Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Ja evo ne znam, nama se neće pa neće…moram se potužit…prvo ciklus od 60 dana, onda dočekam idući a taj anovulatorni, evo dragi je bio na sistematskom i javlja da mora nekakav mini zahvat napravit dolje što znači da od danas pa nadalje nema keksa 10-15 dana…i tako ti ode 3 mjeseca, a da nisi ni trepnuo. kažem eto jedino sreća u nesreći je da se potrefilo to njegovo s ovim mojim ciklusom pa nekako si mislim sve je s razlogom ispalo tako, a ne da znam da ovuliram, a ništa ne možemo. Tako da ja sad baš baš baš nemam šta pratit, nema keksa, nema O, bavit ćemo se drugim stvarima neko vrijeme.


    Neka draga, nek on to obavi pa ima kad dodjete k sebi da sve krene.. Znas kako ide linija zivot a malo doli malo gori.. Ja kad mi ne ide nista od ruke kazem jedva cekam da krene uzbrdo i bude mi lakse cekat.. Tebe je bas zaredalo pa svaki cas ce i krenut 🙂🙂🙂🙂

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Lucky🍀

    Ja evo ne znam, nama se neće pa neće…moram se potužit…prvo ciklus od 60 dana, onda dočekam idući a taj anovulatorni, evo dragi je bio na sistematskom i javlja da mora nekakav mini zahvat napravit dolje što znači da od danas pa nadalje nema keksa 10-15 dana…i tako ti ode 3 mjeseca, a da nisi ni trepnuo. kažem eto jedino sreća u nesreći je da se potrefilo to njegovo s ovim mojim ciklusom pa nekako si mislim sve je s razlogom ispalo tako, a ne da znam da ovuliram, a ništa ne možemo. Tako da ja sad baš baš baš nemam šta pratit, nema keksa, nema O, bavit ćemo se drugim stvarima neko vrijeme.

    Neka draga, nek on to obavi pa ima kad dodjete k sebi da sve krene.. Znas kako ide linija zivot a malo doli malo gori.. Ja kad mi ne ide nista od ruke kazem jedva cekam da krene uzbrdo i bude mi lakse cekat.. Tebe je bas zaredalo pa svaki cas ce i krenut 🙂🙂🙂🙂


    Ma da, mora krenuti, sad malo stojimo na mjestu, ali kad krene bit će to sreća najveća, samo još malo strpljenja 🙂sve što je vrijedno imati vrijedno je i čekati…samo sam se nekome bar morala malo potužiti.

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sanjich🤞🤰

    Lucky🍀

    Ja evo ne znam, nama se neće pa neće…moram se potužit…prvo ciklus od 60 dana, onda dočekam idući a taj anovulatorni, evo dragi je bio na sistematskom i javlja da mora nekakav mini zahvat napravit dolje što znači da od danas pa nadalje nema keksa 10-15 dana…i tako ti ode 3 mjeseca, a da nisi ni trepnuo. kažem eto jedino sreća u nesreći je da se potrefilo to njegovo s ovim mojim ciklusom pa nekako si mislim sve je s razlogom ispalo tako, a ne da znam da ovuliram, a ništa ne možemo. Tako da ja sad baš baš baš nemam šta pratit, nema keksa, nema O, bavit ćemo se drugim stvarima neko vrijeme.

    Neka draga, nek on to obavi pa ima kad dodjete k sebi da sve krene.. Znas kako ide linija zivot a malo doli malo gori.. Ja kad mi ne ide nista od ruke kazem jedva cekam da krene uzbrdo i bude mi lakse cekat.. Tebe je bas zaredalo pa svaki cas ce i krenut 🙂🙂🙂🙂

    Ma da, mora krenuti, sad malo stojimo na mjestu, ali kad krene bit će to sreća najveća, samo još malo strpljenja 🙂sve što je vrijedno imati vrijedno je i čekati…samo sam se nekome bar morala malo potužiti.


    Poklopilo ti se sve u najbolje vrijeme,nek te raduje idući mjesec u kojem ćeš sigurno imati O i dragi će biti super spreman za te dane 🤪.  Dotad vrijeme iskoristi za sve obaveze koje u trudnoći nećeš moći obavljati od mučnina 🥰

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Lucky,  sve što vridi u životu triba čekat. Želim ti suprugu uspješan zahvat i oporavak, a onda u pobjede. Uzmi tih par tjedana za predah. Sad se stvarno možeš isključit i prodisat malo. 🧡

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Lucky to bas tako u zivotu nekad bude.
    Ali kako ti sad sve ide nizbrdo vidit ces da ce slijedeci mjesec sve biti uzbrdo 😊🤞🤞

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Evo meni vrag nije dao mira pa sam napravila testic 9 dana prije ocekivane 🙈 
    Ps. Sad kad to pisem kuzim koliko je to apsurdno ali ok 🤩
    Nista se ne vidi :P
    https://ibb.co/m6Q1LbL [ibb.co] 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Uvijek mora nešto biti, nema tu mira nikad 🤔 ali tko ga šiša, bit će boljih dana. 
    Ja sam 10 dc i trakica i dalje slaba, možda se dogodi neki nagli pik ili šta uglavnom čudno za moj ciklus. 
    Ali zapikirala sam trudnoću ovaj mjesec pa se nadam da je dobro to 😂😂 Znam luda sam, ali ovakav sam osjećaj imala kad je bila ona situacija kod mene 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hvala curke moje, imate pravo, dobro će nam zapravo doći kratki predah od svega toga i onda kad krenemo ima da bude plus samo takav!

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky zagrljaj podrske saljem 🤗🤗🤗
    Iskoristi to vrijeme za nesto sta je u svemu ovom palo u drugi plan 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    maša25

    Evo meni vrag nije dao mira pa sam napravila testic 9 dana prije ocekivane 🙈
    Ps. Sad kad to pisem kuzim koliko je to apsurdno ali ok 🤩
    Nista se ne vidi :P
    https://ibb.co/m6Q1LbL [ibb.co]


    Ti si bas uranila 😅
    Neka drugi test za koji dan bude ➕ 🤞 🤞 🤞 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.