Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ajme pa koliko nas je bilo danas na trudnickom!!! Meni isto bilo malo bez veze jer apsolutno nista novoga nisam cula. Nadam se da ce sutra biti zanimljivije.
    Lagertha sretno i drzi se. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Lagertha, sretno! Nadam se da ce ti bit brzo I bez puno stresa :)
    Mi smo danas odradili prvi dan trudnickog tecaja, moram priznati da nismo nis posebno saznali ali za sutra imam spremnu listu s pitanjima ;)
    Netko je pricao da nakon kratkog hodanja ima problema s bolovima dolje, meni je ista stvar. Beba je od pocetka jako nisko, sto je trbuh veci to je pritisak.gori…zao mi je sto zbog toga ne mogu biti pokretnija I veselim se povratku u setacku formu nakon poroda :)


    I meni je to kretanje problem!Mislim da je moja baka,koja ce uskoro 90,pokretnija od mene!Isla bih rado setati po Maksimiru no ko zna kak bi bilo nakon toga

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    Ajme pa koliko nas je bilo danas na trudnickom!!! Meni isto bilo malo bez veze jer apsolutno nista novoga nisam cula. Nadam se da ce sutra biti zanimljivije.
    Lagertha sretno i drzi se.


    Hehe a svi koji imaju jos mjesec dva do kraja. Jel tko bio u Dubravi?

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jel koja od vas bila mozda u marticevoj na trudnickom? Mozda smo se I vidjele ;)
    Znam kako ti je Mamika, bas se mucim s kretanjem. Ne znam jel me vise bole ligamenti ili stidne kosti 

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Hahaha sve tri bile na razlicitim mjestima. Ja sam bila na baruna filipovica. Steta sto nismo na istom mjestu. 

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Mene isto sve boli kad dugo hodam i imam feeling da su mi atrofirali misici u nogama. Sljedeci dan obicno onda moram prelezat koliko me sve boli. U kondiciji sam i ne zapusem se ali pocne me bolit zdjelica i trbuh mi postane tezak, ponekad me i donji dio ledja boli. 

    Nazalost ja u utorak ipak necu moci prisustvovat druzenju. Nesto mi iskrsnulo.

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Lagertha zazovi ginekologa. Ako je krvavi iscjedak ide se u bolnicu ljube.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Ajde mislila san da san jedina koja ne pjesaci svaki dan 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Bebusko@2017

    Ajde mislila san da san jedina koja ne pjesaci svaki dan


    Ooo nisi. Mene sad otkad sam doma šeta nečak od dvije i pol godine.  Dakle lagana setnja od cca pol sata do parkica i nazad malo se loptamo i to je to. I dobro da je tako jer nisam sigurna da bih se sama natjerala ikamo…

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bambi34

    Lagertha zazovi ginekologa. Ako je krvavi iscjedak ide se u bolnicu ljube.


    Ja se nadam da ce otici u bolnicu bez obzira sto su bili nepravilni trudovi…Lagertha mislimo na tebe!!!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.