Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Jedino sam ja ostala duzna pricu s poroda :) 
    Sve u svemu, 15 sati trudova od 3 minute razmaka bez epiduralne, 3 - 4 sata kasnije, s epiduralnom, rodila se beba. 
    Bespotrebno traumatican porod, beba zapela u kanalu, nije se dobro namjestila, pretpostavljam od forsiranja tiskanjem u prazno. A I beba nije prestala s divljanjem, stalno se okretala lijevo desno, sto je pridonijelo tome. Ali sta je tu je. 
    Odusevljena sam osobljem u merkuru, tako su svi bili divni prema meni, dolazili su me obici u sobu par puta. 
    Pustena doma nakon 2 dana jer sam se osjecala odlicno

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Matie89

    Jedino sam ja ostala duzna pricu s poroda :)
    Sve u svemu, 15 sati trudova od 3 minute razmaka bez epiduralne, 3 - 4 sata kasnije, s epiduralnom, rodila se beba.
    Bespotrebno traumatican porod, beba zapela u kanalu, nije se dobro namjestila, pretpostavljam od forsiranja tiskanjem u prazno. A I beba nije prestala s divljanjem, stalno se okretala lijevo desno, sto je pridonijelo tome. Ali sta je tu je.
    Odusevljena sam osobljem u merkuru, tako su svi bili divni prema meni, dolazili su me obici u sobu par puta.
    Pustena doma nakon 2 dana jer sam se osjecala odlicno


    Matie cestitam!Zbilja traumatican porod,ali beba je dobro,hvala Bogu!I ti takodjer…..Joj,kad nikad ne znas kako ce to biti…Uzivajte zajedno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Čestitam Matie… Trebalo je to izdržati. 

    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    maruska

    Ofnica


    mamika3


    Kad narucujete kolica,sta se jos placa osim cijene kolica?Ne trebaju mi ,ali da moram kupiti vjerojatno bi narucila jer je razlika u cijeni velika!

    maruska

    Donna83, ja planiram rodit u Petrovoj, mozda se i vidimo..ovisno kad nasi bebaci odluce doci..dali ranije ili kasnije
    Inace ovo mi je prva trudnoca, posteljica je sprijeda i trbuh mi je bas kao loptica u zadnjih tj dana buknuo..
    U 17tj sam, ali jos ne osjecam nesto posebno sto se tice micanja bebe..par puta mi je bila kao neka vibracija crijeva s desne strane vislje..ali s obzirom da nemam iskustva od prije..neznam jel to to..

    Cijepit planiram bebicu..

    Kolica sam gledala bebetto holand, ali planiram ih narucit iz Poljske jer su kod nas duplo skuplja..
    Maruška, s koje stranice iz Poljeske planiraš naručiti?
    Ja sam gledala Bebetto Murano u Sloveniji i sa slovenske stranice planirala naručiti…ali zapravo je svejedno i mogu odmah iz Poljske obzirom da smo u EU pa se ne plaća carina. A i obzirom da je Poljska zemlja porijekla Bebetto kolica, vjerujem da su i još jeftinija od onih iz Slovenije, jedino dostava može biti malo skuplja jer je Poljska udaljenija.
    http://www.mulan.pl/wozki-dzieciece/wozki-3w1/filter=p7-bebetto [mulan.pl]

    Mislim da je kod njih Murano cca 3400kn
    Najpovoljnije mi je od svega što sam gledala


    Pozdrav, zanima me jeste li naručivali kolica s navedene stranice? Kakva su vam iskustva s njima?


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.