Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Lucky kraljice 😂 vidjet cemo sto ce bit..do 2.4 ima fore doc 😂

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Luckykraljice 😂 vidjet cemo sto ce bit..do 2.4 ima fore doc 😂


    Gle ja mislim. Da si ti danas 13dpo a ne 15, jer ako gledam tempicu ona je pocela tek rast 20dc, i O nije bila kad je FF oznacio, tako da sam rijesila misterij i nema se tu vise sta rec 😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    E i da, de majke ti pisni ujutro s prvim urinom, nemojte me zajebavat s ovim vecernjim tisucitim piskenjem jer onda moram tu filtrirat umjesto da jednostavno vidim sliku i uvjerim vas sve da ste trudne bez filtera 😎

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    A slikala sam mozda nakon 5min dok sam se uvjerila jel vidim il ne 👀
    Ovo je nakon pola sata,iako nevazece vec

    [ibb.co]

    A cekamo da procurim jer ako je O bila po FF,puno je preslaba crtica 🤷‍♀️


    O ti je bila kasnije…vidim crtu bez naprezanja..manji si DPO neg mislis. Necu jos cestitati ali mislim da je to to 👍👍👍🤞🤞🤞

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    🦋Anitram-3-🦋

    Hopeforyou

    A slikala sam mozda nakon 5min dok sam se uvjerila jel vidim il ne 👀
    Ovo je nakon pola sata,iako nevazece vec

    [ibb.co]

    A cekamo da procurim jer ako je O bila po FF,puno je preslaba crtica 🤷‍♀️

    O ti je bila kasnije…vidim crtu bez naprezanja..manji si DPO neg mislis. Necu jos cestitati ali mislim da je to to 👍👍👍🤞🤞🤞


    Ajde reci joj, kad nama ne vjeruje 🙄

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Ah curke vidjet cemooo..evo uspjela sam ja sjebat i FF app da ne zna sto bi i kako odredio 😂 dao Bog da je to to i da se povijest ne ponovi 🙊☺️

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Ah curke vidjet cemooo..evo uspjela sam ja sjebat i FF app da ne zna sto bi i kako odredio 😂 dao Bog da je to to i da se povijest ne ponovi 🙊☺️


    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Martina bas me zanima i tvoja situacija, ova tvoja danasnja tempica 🤗🤗🤗 pratim te sutra 😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Ah curke vidjet cemooo..evo uspjela sam ja sjebat i FF app da ne zna sto bi i kako odredio 😂 dao Bog da je to to i da se povijest ne ponovi 🙊☺️


    O ti je bila na 20 dc i danas si 12dpo i crta je ok za taj dan i jos navecer raden..sutra ce biti jaca 👍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lucky7ŽMN❤️🍀

    Hopeforyou

    Ah curke vidjet cemooo..evo uspjela sam ja sjebat i FF app da ne zna sto bi i kako odredio 😂 dao Bog da je to to i da se povijest ne ponovi 🙊☺️

    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Martina bas me zanima i tvoja situacija, ova tvoja danasnja tempica 🤗🤗🤗 pratim te sutra 😁


    Pa bilo neko smedarenje popodne. Sad nema. Trenutno nemam bolova. Nisam kupila test za jutarnji jer sam uvjerena 101% da M dolazi. Eventualno kupim popodne pa uradim. Jedino sto me jebe je to sto sam sutra 15dpo a nema M. To mi se nije desilo dugo. Jedino ak nije cista proradila ili nes. Proucavala sam tem da nije kasnije bila O al nije. Tak da…eto jbg..bas me sad pred FET mora zajeb….

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Pardon sutra sam 14dpo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.