Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Da i ja si racunam da je rano…ali zaista si ne umisljam ziganje pri dnu zdjelice dok me ovih dana pa i danaas vise kao izvana pratilo peckanje posvuda oko jajnika.Ah….to je onaj osjecaj kad mislis da sve ide po planu i onda preokret😂😂
    Neznas vise gdje udaras…
    Trenutna temperatura popodne 

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
    Stupanj i pol vise nego ovih dana
    Stupanj i pol vise nego ovih dana

    stupanj i pol vise nego ovih dana mjerena pod pazuh pa sta god da to znaci

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
    Trakica u 17h opet potamnila a prije toga dvije jako svjetle haha.Ovo je smjesno.prestat cu pratit lh😁
    17h
    17h
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Izludit ćeš 😂😂 mani se trakica!
    Ja sam tako živčano neraspoložena da je to kriminal 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Takodjer☺😎😎malo pauze nece skodit.

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Mogu vam reći da mi baš dižete raspoloženje

    Meni to Martina kod tebe zvuči obećavajuće
    A ostale cure ( uključujući i mene), kao što kaže Zvjezdica, šanse su 50-50
    Ja imam klasične simptome PMS-a i najradije bih nekoga nokautirala koliko sam živčana

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    annika

    Mogu vam reći da mi baš dižete raspoloženje

    Meni to Martina kod tebe zvuči obećavajuće
    A ostale cure ( uključujući i mene), kao što kaže Zvjezdica, šanse su 50-50
    Ja imam klasične simptome PMS-a i najradije bih nekoga nokautirala koliko sam živčana


    😂😂😂😂 Kolektivno lude!
    Ono stanje “ja bi nešto ali ne znsm šta” sve mi smeta i ništa mi ne valja 😂 jadni naši muževi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Tko smo mi? - zene
    Sta zelimo?- ne znamo
    Kad zelimo? - odmah
    🤭😁😉👍
    Ma meni vam je tak bilo isto prosli mjesec sam nisam mjerila tem. Tak da bum se nadala. Sas bi nekak kroz dan dva trebala dobiti glavobolju i onda dolazi gospoda 😈. Ma ko ju sljivi. Ak i dode…tak kak je dosla bu i osla. 
    Hhhhh zvjezdica37  ma bolje bi bilo da ih ostavis…Da se ne uznemirujes i da odmoris malo od testiranja. 🙂 ali zato temperatura je fina. 👍👍
    Anika i Mallla ne biti nervozne. To nije dobro za ten 😉❤. Bilo bu to sve ok 😎😏

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Tko smo mi? - zene
    Sta zelimo?- ne znamo
    Kad zelimo? - odmah
    🤭😁😉👍
    Ma meni vam je tak bilo isto prosli mjesec sam nisam mjerila tem. Tak da bum se nadala. Sas bi nekak kroz dan dva trebala dobiti glavobolju i onda dolazi gospoda 😈. Ma ko ju sljivi. Ak i dode…tak kak je dosla bu i osla.
    Hhhhhzvjezdica37ma bolje bi bilo da ih ostavis…Da se ne uznemirujes i da odmoris malo od testiranja. 🙂 ali zato temperatura je fina. 👍👍
    Anika i Malllane biti nervozne. To nije dobro za ten 😉❤. Bilo bu to sve ok 😎😏


    ma kakav ten? Izbio mi je oooooogroman prišt kraj nosa, znači nešto strašno. Znate onaj madež u austinu powersu? e tako izgleda

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    annika

    Martina1982

    Tko smo mi? - zene
    Sta zelimo?- ne znamo
    Kad zelimo? - odmah
    🤭😁😉👍
    Ma meni vam je tak bilo isto prosli mjesec sam nisam mjerila tem. Tak da bum se nadala. Sas bi nekak kroz dan dva trebala dobiti glavobolju i onda dolazi gospoda 😈. Ma ko ju sljivi. Ak i dode…tak kak je dosla bu i osla.
    Hhhhhzvjezdica37ma bolje bi bilo da ih ostavis…Da se ne uznemirujes i da odmoris malo od testiranja. 🙂 ali zato temperatura je fina. 👍👍
    Anika i Malllane biti nervozne. To nije dobro za ten 😉❤. Bilo bu to sve ok 😎😏

    ma kakav ten? Izbio mi je oooooogroman prišt kraj nosa, znači nešto strašno. Znate onaj madež u austinu powersu?e tako izgleda


    😂😂😂😂😂😂😂pa vis to ti je od nerviranja….salim mi…🤭🤭🤭🤭🤭 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.