Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja vam moram podijeliti svoje dubioze. 
    Jučer je bio minus ko kuća i pad temp. Popodne sam se osjećala ekstra loše i pripisala to nakupljenom umoru. Osjećala sam valove vrućine, umora i slabosti. Jutros temp ponovo u značajnom skoku, grudi i dalje napuhane, osjećaj da ću dobiti povremeno. Meni dan umoran i ponovo zamantan, do mjere da san osjećalada mi tlak nije najbolji i da sam zaspala popodne s malom (to ne radim inače). Sad dolazim sebi i osjećam opet vrućinu. Opet mi se probudila nada da bi ipak moglo nešto biti. Ne bi htjela gajiti lažne nade, al ova stanja me tjeraju da pomislim kako bi ipak nešto moglo biti ili će me kakva viroza posjetiti

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ja vam moram podijeliti svoje dubioze.
    Jučer je bio minus ko kuća i pad temp. Popodne sam se osjećala ekstra loše i pripisala to nakupljenom umoru. Osjećala sam valove vrućine, umora i slabosti. Jutros temp ponovo u značajnom skoku, grudi i dalje napuhane, osjećaj da ću dobiti povremeno. Meni dan umoran i ponovo zamantan, do mjere da san osjećalada mi tlak nije najbolji i da sam zaspala popodne s malom (to ne radim inače). Sad dolazim sebi i osjećam opet vrućinu. Opet mi se probudila nada da bi ipak moglo nešto biti. Ne bi htjela gajiti lažne nade, al ova stanja me tjeraju da pomislim kako bi ipak nešto moglo biti ili će me kakva viroza posjetiti


    Prema opisanom zvuči da se imaš čemu nadat. Sad da ti kažem da ostaneš smirena dok ne budeš tačno znala o čemu je riječ, znam da je nemoguće 😊 Ja kad sam tako zbunjena, obično pišnem test opet, jedan je život 😀 A ti ako imaš strpljena, čekaj da vidiš hoće li se vještica pojavit 😁 😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I namjeravam još jedan napravit kroz ovih par dana pogotovo ako temp. Ostane visoko. 
    Nemam testova inače bi ja odmah piš. 
    Ali probudilo mi je nadu jer sam u siječnju,  na 27dc radila test i bio negativan, a ja pomislila na T baš zbog valova vrućine i jedan dan se osjećala kao da me boli a nisam bila bolesna. Jajnike osjećala cijelo vrijeme. Ponovila test za 4 dana i bio pozitivan. Zato mi je ovo sad pobudilo nadu. Ipak ne želim sad poletit visoko ali nadu gajim. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Mallla dok god ne dode M i uz takve simptome imas se zasto nadati. A ovo bas zvuci obecavajuce :) 
    Samo polako i smireno, dan po dan pa ces vidjeti sta ce biti. Poznata nam je svima ta nada, sama sebi kazem ma bit cu ravnodusna, ali ne ide mi bas 😁

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nismo mi žene za bit ravnodušne 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ja vam moram podijeliti svoje dubioze.
    Jučer je bio minus ko kuća i pad temp. Popodne sam se osjećala ekstra loše i pripisala to nakupljenom umoru. Osjećala sam valove vrućine, umora i slabosti. Jutros temp ponovo u značajnom skoku, grudi i dalje napuhane, osjećaj da ću dobiti povremeno. Meni dan umoran i ponovo zamantan, do mjere da san osjećalada mi tlak nije najbolji i da sam zaspala popodne s malom (to ne radim inače). Sad dolazim sebi i osjećam opet vrućinu. Opet mi se probudila nada da bi ipak moglo nešto biti. Ne bi htjela gajiti lažne nade, al ova stanja me tjeraju da pomislim kako bi ipak nešto moglo biti ili će me kakva viroza posjetiti


    Jaoooooo i meni ovo mirise na neki + 🤞🤞🤞 jao javljaj nam kak se odvija situacija.🤗🤗🤗 Wuhuuuuuu 🥰🥰

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Danas sam saznala za jos jednu trudnicu u okolini, drago mi je zbog nje ali samo osjecam jos veci pritisak jer ja nisam :(

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Meni je danas svekrva nabrojala tko kad ima rodit a ja 😎😐

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Kod mene u okruzenju su 3 trudnice. Svaka sa pricom da je doslovno prosla kraj muzevih gaca i ostala trudna…i ja sam sretna radi njih, ali bas je frustrirajuce…

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    baby

    Danas sam saznala za jos jednu trudnicu u okolini, drago mi je zbog nje ali samo osjecam jos veci pritisak jer ja nisam :(


    Znam kak je to. Imam ih i ja par oko sebe koje trebaju roditi ili su rodile nedavno. Al nemoj da ti to stvara pritisak. Bit ce bez brige. Samo polako. Stici ce i tebi bebica. Samo se strpi 🥰🥰🥰💋💋💋❤❤❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.