Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Martina1982

    Smanjuju se danici 🤞🥰❤🤭😁

    MALLLA 25.04.2019 - 10 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 10 dana jos
    LJUBICICAX 22.04.2019 - 7 dana jos
    ANNIKA 22.ili 23.4.2019 - 7 ili 8 dana
    MARTINA1982 21.04.2019 - 6 dana jos

    Meni na kalendaru pise jos 9 dana do M..Ali nema veze .onaj deseti dan se ustvati racuna valjda da je prvi dan mjesecnice.No meni ne smeta uopce


    Ja gledam sad ovo i cek malo ja zeni odgovorila a nema teksta 🤭😁😂😂😂 joj zbunjola sam ja. 😊 Mislim da racuna da kao prvi dan. Mozda sam mogla i ja tako. Ako oces mogu promijeniti? 🙂

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Kalendar mi racuna kao prvi dan ciklusa prvi dan M.eto tako onda ispada i izracun njegov.jel tvoj kalendar drugacije racuna?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Kalendar mi racuna kao prvi dan ciklusa prvi dan M.eto tako onda ispada i izracun njegov.jel tvoj kalendar drugacije racuna?


    U pravu si da. Ja sam racunala rucno i ukljucila dan kad ju trebamo dobiti. 😁 Sad cu ja to ispraviti. 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    MALLLA    25.04.2019 - 9 dana jos
    ZVJEZDICA37   25.04.2019 - 9 dana jos
    LJUBICICAX    22.04.2019 - 6 dana jos  
    ANNIKA    22.ili 23.4.2019 - 6 ili 7 dana
    MARTINA1982    20.04.2019 - 5 dana jos 
    (sad sam tek vidla da mi je prognoziro 20.4. A ja stavila kod sebe prvi put 21.4. Valjda kak smo se dogovorile da skupa napravimo test) mislim da bi to trebalo biti to. Ajde provijerite sa svojim kalendaricima…😊😏

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ljubičica imaj na umu da akp počne sada piti macu tek za 3mj ona može poboljšat spermiće tj. Sperma se obnavlja svako 3mj. Ono što se konzumira sada u zalihi sperme je za 3mj.
    Da puno je lakše ovako voditi bitku uz ekipu.
    Koliko si dugo pila vrkutu?


    Super ovo za spermiće, nisam to znala, ne znam ništa o njima, to sam planirala istražit od sljedećeg mjeseca 😀 Nije meni puno čekat ni 3 mjeseca da se obnove, a muž krajem decembra prestao sa xareltom tako da onda baš sad ovaj ciklus smo koristli obnovljene 😀
    Vrukuta je meni super, kunem se u nju, meni je dosta pomogla poslije horor poroda, spasila me upala i svega što se desilo i samo zahvaljujući njoj mogu uopšte danas pričati o drugoj trudnoći. 
    Prvi put u životu sam je koristil jedan cijeli ciklus, tad mi je M kasnila 15 dana i ipak došla. Naredni ciklus je bio totalna zbrka, nisam mogla skontat ni plodne dane ni ovulaciju, tad smo na ćoravo pokušavali, ali eto tad sam i zatrudnila, kasnija ovulacija bila, nekih 7 dana kasnila. Poslije poroda sam je pila redovno 7-8 mjeseci, umjesto hrpe pripisanih vaginaleta, preporodila me i oporavila. Prestanem je pit jedno vrijeme, i et predzadnji ciklus kad smo  počeli ozbiljno pokušavat počnem opet pit, ali zadnji ciklus je bio toliko jak i težak, rastrojila me baš, PMS ubitačan i evo ovaj ciklus pauziram, ne pijem je da malo dođem sebi. Tako da moje mišljenje je da ona itekako pomaž ali se treba piti 2-3 ciklusa prije pokušavanja trudnoće jer dok ona odradi svoje može biti intenzivno ii zbunjujuće.

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Martina1982

    MALLLA  25.04.2019 - 9 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 9 dana jos
    LJUBICICAX  22.04.2019 - 6 dana jos
    ANNIKA  22.ili 23.4.2019 - 6 ili 7 dana
    MARTINA1982  20.04.2019 - 5 dana jos
    (sad sam tek vidla da mi je prognoziro 20.4. A ja stavila kod sebe prvi put 21.4. Valjda kak smo se dogovorile da skupa napravimo test) mislim da bi to trebalo biti to. Ajde provijerite sa svojim kalendaricima…😊😏


    Meni je onih 7 dana bilo ok, tako se i ja vodim,   ali u suštini dan  gore-dole, meni je to nebitno, svakako test radimo sve 21.4 :) A i ljepše je vidjet manji broj dana, tako da ne moraš ispravljat zbog mene 😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Martina1982

    MALLLA 25.04.2019 - 9 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 9 dana jos
    LJUBICICAX 22.04.2019 - 6 dana jos
    ANNIKA 22.ili 23.4.2019 - 6 ili 7 dana
    MARTINA1982 20.04.2019 - 5 dana jos
    (sad sam tek vidla da mi je prognoziro 20.4. A ja stavila kod sebe prvi put 21.4. Valjda kak smo se dogovorile da skupa napravimo test) mislim da bi to trebalo biti to. Ajde provijerite sa svojim kalendaricima…😊😏

    Meni je onih 7 dana bilo ok, tako se i ja vodim, ali u suštini dan gore-dole, meni je to nebitno, svakako test radimo sve 21.4 :) A i ljepše je vidjet manji broj dana, tako da ne moraš ispravljat zbog mene 😘


    Hhhhh ok onda 😁

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    annika

    LjubičicaX

    Martina1982

    Smanjuju se danici 🤞🥰❤🤭😁

    MALLLA 25.04.2019 - 10 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 10 dana jos
    LJUBICICAX 22.04.2019 - 7 dana jos
    ANNIKA 22.ili 23.4.2019 - 7 ili 8 dana
    MARTINA1982 21.04.2019 - 6 dana jos

    Baš smo super 💗 Joj cure mogu vam reći uz vas ovo iscekivanje je mnogo, mnogo lakše i brže. Redovno vas pratim, iako ne komenatrišem uvijek, nekad nemam šta pametno za reć, nekad nemam vreremena da pišem, a dok nađem vremena vi ste sve napisale što bih i ja 😃
    Annika šta bih sve dala za tvoju opuštenost i pristup ovome.
    Martina dok se ne dokaže suprotno, ja ću vjerovati da je kod tebe to implantacijako.
    Zvjezdice, Lh trakice koristim do pik-a, eventualno dan poslije da vidim ta je počelo svjetlit, tako da stvarno nemam ideju šta bi kod tebe moglo biti, ali odbrojavanje se bliži kraju, uskoro ćemo znati.
    Malla, i sama sam puna dubioza: kada, šta i kako piti, a najradije ne bih ništa. Prošli put vrkuta bila dobitna, sada me strah bilo šta i koristit, da se ne poremetim, ako ništa ovako bar znam da imam O, valjda 😃
    Hvala za ovu inform. da maca prah utiče na spermiće. Muž zbog plućne embolije, 6 mjeseci bio na terapji xarelto i sada, kao naša Martina, pije aspirin. Zaboravili smo i njegovu doktoricu i mog ginekolga pitat da li te terapije mogu drastično uticati na spermiće, planirali ako ovaj mjesec ne bude + da muž radi spermiogram ali do tada nije na odmet da pije macu 😀
    Et cure u nadi da će što prije vrijeme proći, a mi ostat normalne šaljem vam puno poljubaca 😃

    A lako meni biti opuštena kad imam dvoje klinaca. Makar kad treba paziti da pokrijemo dane, uopće nisam opuštena


    Čvrsto sam ubjeđena, kad žena odluči da želi bebu i počne pratiti plodne dane i O, nema šanse da može biti u potpunosti opuštena.  
    Iako se trudimo uživati u akciji, uvijek čujem neki glasić u svojoj glavi koji daje neke upute: nije ta poza baš najbolja, nisi dovoljno opuštena, čim završite diži uz zid noge…  😂

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    annika

    LjubičicaX

    Martina1982

    Smanjuju se danici 🤞🥰❤🤭😁

    MALLLA 25.04.2019 - 10 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 10 dana jos
    LJUBICICAX 22.04.2019 - 7 dana jos
    ANNIKA 22.ili 23.4.2019 - 7 ili 8 dana
    MARTINA1982 21.04.2019 - 6 dana jos

    Baš smo super 💗 Joj cure mogu vam reći uz vas ovo iscekivanje je mnogo, mnogo lakše i brže. Redovno vas pratim, iako ne komenatrišem uvijek, nekad nemam šta pametno za reć, nekad nemam vreremena da pišem, a dok nađem vremena vi ste sve napisale što bih i ja 😃
    Annika šta bih sve dala za tvoju opuštenost i pristup ovome.
    Martina dok se ne dokaže suprotno, ja ću vjerovati da je kod tebe to implantacijako.
    Zvjezdice, Lh trakice koristim do pik-a, eventualno dan poslije da vidim ta je počelo svjetlit, tako da stvarno nemam ideju šta bi kod tebe moglo biti, ali odbrojavanje se bliži kraju, uskoro ćemo znati.
    Malla, i sama sam puna dubioza: kada, šta i kako piti, a najradije ne bih ništa. Prošli put vrkuta bila dobitna, sada me strah bilo šta i koristit, da se ne poremetim, ako ništa ovako bar znam da imam O, valjda 😃
    Hvala za ovu inform. da maca prah utiče na spermiće. Muž zbog plućne embolije, 6 mjeseci bio na terapji xarelto i sada, kao naša Martina, pije aspirin. Zaboravili smo i njegovu doktoricu i mog ginekolga pitat da li te terapije mogu drastično uticati na spermiće, planirali ako ovaj mjesec ne bude + da muž radi spermiogram ali do tada nije na odmet da pije macu 😀
    Et cure u nadi da će što prije vrijeme proći, a mi ostat normalne šaljem vam puno poljubaca 😃

    A lako meni biti opuštena kad imam dvoje klinaca. Makar kad treba paziti da pokrijemo dane, uopće nisam opuštena

    Čvrsto sam ubjeđena, kad žena odluči da želi bebu i počne pratiti plodne dane i O, nema šanse da može biti u potpunosti opuštena.
    Iako se trudimo uživati u akciji, uvijek čujem neki glasić u svojoj glavi koji daje neke upute: nije ta poza baš najbolja, nisi dovoljno opuštena, čim završite diži uz zid noge… 😂


    Ahahahhaha a jesi mi me nasmijala sad ono stvarnoooooo 😂😂😂😂😂…. cujem neki glasic koji daje upute….😁😂😂😂😁predobroooo

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Mallla

    Ljubičica imaj na umu da akp počne sada piti macu tek za 3mj ona može poboljšat spermiće tj. Sperma se obnavlja svako 3mj. Ono što se konzumira sada u zalihi sperme je za 3mj.
    Da puno je lakše ovako voditi bitku uz ekipu.
    Koliko si dugo pila vrkutu?

    Super ovo za spermiće, nisam to znala, ne znam ništa o njima, to sam planirala istražit od sljedećeg mjeseca 😀 Nije meni puno čekat ni 3 mjeseca da se obnove, a muž krajem decembra prestao sa xareltom tako da onda baš sad ovaj ciklus smo koristli obnovljene 😀
    Vrukuta je meni super, kunem se u nju, meni je dosta pomogla poslije horor poroda, spasila me upala i svega što se desilo i samo zahvaljujući njoj mogu uopšte danas pričati o drugoj trudnoći.
    Prvi put u životu sam je koristil jedan cijeli ciklus, tad mi je M kasnila 15 dana i ipak došla. Naredni ciklus je bio totalna zbrka, nisam mogla skontat ni plodne dane ni ovulaciju, tad smo na ćoravo pokušavali, ali eto tad sam i zatrudnila, kasnija ovulacija bila, nekih 7 dana kasnila. Poslije poroda sam je pila redovno 7-8 mjeseci, umjesto hrpe pripisanih vaginaleta, preporodila me i oporavila. Prestanem je pit jedno vrijeme, i et predzadnji ciklus kad smo počeli ozbiljno pokušavat počnem opet pit, ali zadnji ciklus je bio toliko jak i težak, rastrojila me baš, PMS ubitačan i evo ovaj ciklus pauziram, ne pijem je da malo dođem sebi. Tako da moje mišljenje je da ona itekako pomaž ali se treba piti 2-3 ciklusa prije pokušavanja trudnoće jer dok ona odradi svoje može biti intenzivno ii zbunjujuće.

    Slazem se za vrkutu ja ju pijem po tri mjeseca pa pauza mjesec dana i ako nekad imam upalu ona sama prodje za tri dana tako da mi super odgovaŕa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.