Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ljubicice hvala na info za toplomjer, morat cu bas i ja pogledati. Joj ja i inace volim sarene i vesele stvari tako da te razumijem. Odmah mi je veci gust koristiti takve stvari  neka ti novi toplomjer pokaze iduci ciklus povisenu trudnicku temperaturu 
    Ja sam isto sva napuhana, a kontala sam kao smrsaviti malo prije T, a ne mogu zakljucati usta. Nakon danasnjeg dana ne smijem stati na vagu. Ali bas nas briga, zasluzile smo danas uzivati 

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Jutro curke..ja zavrsila na hitnoj sinoc…😔. Krvarila non stop. Promijenila 50 ulozaka. Svinse natopljavali. Nisu mi radili kiretazu da ne struze maternicu kaze. Dao mi provera tablete. Zamislite on misli da je bio anoovulacijski ciklu. Vidio neki polip ili miom 1 cm za koji je mislio da je trudnoca al HCG bio negativan. Al nije mogo vidit zbog puno krvi i ugrusaka. Za deset dana od tableta bi trebala opet krvariti. Nakon toga napraviti detaljnu kontrolu. Ali je vidio i neku asimetriju maternice. Za sta misli da uzrokuje dodatne probleme. I da do daljnjeg dok ne napravim kontrolu detaljnu ne radimo na bebi. Tak je reko. Jer postoji mogicnost spontanih. Koji

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Koji su se vjerojatno desavali zbog toga. A nitko do sad mi nista za to nije rekom 37 godina. I kao ak se ispostavi i jos sta da preporuca potpomognutu. Al prije nalaza nista. Tak da sam vam malo u komi 😔. Sad pijem te tablete 10 dana pa bi ju trebala dobiti i nakon toga krece istrazivanje sta je. 

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Martina zao mi je jako. 
    Nemoj me shvatiti pogresno, nije umjetna bauk. Ali zao mi je sto ti se ovo dogadja sada i sto ti nitko do sad nije nista otkrio. Bitno da krvarenje sad stane

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Jooj Martina naša draga, kad je meni ovoliki šok mogu mislit kako je tebi. Ali poslije prvobitnog šoka, prvo što mi pada na pamet da je bolje da znaš uzrok, tako da pretrage i sve što trebaš napravit je u stvari jako dobra stvar da znaš kakva je situacija i onda da možeš na pravi način  napravit sljedeći korak. Jest malo čudno i teško za shvatit kako do sad niko nije vidio to, ali nećeš se sada s tim zamarati, ideš rješavat jedno po jedno. Bolje da je i sada uočene, a ne da su se spontani nastavili i dalje a ne znaš uzrok. Ovako, shvati to kao korak biže do ostvarenja svog sna. Sad fino samo odmaraj i skupljaj snagu za pretrage, a onda kad to sve prođe da se veselimo 💜
    Eto puno poljubaca podrške ti šaljem 💜💜💜💜💜💜💜💜💜😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    😮 Martina to su vjesti baš shock!
    Ali opet cemo okrenuti na pozitivu, barem se otkrilo. Ali baš tako s neba pa puff u rebra. Drži se ženo ovo je početak rješavanja problema. Ali baš vijesti neočekivane. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Da uzas. Ja ga pitala pa sto nitko nije vidio do sada? Kaze on da znaju doktori to u vecini slucajeva zanemariti. Ali buduci imam 37 godina i prijasnje spontane i visok tlak u trudnoci i trombofiliju je dodatno. Znam da potpomognuta nije bauk. Meni seka rodila curicu tak. Sve je to super. Ali bas je sok kad ti tak.nes kaze. Bila sam u Petrovoj. Bas neki dobar doktor. Lijepo sjeo objasnio sve. I reko znam da zelite dijete ali stanite na loptu. Dok ne rjesite ave to nemojte. Jer moze samo biti gore. A sta je jos reko da njemu to lici na starenje maternice. Ali opet kaze niste mladi a nemate ni 45 tako da sve se da to urediti.  Hvala vam.na podrsci. Super ste. Ja ostajem ovdje na forumu i druzimo se 😁🤭😊🤗. A ovo za anoovilacijski ciklus ja pitala kako kad je trakica bila poz. Kaze on moze se detektirati da porast LH al nemora se nuzno ni desiti. Evo kako sam popila tabletu malo se smanjilo krvarenje pa.se nadam da necu morat na kiretazu. Jer kao ak se ne smanji moram se javiti za par dana. Ali sve u svemu. To je jos samo jedna bitka. Ja cu na kraju dobiti rat i smijesak na lice. Hvala vam na rijecima podrske. ❤❤❤

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Draga Martina zivot ti nosi jos jedan izazov koji ces proci.Zasto je to tako…nitko ne zna..kao sto su cure vec sve rekle ja bih se samo slozila sa njima jer vjerujem u tebe da si borac .shvati ovo kao jos jednu stepenicu vise koju ces prijeci prema cilju.
    Tesko bi sad bilo kukati i oplakivati sve po redu.
    Zamisli milion drugih situacija gdje bi ti bilo puno gore i teze,nekakvih situacija gsje se moras pomiriti sa necim.Hvala bogu pa je ovo sve se desilo sada tako da u buducnosti mozes raditi na bebici.
    Step by step i cuvaj se i obavezno pisi o svemu😘
    Xxxx
    Cure slomila me neka viroza pa sam u krevetu ali vas pratim krajickom oka😎🙃
    Javljat cu se s vremena na vrijeme😘😘😘😘

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Draga Martina, super da ti je doktor sve objasnio, mislim da pristup doktora i razgovor znaci vise od bilo kakve dijagnostike i zelim ti srecu za dalje..vjerujem da ti je tesko ali sad bar znas gdje je problem i moze se ciljano raditi na rjesavanju 😘🙂

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Martina bas sam se stresla kad sam pocela citati tvoj komentar stvarno mi je zao, ali kao sto ostale cure kazu sada se to otkrilo i moze se poceti raditi na problemu kako bi dosla do svog cilja. Ja bi to takoder gledala kao jednu stepenicu vise jer je i sam taj dogadaj pocetak raspetljavanja problema. Samo ostani pozitivna i sve ce se to posloziti  i svakako pisi o svemu pa cemo skupa to analizirati 
    Saljem ti zagrljaje 💛💛💛

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.