me opekel i crveno mi je po ruci. Valjda nije nist to strasnog. Drac je domaci, nije neki kojeg nikad nisam vidla.

    Malo me pecka i svrbi. ???

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Marijaa29

    Cure, meni sad vrag nije dal mira i isla sam scupati macuhice. 5 min sam to radila, stavila sam si jastuk i na lijevi bok se podbocila. Neki drac me opekel i crveno mi je po ruci. Valjda nije nist to strasnog. Drac je domaci, nije neki kojeg nikad nisam vidla.
    Malo me pecka i svrbi. ???


    Peri hladnom vodom,maži melemom,ak nemaš onda po domaći s svinjskom masti😆,ak ne prolazi ili bude gore odi doktoru

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Mama mi se smijala dok sam ju pitala za to…. medicinska sestra je, bolje joj je da zna. 
    Hvala Ena 😀

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Marijaa29

    Mama mi se smijala dok sam ju pitala za to…. medicinska sestra je, bolje joj je da zna.
    Hvala Ena 😀


    I kaj veli mama?😀

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Da panicarim bezveze i da gledam na svaku sitnicu. To je obicni drac. No pa ja se nadam da je tak, al samo sam pitala 😉
    Puno put se pitam kak ona radi u  bolnici, pacijenti se boje pitati valjda 🤣

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Marijaa29

    Da panicarim bezveze i da gledam na svaku sitnicu. To je obicni drac. No pa ja se nadam da je tak, al samo sam pitala 😉
    Puno put se pitam kak ona radi u bolnici, pacijenti se boje pitati valjda 🤣


    😂😂A moguće,ja sam se kod svoje ginićke sestru bojala bilo kaj pitati 😂,baš je djelovala grrr a tak nekak i reagirala na pitanja(rijetko je bila dobre volje) 😂 i zato sam sad ugodno iznenađena u Ta kak su svi dragi i smireni😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.