Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Lusy mozda je do trakica.tj mozda trebas uzeti jace osjetljive nego sto su ove.Ja nemam uvijek ovulaciju pa sam uzela one po 25 osjetljivosti a  razmisljam da uzmem i manje osjetljive preko e baya ako ni sad ne uspije .Ti bi onda mozda trebala uzeti 10 osjetljivost sto ocitava u mokraci.neznam to je moje misljenje

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ja bi vam preporucila ovugnost trakice, imaju se kupiti u ljekarni. One se koriste na prvi jutarnji urin jer je tad koncentracija tog hormona u najvecem broju i ne piti puno vode tijekom noci. Meni su potpuno tocno pokazale kada nisam imala ovulaciju jer sam ih radila za probu par dana prije i onda kada sam je imala 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Draga zvjezdica,  ja bih isto rekla da je pik bio s ovom prvom trakicom na slici, sto znaci da bi ti O trebala bit nekih 12-36 sati nakon pika, dakle jucer.. ako ste pokrili 11 i dan poslije, drzim fige da se uhvati! Sretno i javi se za 14 dana🤞

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Hej Pina96!Nismo uspjeli pokriti bas sve dane nazalost, tj jucer smo izostavili ali smo dane prije i taj datum takodjer ukljucujuci jutros za nedaj boze
    Sad mi kako ti kazes ostane samo cekati neko vrijeme ali dosad sam se vec par mjeseci nadala i onda se razocaram.Jedino nemam bas strpljenja lezati dugo nakon odnosa vec 5min i to je to,pa mislim da nije to bas uzrok jel…Pijem jedno mjesec dana b komplex plus folna 400 od solgara.

  • Avatar mareelica

    mareelica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Naručila bih s s aliexpressa lh trakice, pa bih vas molila pomoć - da li je tko naručivao i da li imate iskustva koje su dobre? 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kažu da su Onestep zelene naj naj.  Ja imam roze

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar hejbaburibu

    hejbaburibu

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Imam 35 One Step ovulacijskih trakica, osjetljivost 20mIU, rok do 02/2020
    Preuzimanje u Zagrebu ili šaljem poštom

    DG: ja: sekundarna amenoreja, terapija Femoston 2/10 između postupaka mm: ok
    11/2018: stimulacija Gonalima 25-75IU, IUI, neuspješno
    04/2019: stimulacija Bemfola 150-225IU + Cetrotide, IVF, bez transfera
    09/2019: stimulacija Gonal + Menopur + Cetrotide, 7js, IVF, bez transfera
    01/2020: stimulacija Gonal+Menopur+Cetrotide, 3js, IVF; bez transfera
    07/2020: Pergoveris 300+cetrotide; 1js; IVF bez transfera

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Koliko dnevno bi se trebale koristiti te trakice? Pocela sam ih sad prvi put koristiti. Krenula sam od 12 dana ciklusa jer imam duge cikluse do 52 dana cak. Prosli ciklus mi je ustanovljeno da je ovulacija nastupila 40tog dana ciklusa. Testiram se jednom dnevno. Imam onaj Clearblue aplikator sa crticama i digitalnim prikazom (Smajlicem ). Za sad je bio negativan. Mjerim i bazalnu temperaturu ujutro. Za sad nema nekih odskoka. Da li bi trebala 2 x dnevno koristit LH trakice ili je dovoljno jednom dnevno? Hvala :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Draga Martina, nemam iskustva sa digitalnim testovima za ovulaciju,  i nisam sigurna koliko ti se isplati kupovat te clearblue s obzirom da imas toliko duge cikluse. Ove normalne trakice s crticama se koriste jednom dnevno. Kad vidis da druga crtica pocinje tamnit, onda pocnes testirat 2-3 puta dnevno dok ne ugledas pik (testna crtica tamnija od kontrolne) i onda O slijedi u 12-36 sati. Obicno se testira između 12 i 20 sati, ne piti puno tekućine prije i ne piskiti puno 😊 imas na e bayu ili njuskalu te one step trakice , dosta su jeftine i isplative. Sretno u hvatanju O!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Pina96

    Draga Martina, nemam iskustva sa digitalnim testovima za ovulaciju, i nisam sigurna koliko ti se isplati kupovat te clearblue s obzirom da imas toliko duge cikluse. Ove normalne trakice s crticama se koriste jednom dnevno. Kad vidis da druga crtica pocinje tamnit, onda pocnes testirat 2-3 puta dnevno dok ne ugledas pik (testna crtica tamnija od kontrolne) i onda O slijedi u 12-36 sati. Obicno se testira između 12 i 20 sati, ne piti puno tekućine prije i ne piskiti puno 😊 imas na e bayu ili njuskalu te one step trakice , dosta su jeftine i isplative. Sretno u hvatanju O!

    Hvala puno na odgovoru. Probat cu sa tima onda preko ebay. Da stvarno mi je problem uloviti tu ovulaciju :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.