Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Broj poruka: 883

Prijavi adminu

malala

Da vam javim kako je prošao hsg u Ginekosu kod dr. Ujević.
    Došla na vrijeme, dezinfekcija, maska, ispraznila mjehur, dala osnovne podatke, nalaze briseva.
    Dr je prvo pogledala uzv-om može li raditi. Od jučer popodne nisam imala mengu ali taman tad opet krenulo (5.dan je bio). Endometrij joj je bio dobar ali krvarenje joj smetalo, pa me skoro poslala doma da dođem sutra, ali kad sam rekla od kuda sam, odlučila je ipak napraviti.
    Prvo je sve očistila, uvela kateter i pustila fiziološku. Lijevi je odmah vidjela i da je prohodan. Ponovno je sve ponovila jer gledala je uzv-om, a ne rtg-om i nije stigla i desni vidjeti. Kod desnog sam osjetila jači pritisak, kaže da je bio slijepljen, ali da ga je pritisak otvorio. U nalazu je napisala priraslice na desnom koje se mogu riješiti zahvatom, ali to mi ništa nije rekla. Rekla je da pričekamo ciklus i krenemo da su sada velike šanse za začeće.
    Ništa ne boli samo kad pusti tekućinu osjeti se pritisak. Cijeli dan osjećam taj pritisak. Sad opet krvarim kao 2.dan menge. Ima i “jetrica” na papiru kod brisanja. Popila tamo 2 sumameda. Na putu doma pojela nešto jer nisam ništa jela pa mi tablete teško pale. Poslije jela i želudac počeo mučiti. Cijeli trbuh mi bio napuhan, grčevi, baš mi došlo loše. Ali prošlo je. Cijelo popodne me četverogodišnjak gnjavi, tako da…… Živa sam. 💪
    Još da se primi sljedećih mjeseci. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

❤❤❤🤞🤞🤞🙏

maša25

Broj poruka: 477

Prijavi adminu

Lucky btv ovo UOPCE nije bilo potrebno. 

👦 30g
    👩 23 g
    👰🤵 1g 3m
    Radimo na bebi od 7/2020

Broj poruka: 883

Prijavi adminu

jela.

Ja sam nova na forumu i napokon sam se odlučila odnosno imam razlog za upit
    https://ibb.co/6wTRDzq [ibb.co]

Masa25 mi je potvrdila moje sumnje , kao da vidimo sjenicu
    M treba doći za 8 dana, znam da je rano ali nisam si mogla pomoći, zanima me još koje mišljenje 😊 hvala 😊

Vidim sjenicu.❤❤❤
    Al istog sam mišljenja ko Lucky u vezi dpo🤞🤞🤞
    Ponovi za dva dana da vidis da li tamni-ja nisam izdrzala pa sam svaki dan .koristila test😅😬😬 😍😍😍

• Hopeforyou

Broj poruka: 28

Prijavi adminu

[ibb.co]

Bok curke! Vidite li ista na ovom testu za T,maloprije sam napravila LH trakicu i jako je tamna u odnosu na to da trebam dobiti za 4-5 dana pa sad ne znam 🤔 bila sam radila jedan test jos maloprije kad ih vec imam iz zabave 😂 al na njemu nisam vidla nista, a na ovom od jutra kao da se nesto nazire,a mozda samo umisljam sjenu di bi trebala bit crtica 🤣

• Hopeforyou

Broj poruka: 28

Prijavi adminu

[ibb.co]

Ovu sam sada pod blicem slikala da jer ju tesko uhvatim pa ne znam jel pomaze..

Sara🌻

Broj poruka: 1438

Prijavi adminu

Hopeforyou

[ibb.co]

Bok curke! Vidite li ista na ovom testu za T,maloprije sam napravila LH trakicu i jako je tamna u odnosu na to da trebam dobiti za 4-5 dana pa sad ne znam 🤔 bila sam radila jedan test jos maloprije kad ih vec imam iz zabave 😂 al na njemu nisam vidla nista, a na ovom od jutra kao da se nesto nazire,a mozda samo umisljam sjenu di bi trebala bit crtica 🤣

Hope, ne znam šta bi rekla, na tren vidim, pa onda ne. Možda je prerano..LH trakicom se ne bi vodila. Pričekaj još koji dan.  ☺️🤞🏻🐥

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Lucky🍀

Broj poruka: 1170

Prijavi adminu

Maša nisam mislila nista lose, sorry ako si krivo shvatila 😉 pa ako je gin rekao da je sve ok onda samo naprijed, strpljivo piski trakice jer ako ti je prvi ciklus da ih koristis piski ih svaki dan dok ne upoznas svoje tijelo, vec iduci ciklus ce ti biti lakse i moci ces procijeniti bolje. Mozda se ciklus zbog neceg produzio pa ce pik tek biti, drzim 🤞🏻 da ga ipak ulovis uskoro i onda samo hopsanje 💪🏼💪🏼
    Malala neka iduci ciklus bude dobitan, drzim 🤞🏻 na najjjjjacee 😁🍀

Ja-31, uzimam NW folnu, NW ABC plus, od 9/20 seed cycling
    MM-34, uzima NW cink, magnezij, kalcij
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    [secure.fertilityfriend.com]

• malala

Broj poruka: 181

Prijavi adminu

Lucky🍀

Maša nisam mislila nista lose, sorry ako si krivo shvatila 😉 pa ako je gin rekao da je sve ok onda samo naprijed, strpljivo piski trakice jer ako ti je prvi ciklus da ih koristis piski ih svaki dan dok ne upoznas svoje tijelo, vec iduci ciklus ce ti biti lakse i moci ces procijeniti bolje. Mozda se ciklus zbog neceg produzio pa ce pik tek biti, drzim 🤞🏻 da ga ipak ulovis uskoro i onda samo hopsanje 💪🏼💪🏼

Hvala. 🙏🤞🙏🙏🤞🙏
    Rekla dr pričekati ciklus, ali ja ne bih. U petak idem na humanu pa ću vidjeti. I pitat ću svoju dr jer ću poslije humane vjerojatno k njoj.

👩‍❤️‍👨 2007.
    👰🤵 2014.
    👶 2016.
    Pokušavamo od 9/19
    👦 37
    👩 36
    Oboje b.o.

Lucky🍀

Broj poruka: 1170

Prijavi adminu

Sara🌻

Hopeforyou

[ibb.co]

Hope, ne znam šta bi rekla, na tren vidim, pa onda ne. Možda je prerano..LH trakicom se ne bi vodila. Pričekaj još koji dan. ☺️🤞🏻🐥

Slazem se sa Sarom, pusti trakice, meni gotovo cijeli ciklus pokazuju drugu crticu. Ja vidim i dalje tu slabu sjenicu ali bas je slabasna, pokusaj za koji dan ponovno, drzim 🤞🏻 da se za koji dan jasnije vidi 😁

Ja-31, uzimam NW folnu, NW ABC plus, od 9/20 seed cycling
    MM-34, uzima NW cink, magnezij, kalcij
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    [secure.fertilityfriend.com]

chiAn

Broj poruka: 482

Prijavi adminu

malala

Lucky🍀

Hvala. 🙏🤞🙏🙏🤞🙏
    Rekla dr pričekati ciklus, ali ja ne bih. U petak idem na humanu pa ću vidjeti. I pitat ću svoju dr jer ću poslije humane vjerojatno k njoj.

E a zašto je rekla da se pričeka ciklus? 
    Ja u pon imam hsg i O bi mi trebala biti u sljedeći čet ili petak…a muž je i počeo piti pro fertil pa sam bas mislila da bi imali više šanse ovaj ciklus…
    Bas me zanima sta ce meni reci…

🤦🏼‍♀️ 32
    🧔🏻38
    Pokušavamo od 7/2019
    Biokemijska - 11mj 2019
    Biokemijska - 4mj 2020

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.