Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hej cure, ne rađam  To kod mene očito ide sporije. Još uvijek imam krvavi iscjedak i osjećam se nekako slabo. Trudovi i dalje traju, ali ponekad dođe njih par na svakih 10-15 minuta, ponekad ga nema 40 minuta. Nisu pretjerano jaki, ali me boli iza u križima najviše, dole u rodnici/karlici i donjih dio trbuha. Rekla sam mužu da nećemo ići u bolnicu dok god ne budu regularniji i bolniji. Bolje mi je doma. Sutra je i tako pregled pa ću vidjeti. Ponjeti ću torbe u autu ako mi slučajno kažu da trebam ostati u bolnici. Javim vam se ako krenemo u bolnicu noćas ili sutra poslije pregleda, a sad se idem odmarati jer sam užasno umorna.


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Lagertha, ti si na redu danas sretno!!
    Ofnice, koliko si ti rađala toliko otprilike sam ja cekala epiduralnu tako da budi sretna da je tako brzo proslo! Ja isto prizeljkujem takav porod, bez epi ovaj put, nadam se. Pitaj sestre da ti pokazu pravilan hvat kod dojenja, a imas i na netu o tome.
    Ja robicu perem na 40, pogotovo prvi put nakon kupnje

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Hej cure, nerađamTo kod mene očito ide sporije. Još uvijek imam krvavi iscjedak i osjećam se nekako slabo. Trudovi i dalje traju, ali ponekad dođe njih par na svakih 10-15 minuta, ponekad ga nema 40 minuta. Nisu pretjerano jaki, ali me boli iza u križima najviše, dole u rodnici/karlici i donjih dio trbuha. Rekla sam mužu da nećemo ići u bolnicu dok god ne budu regularniji i bolniji. Bolje mi je doma. Sutra je i tako pregled pa ću vidjeti. Ponjeti ću torbe u autu ako mi slučajno kažu da trebam ostati u bolnici. Javim vam se ako krenemo u bolnicu noćas ili sutra poslije pregleda, a sad se idem odmarati jer sam užasno umorna.


    Cuj,ako citas,vezano uz ovaj iscjedak…Da ipak odes ili nazoves bolnicu,nekig ginica koji mozda radi?Hmm?Jos osjecas slabost!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mamicaaa

    Ajmeee jos jedna bebica stize 🤗
    Lagertha zelim ti brz i lak porod 😊 javi nam se cim mognes!
    Mamika ajde ajde mozes ti i prije mene necu se ljutit 🤣🤣


    Ma joj,ne!Sam ti daj!Bilo bi bas nepristojno to od mene!Ipak si prije😂😆

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Iscjedak bi moga bit sluzni cep..u dijelovima..A slabost i mene buni

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnice ja sam mislila da sam to samo ja osjetila kao da cu svaki cas obavit veliku nuzdu j radaoni haha
    Ajmo Lagertha dosta smo cekali hehe 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Lagertha, sretno! Nadam se da ce ti bit brzo I bez puno stresa :)
    Mi smo danas odradili prvi dan trudnickog tecaja, moram priznati da nismo nis posebno saznali ali za sutra imam spremnu listu s pitanjima ;)
    Netko je pricao da nakon kratkog hodanja ima problema s bolovima dolje, meni je ista stvar. Beba je od pocetka jako nisko, sto je trbuh veci to je pritisak.gori…zao mi je sto zbog toga ne mogu biti pokretnija I veselim se povratku u setacku formu nakon poroda :)

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Lagertha, možda da se svakako javiš u bolnicu…nisam paničar, ali ono…nešto se događa. Hm?

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Mislim, super da si smirena, ali po opisu mi se čini da se otvaraš i da je sve krenulo, a u tom slučaju bi te morali malo na ctg staviti…ne znam, ja bih tako. Ti ipak najbolje znaš za sebe

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Da eto ja se upravo vratila sa trudnickog tecaja. Rekli su da ako u zadnjem tromjesjecju ako vidimo krv a nije od pregleda idemo u bolnicu.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.