Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Sve je ok. CTG, plodna voda je mlijecna, krv je od trudova. Kontrola u utorak ako ne rodim prije. Trebam doci u rodiliste kad se trudovi pojacaju i postanu blizi. Otvorena sam samo 1 prst jos uvijek, ali je sad to jace otvoreno. 


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Super da je sve u redu!Ja bi izludila na tvom mjestu…Krene pa stane…..Ali znas sta,mislim da su te mogli i za dva dana narucit!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    mamika3

    Super da je sve u redu!Ja bi izludila na tvom mjestu…Krene pa stane…..Ali znas sta,mislim da su te mogli i za dva dana narucit!


    Mamika slazem se! Ja sam zadnji tjedan trudnoce hodocastila svaki dan u TA, i na nedjelju..do utorka je dugo, s obzirom da je termin prosao. 
    Lagertha, peri prozore! Kazu da je tako najbrze do trudova..




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Izgleda da se Mateju jako svidja u busici, pa nece van!




    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Da, I u Petrovoj narucuju svaki dan nakon sto prodje termin…
    Lagertha, nadam se da ce ti sto prije to krenuti da te ne iscrpi previse. Drzi nam se ;)
    Ps kazu da je keksanje super za poticanje trudova 

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    OhSoBoho, ja sam ti iz Velike Gorice, nikako ti nisam u kvartu :) al sam često u ZG, možemo popiti kavu, a možda se skužimo i u TA u Petrovoj

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Pitanjce: jel netko od vas ima problem s dlakama na trbuhu sad u trudnoci? Oduvijek sam imala one bijele male dlacice po trbuhu, a u zadnjih par mjeseci su potamnile i nekak narasle - nisu one cvrste dlake, ali me poprilicno nerviraju. Jel se to smije depilirati? Citala sam da bi trebale otpast poslije..

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Ja sam svaki mjesec dana cupala tu jednu dlaku kraj pupka i evo nema je duze vremena  Al ta je bila cvrsta ,ko neka žica a crna da si ju vidio kroz majicu  
    Bolje ne diraj,budes li depilirala raat ce ti sve vise a sad ce ti na suncu posvijetliti tako da nema smisla dirat …
    Mene brine kako cu se “sredit” dole sad za pregled ,ne vidim vec mjesec dana nista od trbuha A ne volim depilacije po salonima … 

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    summerchild

    Pitanjce: jel netko od vas ima problem s dlakama na trbuhu sad u trudnoci? Oduvijek sam imala one bijele male dlacice po trbuhu, a u zadnjih par mjeseci su potamnile i nekak narasle - nisu one cvrste dlake, ali me poprilicno nerviraju. Jel se to smije depilirati? Citala sam da bi trebale otpast poslije..


    Ja sam ih malo trimerom skratila, isle su mi na zivce :) inace nemam jake dlake, ali oko pupka su mi potamnile.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Bebusko@2017

    Ja sam svaki mjesec dana cupala tu jednu dlaku kraj pupka i evo nema je duze vremenaAl ta je bila cvrsta ,ko neka žica a crna da si ju vidio kroz majicu
    Bolje ne diraj,budes li depilirala raat ce ti sve vise a sad ce ti na suncu posvijetliti tako da nema smisla dirat …
    Mene brine kako cu se “sredit” dole sad za pregled ,ne vidim vec mjesec dana nista od trbuhaA ne volim depilacije po salonima …


    Zaposli muza! Je 5 min straha, al bar sve izgleda kak se spada. Ja svoje napamet a on poslije samo popravi!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.