Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    ma znam i ja da je od nerviranja. Od novog posla ipak ništa a na starom mi je užas. U kući sam sve pojela što se pojesti da. sad mi i zavjese izgledaju primamljivo
     a vjerovatno će mi muž iz trgovine sad donijeti 3 kg čokolade, baciti ispred mene i pobjeći u radnu- obično to radi kad skuži koje je vrijeme u mjesecu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Malla, bila sam ubjeđena da već piješ vrkuta kapsule, očito sam te zamjenila sa nekom od cura ovdje, izvini.
    Prije svega nadam se da ti ništa od toga neće trebati 😉 U slučaju da zatreba, moj prijedlog i za tebe i za sve ostale kad krenete koristit vrkutu, da ne uzimate ništa uz to, i sama vrkuta je šok za organizam. Ne sumnjam da će ti ustabilit ciklus, to joj i jest zadatak, samo budi strpljiva i daj joj malkice vremena, kad se ustabiliu sve će ti bit lakše pratit. Uostalom eto i tvoje iskustvo ti govori da ona i nakin samo jedan mjesec čini čuda 😃 Nevjerovatno mi je kako nam je isto iskustvo po pitanju prvog korištenja vrkute 😃 A znam još nekoliko takvih iskustava iz bliže rodbine. Tako da ako ni meni ne uspije ovaj probni mjesec vrkute, od narednog ciklusa se opet vraćam njoj redovno. 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    annika

    Mogu vam reći da mi baš dižete raspoloženje

    Meni to Martina kod tebe zvuči obećavajuće
    A ostale cure ( uključujući i mene), kao što kaže Zvjezdica, šanse su 50-50
    Ja imam klasične simptome PMS-a i najradije bih nekoga nokautirala koliko sam živčana


    Slazem se s tobom ovo mi bas izgleda kao pocetak T🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    annika

    ma znam i ja da je od nerviranja. Od novog posla ipak ništa a na starom mi je užas. U kući sam sve pojela što se pojesti da. sad mi i zavjese izgledaju primamljivo
    a vjerovatno će mi muž iz trgovine sad donijeti 3 kg čokolade, baciti ispred mene i pobjeći u radnu- obično to radi kad skuži koje je vrijeme u mjesecu


    Ooooo bemu misa…ma nemoj zavjese…nisu ti bas jestive 🤣🤣🤣 Bit ce bolje. Uvijek ima gore od goreg 😉 Sredit ce se sve 👍👍

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    annika

    ma znam i ja da je od nerviranja. Od novog posla ipak ništa a na starom mi je užas. U kući sam sve pojela što se pojesti da. sad mi i zavjese izgledaju primamljivo
    a vjerovatno će mi muž iz trgovine sad donijeti 3 kg čokolade, baciti ispred mene i pobjeći u radnu- obično to radi kad skuži koje je vrijeme u mjesecu


    Joooj hahaha ….Ima dana kad se i meni desava da muz bjezi od mene.Vecinom ima obicaj reci da me ponovo hvata ptsp😏😂
    Vjerovatno se ne vidim u tom momentu bas najbolje🙄🤣

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Malla, bila sam ubjeđena da već piješ vrkuta kapsule, očito sam te zamjenila sa nekom od cura ovdje, izvini.
    Prije svega nadam se da ti ništa od toga neće trebati 😉 U slučaju da zatreba, moj prijedlog i za tebe i za sve ostale kad krenete koristit vrkutu, da ne uzimate ništa uz to, i sama vrkuta je šok za organizam. Ne sumnjam da će ti ustabilit ciklus, to joj i jest zadatak, samo budi strpljiva i daj joj malkice vremena, kad se ustabiliu sve će ti bit lakše pratit. Uostalom eto i tvoje iskustvo ti govori da ona i nakin samo jedan mjesec čini čuda 😃 Nevjerovatno mi je kako nam je isto iskustvo po pitanju prvog korištenja vrkute 😃 A znam još nekoliko takvih iskustava iz bliže rodbine. Tako da ako ni meni ne uspije ovaj probni mjesec vrkute, od narednog ciklusa se opet vraćam njoj redovno.


    LjubičicaX

    Malla, bila sam ubjeđena da već piješ vrkuta kapsule, očito sam te zamjenila sa nekom od cura ovdje, izvini.
    Prije svega nadam se da ti ništa od toga neće trebati 😉 U slučaju da zatreba, moj prijedlog i za tebe i za sve ostale kad krenete koristit vrkutu, da ne uzimate ništa uz to, i sama vrkuta je šok za organizam. Ne sumnjam da će ti ustabilit ciklus, to joj i jest zadatak, samo budi strpljiva i daj joj malkice vremena, kad se ustabiliu sve će ti bit lakše pratit. Uostalom eto i tvoje iskustvo ti govori da ona i nakin samo jedan mjesec čini čuda 😃 Nevjerovatno mi je kako nam je isto iskustvo po pitanju prvog korištenja vrkute 😃 A znam još nekoliko takvih iskustava iz bliže rodbine. Tako da ako ni meni ne uspije ovaj probni mjesec vrkute, od narednog ciklusa se opet vraćam njoj redovno.


    Upravi tako Ljubicice .U mom slucaju vrkuta je pocela djelovati nakon tocno 2mjeseca.Samo dvije case dnevno ali ja kombiniram uvijek sa stolisnikom.Meni je bas pomogla👍😀

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Cure kako vrijeme odmiče, mene nešto muči sve više pa da vidim sa vama, možda se bespotrebno brinem…
    Kad sam uhvatila pik, akcija je bila nakon 8 sati od pika i repriza nakon 17 sati od pika, samo to… 4 dana prije toga ništa, a i nakon toga 4 dana ništa, obaveze se poklopile tako. Do sad pokrijemo sve, i prije i nakon O, zato me sad to kopla, čini mi se kao da je nedovoljno 😔 Malo me ohrabruje što je Malla danas napisala da se njena prva T desila od jedne akcije, to mi je kao neka slamka spasa 😀 

    A kod mene još nikakvih simptoma PMS-a, baš ništa, a uveliko treba da su krenuli…

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Cure kako vrijeme odmiče, mene nešto muči sve više pa da vidim sa vama, možda se bespotrebno brinem…
    Kad sam uhvatila pik, akcija je bila nakon 8 sati od pika i repriza nakon 17 sati od pika, samo to… 4 dana prije toga ništa, a i nakon toga 4 dana ništa, obaveze se poklopile tako. Do sad pokrijemo sve, i prije i nakon O, zato me sad to kopla, čini mi se kao da je nedovoljno 😔 Malo me ohrabruje što je Malla danas napisala da se njena prva T desila od jedne akcije, to mi je kao neka slamka spasa 😀

    A kod mene još nikakvih simptoma PMS-a, baš ništa, a uveliko treba da su krenuli…


    Mi smo imali dan prije nego je trakica bila pozitivna i na dan. Tak da sam i ja mislila da je premalo…Al nije. Mislim da je to to kod vas sto se tice akcije i odnosa. Znas i sama da spermici ostanu i mogu biti dulje unutra nego jajasce. Tako da ne brini. Pokrili ste. 👍😉 Nema simptomica kazes? A kak ti inace bude?

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Onako kako sam ja do sada citala o tom svemu sam shvatila da je najbolje vrijeme par dana prije ovulacije imati odnose jer spermicima trrba vremena da stignu do jajne stanice pa samim tim su vece sanse ako su oni vec ubaceni u jajovode i cekaju.Ali….nitko sa sigurniscu ne moze znati dali se ovulacija desava usljed pika ili ce se desiti kroz dan dva.Tako da realno ima sanse,nije bas da se ovulacija sto posto desila u tom slucaju.Eto ako sam sta pogresno protumacila slobodno cure ispravite.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Bilo bi naidealnije par dana prije O za vrijeme O i dan dva poslje O zar ne?  Ali to je ono idealno. Mozda se samo povecava sansa ako je i prije O. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.