Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Znam znam i drago mi je sto sam se probudila ovako rano jer evo me pred Lidlom već, čekam da se otvori :) sad sam jedna od “onih” žena 😄 A vidim da ljudi polako pristižu…

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Tebi su već počeli pregledi u Petrovoj? Koliko ranije si se naručila? Javi kako je bilo!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hej. Nista jos. Imala sam trudove do 21-22. pa sam spavala pa opet do 4. Bilo je onak 1 prilicno jak, pa 2 slaba za koja nisam sigurna jesu uopce trudovi, pa bebac malo lupka i kao da hoce izletit van tj. probusit vodenjak. Mislila sam uci ce u neki uzorak, ali sam na kraju zaspala. Probudila sam se oko 5 i do sad samo 1 pravi trud. Jos uvijek krvavi iscjedak. Pricala sam s prijateljicom koja je 4 puta rodila i htjela bi postati doula pa mi je i ona rekla da taj iscjedak nije nista strasno te da ako osjetim bebu i ako trudovi nisu periodicni i snazni da ostanem radije doma gdje imam komociju. Javim se poslije pregleda ako cu moci! Hvala svima sto se brinete… no umor je bio vjerojatno od trudova, pa cijeli dan sam ih jucer imala  😂


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Hej. Nista jos. Imala sam trudove do 21-22. pa sam spavala pa opet do 4. Bilo je onak 1 prilicno jak, pa 2 slaba za koja nisam sigurna jesu uopce trudovi, pa bebac malo lupka i kao da hoce izletit van tj. probusit vodenjak. Mislila sam uci ce u neki uzorak, ali sam na kraju zaspala. Probudila sam se oko 5 i do sad samo 1 pravi trud. Jos uvijek krvavi iscjedak. Pricala sam s prijateljicom koja je 4 puta rodila i htjela bi postati doula pa mi je i ona rekla da taj iscjedak nije nista strasno te da ako osjetim bebu i ako trudovi nisu periodicni i snazni da ostanem radije doma gdje imam komociju. Javim se poslije pregleda ako cu moci! Hvala svima sto se brinete… no umor je bio vjerojatno od trudova, pa cijeli dan sam ih jucer imala 😂


    E da je meni 10% tvoje smirenosti… ja bih vec zvala ginicku na mob pa cak ako veli sve ok bila na hitnoj jer bi zabrijala svasta…. stvarno kapa dolje do poda..

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    donna83

    Tebi su već počeli pregledi u Petrovoj? Koliko ranije si se naručila? Javi kako je bilo!


    Ja od pocetka vodim trudocu u petrovoj kao visokorizicna (imala sam spontani nedugo prije ove trudnoce, pa s ovom u pocetku svasta nesto tak da sam zapravo njihov pacijent).
    Donna, u kojem kvartu zivis ak smijem pitati? Ja sam u blizini maksimira :)
    Pitam za slucaj ak ne ulovim ovo zajednicko druzenje a mi ipak terminuse ;)

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Javljaj nam se danas da znamo sta se dogadja :-) evo taman otvorila oci i dosla odma vidit sta ima :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Donna, odi rano do lidla, prosli put kad je robica bila ja sam.oko.pol 8 isla I dosla taman dok.se jos dalo nes naci, guzvetina ogromna bila!
    Inace, robica im je prekrasna I kvalitetna, skroz preporucam!
    Ja sam uz lidl robicu kupovala I na borongajskom.placu. ima jedna teta stand, sve turski pamuk, super fin! I puno povoljnije nego u bilo kojem ducanu! ;)


    Sjecas li se gdje je taj stand? U utorak sam bila na Borongaju jer mi je blizu i ne znam jel sam fulala stand il kaj, al nisam ga vidjela.
    I ja cu sad u Lidl. Kod nas uvijek ostane robice…

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Sundi

    donna83

    Ja isto ne mogu spavati, provjeravam je li se javila… sad ću se obuci i pravac Lidl po robicu :)

    Haha ja idem po blazinice za bebe i u petrovu opet vadit krv. Jucer sam bila na tecaju i sestra mi je sigurno ustedila cca 500 kn. Od nemojte kupit pampersice nego one iz dm-a. Nemojte kupit mustelu nego baby love i kremu za bradavice iz dm-a a ne purelan. Rucnik treba biti veliki ne s kapuljacom rozi plavi. Kadica s ravnim dnom.Zena ne komplicira ima 40 godina iskustva sa terena.. bas super… tak mi je nes trebalo..


    I nama su to sve rekli u Petrovoj…samo sto je rekla ne kremu za bradavice uopce nego svojim mlijekom malo namazati. Rekla je zena sto prirodnije za dijete i mamu to bolje. Svatko ima svoje i vjerujem da ce svaka od nas raditi kako ce misliti da treba. 

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    mrva2017

    OhSoBoho

    Donna, odi rano do lidla, prosli put kad je robica bila ja sam.oko.pol 8 isla I dosla taman dok.se jos dalo nes naci, guzvetina ogromna bila!
    Inace, robica im je prekrasna I kvalitetna, skroz preporucam!
    Ja sam uz lidl robicu kupovala I na borongajskom.placu. ima jedna teta stand, sve turski pamuk, super fin! I puno povoljnije nego u bilo kojem ducanu! ;)

    Sjecas li se gdje je taj stand? U utorak sam bila na Borongaju jer mi je blizu i ne znam jel sam fulala stand il kaj, al nisam ga vidjela.
    I ja cu sad u Lidl. Kod nas uvijek ostane robice…


    Mrva, stand je odmah u prvom redu do.poligona odnosno onih kafica/ pecenjara. Cak mislim da je zadnji put kad sam bila bio jedini sa djecjom robicom. Teta ima dva standa robice, jedan prek puta drugog. Ja bum isla ovih dana pa ti javim broj standa ak ga do tad ne nadjes ;)

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    mrva2017

    OhSoBoho

    Donna, odi rano do lidla, prosli put kad je robica bila ja sam.oko.pol 8 isla I dosla taman dok.se jos dalo nes naci, guzvetina ogromna bila!
    Inace, robica im je prekrasna I kvalitetna, skroz preporucam!
    Ja sam uz lidl robicu kupovala I na borongajskom.placu. ima jedna teta stand, sve turski pamuk, super fin! I puno povoljnije nego u bilo kojem ducanu! ;)

    Sjecas li se gdje je taj stand? U utorak sam bila na Borongaju jer mi je blizu i ne znam jel sam fulala stand il kaj, al nisam ga vidjela.
    I ja cu sad u Lidl. Kod nas uvijek ostane robice…

    Mrva, stand je odmah u prvom redu do.poligona odnosno onih kafica/ pecenjara. Cak mislim da je zadnji put kad sam bila bio jedini sa djecjom robicom. Teta ima dva standa robice, jedan prek puta drugog. Ja bum isla ovih dana pa ti javim broj standa ak ga do tad ne nadjes ;)

    Bas sam smotana… samo ti vidi broj da ja opet ne fulam… sigurno cu ici prije poroda,imam pjeske 10ak minuta….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.