Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Imam i trudnicu u kuci pa je jos teze…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    baby

    Imam i trudnicu u kuci pa je jos teze…


    Vjerujem ti i znam kako se osjecas. Ali samo smireno i polako. Doci ce period kad ces i ti biti trudnica i dragati svoj trbusic. ❤🥰 Samo malo vremena treba. Bez brige. 🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Kod mene u okruzenju su 3 trudnice. Svaka sa pricom da je doslovno prosla kraj muzevih gaca i ostala trudna…i ja sam sretna radi njih, ali bas je frustrirajuce…


    Jaooo znam to. Kad mi tak neka kaze ja poludim. Pa kak 🤭🤭🤭🤭….😂😂😂😂

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla, nemoj se smijati ali sam nešto si mi u mislima cijelo vrijeme, baš bih voljela da dočekamo tvoj plus za koji dan 💜 Tako ja reagujem na trudnice, baš se raznježim, iako ih imam više i u daljoj i bližoj okolini, to mi ne stvara pritisak, nego daje nadu.
    Ono što meni stvara pritisak i što mi je bolna tačka je ova moja izgubljenost. U februaru sam dala otkaz jer mi je posao bio stresan baš i tada se činilo da imam sve pod kontrolom, pratiti ovulaciju lh trakicama  i to je to. Ali prođoše tri ciklusa a plusa još nema i sad nikako da sama sa sobom se dogovorim da li da idem detaljne pretrage radit, hormoni itd…imam osjećaj da ću tek onda biti pod protiskom. Ili nastaviti ovako u neznanju pokušavati pa šta bude… Na momente pomislim da bi bila dosta opuštenija lad bi znala da je sve ok, pa kad bude, bude…al kad pomislim na pretrage, panika me neka uhvati…Eto neplanirano vam se baš izjada 😁

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Kod mene u okruzenju su 3 trudnice. Svaka sa pricom da je doslovno prosla kraj muzevih gaca i ostala trudna…i ja sam sretna radi njih, ali bas je frustrirajuce…


    Je je i meni su to omiljene izjave. A zapravo je razlika u tome što su to samo izjave. Većina tih kad ipak detaljnije propitaš kažu pa je trebalo nam je 3 ciklusa npr. Ili nisu radili na bebi nego metoda “vadi ga van” pa se “dogodilo”. Ti parovi nisu ciljali pa ne mogu ni govoriti iz prve smo, a često kažu. 
    Imam priju koja ima 2 djece a ona pojma nema šta su to plodni dani i onda ona fura priču kako je iz prve ostala trudna. Prije me to frustriralo pa sam naučila da su to puste priče 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Mallla, nemoj se smijati ali sam nešto si mi u mislima cijelo vrijeme, baš bih voljela da dočekamo tvoj plus za koji dan 💜 Tako ja reagujem na trudnice, baš se raznježim, iako ih imam više i u daljoj i bližoj okolini, to mi ne stvara pritisak, nego daje nadu.
    Ono što meni stvara pritisak i što mi je bolna tačka je ova moja izgubljenost. U februaru sam dala otkaz jer mi je posao bio stresan baš i tada se činilo da imam sve pod kontrolom, pratiti ovulaciju lh trakicama i to je to. Ali prođoše tri ciklusa a plusa još nema i sad nikako da sama sa sobom se dogovorim da li da idem detaljne pretrage radit, hormoni itd…imam osjećaj da ću tek onda biti pod protiskom. Ili nastaviti ovako u neznanju pokušavati pa šta bude… Na momente pomislim da bi bila dosta opuštenija lad bi znala da je sve ok, pa kad bude, bude…al kad pomislim na pretrage, panika me neka uhvati…Eto neplanirano vam se baš izjada 😁


    Ti osjećaji nada vs beznađe su mi jako poznati a normalni su u borbi jake želje i realnosti. 
    Sebe često podsjetim da je uspjelo prvi put pa će i drugi, a ako be bude do nove godine cca. Nakon godinu pokušavanja idemo na pretrage. 
    Ja sam isto kontrol freak i volila bi sve znati što je na stvari a s druge strane računam pa ajde bit će, nena panike i isto tako nikako se dogovoriti sama sa sobom 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I tako ništa od eventualnog +. Temp. Pala strmoglavo što znači M u dolasku. Idemo u novi krug samo da M dođđe 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu
    Martina jel ti se zaustavilo krvarenje?
    Curke, vidite li vi sto i ja?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu
    Mislim da se sad bolje vidi

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Annika, ovo se iz aviona vidi ☺ Suuuuuuper! Čestitam od srca 💜 💜💜

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.