Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :)


    Martina bas ti vjerujem da si prosla sve i svasta i bez obzira na sve ne treba odustati.Ima na e bayu jeftinih trakica.ja sam kupila oko40 komada i jos testova za trudnocu za nekih cca 60 kuna.Stiglo mi je u roku od par dana pa probaj piskati svaki dan u isto vrijeme .ja pijem vrkutu a sada i marulju.Osim reguliranog pms a nema pomaka.ali eto odustati je najlakse

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Martina1982

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :)

    Martina bas ti vjerujem da si prosla sve i svasta i bez obzira na sve ne treba odustati.Ima na e bayu jeftinih trakica.ja sam kupila oko40 komada i jos testova za trudnocu za nekih cca 60 kuna.Stiglo mi je u roku od par dana pa probaj piskati svaki dan u isto vrijeme .ja pijem vrkutu a sada i marulju.Osim reguliranog pms a nema pomaka.ali eto odustati je najlakse


    Da istina. Sad imam jos neke od Clearblu pa cu ih do kraja iskoristiti. Piskim ih od zadnjeg dana menatruacije i jos nema O na vidiku. Imam neki iscjedak..malo su mi grudi napete…i imam neke bolove u predjelu jajnika. Malo a jedne malo s druge strane. Nadam se da su to neki od simptoma da ce nastupiti. Inace 20 dan mi je ciklusa. Prosli ciklus sam imala 39 dan ciklusa. Bar je reko doktor tak. Al nismo imali odnos jer mi je muz na terenu. E sad cemo vidit ovaj mjesec. Ali iskreno kad sam prosla onaj period razocarenja i tuge…sama sam sebi rekla daj to iskoristi. I sad mi je zabavno sve to iscekivati. Prvo menstruacijum pa onda ovulaciju pa onda dal ce doc menstruacija. I ako dode sve ispocetka. Odlucila sam svoje negativno iskustvo okrenut na pozitivno. I sada sa smjeskom gledam minuse na testicu jer znam da ce jednom biti i plusic :) 

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cure, ja koristila trakice 5 ciklusa redom. Uvjek ali uvjek bili negativni. Cak i kad imala u 11mj potvrdjenu ovulaciju sa strane ginekologice i cak i ovaj ciklus koji mi je dobitan. Tako, da ja imam negativna iskustva i sigurno i kad cu radit na drugoj mrvici, definitivno se necu opterecivat tim trakicama. 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982autosugestija puno donosi ili odnosi pa se slazem da smo sami krojaci onoga sto vidimo i kako to dozivimo
    Nije covijek ni svijestan sto sve moze prezivjeti dok mu se ne dese raznorazne stvari.
    Nekako mislim da nemozemo bas uvijek sve stvari drzati pod kontrolom i ponekad kad pustis nesto sto se neda onda tek se samo vrati nazad.
    Bar mislim da se manje brinem oko toga kada ce sta biti i da ce sve doci na svoje….
    ….u svoje vrijeme

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    Amh je hormon koji pokaže stanje zalihe jajnih stanica tj. Plodnost žene.


    Hej Mallla opet smo u novoj rundi!
    Mislim da imam taj nalaz jer sam prije godinu i pol vadila hirmone jajnika pa je gin rekla da mozda nemam vise zaliha toliko pa cemo kao provjerit.medjutim kako ona nije nista posebno vise rekla osim da su ok nalazi janisam ni puno proucavala…znaci danas kad dodjem idem bas pogledat nalaz.hvala cure

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Martina1982autosugestija puno donosi ili odnosi pa se slazem da smo sami krojaci onoga sto vidimo i kako to dozivimo
    Nije covijek ni svijestan sto sve moze prezivjeti dok mu se ne dese raznorazne stvari.
    Nekako mislim da nemozemo bas uvijek sve stvari drzati pod kontrolom i ponekad kad pustis nesto sto se neda onda tek se samo vrati nazad.
    Bar mislim da se manje brinem oko toga kada ce sta biti i da ce sve doci na svoje….
    ….u svoje vrijeme


    Da bas tako 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lusy1990

    Cure, ja koristila trakice 5 ciklusa redom. Uvjek ali uvjek bili negativni. Cak i kad imala u 11mj potvrdjenu ovulaciju sa strane ginekologice i cak i ovaj ciklus koji mi je dobitan. Tako, da ja imam negativna iskustva i sigurno i kad cu radit na drugoj mrvici, definitivno se necu opterecivat tim trakicama.


    Da a kao trakicr bi nam trebale pomoc :)  Ja sam sad pocela prvi mjesec pa cu vidit bas dal ce pokazati. Imam neke iscjedke i bolove koji su specificni u ciklusu pa po tome okvirno znam kad bi trebala biti. Pa cemo vidit kako ce zavrsiti sve to ovak mj. :) 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja imam pozitivno iskustvo s trakicama, prvu mrvicu smo napravili zahvačjujući trakicama. 
    Ubjeđeno tvrdim da trakice treba prva 3 ciklusa.radit svaki dan od prvog do zadnjeg dana ciklusa kako bi upoznale ponašanje trakica u našem slučaj. A kada postane tamno poprilično onda svako 4h ih radit ali bez mokrenja između. I da naravno opskrbim se na ebayu. 
    Meni se bliži vrijeme kad bi mogla O, tako da sam danas počela radit trakice mislim da mi je 13dc.

    Sretno cure… Da zvjezdice evo nas opet😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Naravno postoje cure, kojima su trakice pomogle. Meni nisu ama bas nista. Vise su mi odmogle, jer sam se tipa razocarala, jer sam vjerovala, da nisam ovulirala. Ali nadam se, da vas je puno, sto vam pomogne i da ugledate svoje plusice sto pre. Sa trakicama ili bez ❤️

    I dalje se nadamo mrvici

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu
    Ja evo danas imala smajlic na testu za ovulaciju i ona crta je bila tamna kao i testna. Stavim sliku. Imali smo odnos jucer (jucer te test na ovulaciju bio negativan) danas i sutra cemo. A onda mi muz ide na teren do petka. Da li da ponavljam i sutra i prekosutra LH testice? 
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.