Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro,  možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

  • Avatar željica

    željica

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    hejbaburibu

    Pozdrav svima!
    Imam 35 One Step ovulacijskih trakica, osjetljivost 20mIU, rok do 02/2020
    Preuzimanje u Zagrebu ili šaljem poštom


    Pozz,
    imaš ih još uvijek? Meni bi trebale dok ne dočekam naručene :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊


    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :)


    I da pijem folnu od 8 mj prosle godine. Magnezij..:) 

  • Avatar hejbaburibu

    hejbaburibu

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    željica

    hejbaburibu

    Pozdrav svima!
    Imam 35 One Step ovulacijskih trakica, osjetljivost 20mIU, rok do 02/2020
    Preuzimanje u Zagrebu ili šaljem poštom

    Pozz,
    imaš ih još uvijek? Meni bi trebale dok ne dočekam naručene :)


    Već sam ih dala. Ako već nisi provjeri na njuškalu, tamo prodaju iste za 2-3kn/kom
    Sretno!

    DG: ja: sekundarna amenoreja, terapija Femoston 2/10 između postupaka mm: ok
    11/2018: stimulacija Gonalima 25-75IU, IUI, neuspješno
    04/2019: stimulacija Bemfola 150-225IU + Cetrotide, IVF, bez transfera
    09/2019: stimulacija Gonal + Menopur + Cetrotide, 7js, IVF, bez transfera
    01/2020: stimulacija Gonal+Menopur+Cetrotide, 3js, IVF; bez transfera
    07/2020: Pergoveris 300+cetrotide; 1js; IVF bez transfera

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Lp svima.Pokusavajuci ostat u drugom stanju pokusala sam sa lh trakicama pa imam nedoumice jer sam prvi put testirala jucer i danas a vi mi recite po vasem misljenju dali je nakon ovoga usljedila ovulacija sudeci po trakicama.Mama sam curice od5 godina,imam relativno uredne nalaze hormona i stitnjace.Pijem vrkutu i pomogne mi za pms ali nekoliko je mjeseci proslo i nista se ne desava
    Imam 37godina.Hvala svima koji se jave i veselim se buducem druzenju


    Probaj vaditi amh hormon on ce ti dati odgovor na sve..nemoj cekati ko ja.🤗

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :)


    Jako mi je zao zbog tvoje situacije 😪 nadam se da ce ti lh trakice pomoc, i da ces uskoro ostvarit urednu trudnoću i zdravu bebicu. Puuuno srece 🤞💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Pina96

    Martina1982

    Pina96

    Jesi bila kod gin da utvrdi zasto su ti toliko dugi ciklusi? Nije to baš dobro, možda bi trebala to nekako izregulirati.. ja nemam toliko iskustva pa ne znam, ali u svakom slučaju odi na kontrolu ako nisi, i pocni piti folnu 😊

    Policisticni jajnici. Hodam od svoje 15 godine doktorima. Probala svasta. Od cajeva vrkute do mace…. Pila kontracepcijske za stabiliziranje ciklusa. 4 godine probavali ostvariti trudnocu. Prosle godine u 3 mj imali +. U 23 tjednu trudnoce izgubili bebu. Nije imala otkucaje srca.Imala normalan porod. Uzas. Ustanovljena trombofilija. To je bio 8mj 2018 godine. U 11 mj 2018 opet ostala trudna. Uslijedio spontani u 8 tjednu trudnoce. I eto od tada sam imala menstruaciju uredno samo sa ciklusima od 40 cca dana. Zadnji ciklus bio 52. Bila kod ginekologa sve uredno sve pet. Kaze maternica i jajnici super.Nazalost takva sam pomalo s…..a. Al ne odustajemo. Borimo se dok ne uspijemo :)

    Jako mi je zao zbog tvoje situacije 😪 nadam se da ce ti lh trakice pomoc, i da ces uskoro ostvarit urednu trudnoću i zdravu bebicu. Puuuno srece 🤞💜


    Hvala 😁 💜

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    medo2711

    zvjezdica37

    Lp svima.Pokusavajuci ostat u drugom stanju pokusala sam sa lh trakicama pa imam nedoumice jer sam prvi put testirala jucer i danas a vi mi recite po vasem misljenju dali je nakon ovoga usljedila ovulacija sudeci po trakicama.Mama sam curice od5 godina,imam relativno uredne nalaze hormona i stitnjace.Pijem vrkutu i pomogne mi za pms ali nekoliko je mjeseci proslo i nista se ne desava
    Imam 37godina.Hvala svima koji se jave i veselim se buducem druzenju

    Probaj vaditi amh hormon on ce ti dati odgovor na sve..nemoj cekati ko ja.🤗


    A sto je taj hormon?Do sada sam vadilahormone stitnjace prosle godine koji si u redu kao i svi brisevi te spolni hormoni.Kao muz treba dati spermiogram za daljnju obradu i tu smo stali….zasad nisam ostala trudna zadnjih 6mjeseci….Jel se moze privatno vadit taj hormon

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Amh je hormon koji pokaže stanje zalihe jajnih stanica tj. Plodnost žene. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.